Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 425510
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Έλενα την γνωρίζω αρκετό καιρό αλλά έχω περάσει μαζί της δύο φορές μαζί με την πρόσφατη...Ο λόγος είναι ότι γίνεται κάποια αναζήτηση σε νέες επαγγελματίες του χώρου...

Κορμί άψογο με απαλή επιδερμίδα που μυρίζει υπέροχα.Βυζιά μεγάλα και ωραία στην αφή.Πρόσωπο έκφυλο και σώμα άψογο με ωραίο κώλο...Γενικά απ΄τις ωραίες του χώρου...
Αφού έφτασα στο ίδρυμα και με υποδέχτηκε η υπηρεσία με τοποθέτησε στο δωμάτιο.Η Έλενα δεν άργησε να έρθει και έτσι μετά από λίγα λεπτά εμφανίστηκε μπροστά μου.Ξεκινήσαμε προκαταρκτικά με αυτή να με φιλάει σε σώμα και λαιμό...Άμεση ανταπόκριση και από πλευράς μου με πιπίλισμα στο στήθος της για λίγα λεπτά...Κατέβηκε πιο κάτω και ξεκίνησε καραμέλωμα στα α@@@κια για ώρα...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Πολύ καλό με καλή τεχνική και περάσματα από τα @@@κια όπως ανέφερα!Γύρισμα σε 69 για λίγη περιποίηση και από μέρους μου...Όπως πάντα καθαρή και περιποιημένη.
Πρώτη στάση στο σεξ με την Έλενα από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς αλλά και να αναταλλάζουμε και φιλιά...Αλλαγή για λίγο στα πλάγια,δε μας βόλευε και πολύ και έτσι αμέσως αλλαγή για πισωκολλητό.Άψογο στήσιμο από μέρους της,στα τέσσερα.Με αρκετό σφυροκόπημα,βογγητά και αληθοφανείς αναστεναγμούς μας βρήκε το τέλος...

Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για ώρα χωρίς καμία ενόχληση.Μάζεψε τα εσώρουχα της και αποχώρησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.
Συμπερασματικά μία άψογη συνάντηση με την Έλενα.Είναι άψογη επαγγελματίας και κοιτάει να ικανοποιήσει τον παρτενέρ της.Τουλάχιστον αυτό ένιωσα εγώ σε δύο συναντήσεις που είχα μαζί της...

Αυτά για την Έλενα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλενα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού