Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τετάρτη μεσημέρι στις 13.15. Κάνοντας μία απο τις καθιερωμένες βόλτες μου, πέτυχα σε αυτόν τον οίκο τον γνωστό σε πολλούς τσατσο τον κυρ.Βασίλη , χαρακτηριστικό του η περιγραφικότητα στην παρουσίαση των κορασίδων. Ξεκίνησε να λέει τα δικά του και απλά περίμενα να τελειώσει τον λόγο του για να δώ την κοπέλα.
Λίγο αργότερα βγήκε απο το κουζινάκι η Σόνια , μελαχρινή μαυριδερή με κανονικό πολύ ωραίο κορμί ωραίο κώλο και 2-2.5άρια βυζιά , πρόγραμμα με τσιμπούκι χωρίς ομπρέλα για όποιον θέλει. Το σκέφτηκα λίγο , ο κυρ Βασίλης με ρώτησε αν θέλω να την φωνάξει να βγει στο σαλόνι πάλι για να την ξαναδώ. Το έκανε , αυτή την φορά βγήκε πιο χαμογελαστή και έκανε και μια περιστροφή όλο νάζι και σκέρτσο , την ρώτησα απο πού είναι και αυτή κοίταγε τον κυρ.Βασιλή. Ρουμάνα 19 χρονών απάντησε ο κυρ.Βασίλης.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , λίγα λεπτά μετά ήρθε η Σόνια στο δωμάτιο. Δεν μιλάει καθόλου ελληνικά ούτε αγγλικά παρά μόνο κάτι λέξεις. Την είδα αρκετά μαζεμένη οπότε ανέλαβα κατευθείαν δράση . Σηκώθηκα την πλησίασα και άρχισα να την φιλάω στον λαιμό και να χουφτώνω το σφιχτό ωραίο κορμί της. Επιχείρησα να την φιλήσω στο στόμα ,αρχικά με φίλαγε πεταχτά στα χείλη αλλά στην συνέχεια η γλώσσες μας ενώθηκαν.... Της έβγαλα το στρίνγκ την και την ξάπλωσα ανάσκελα στο κρεβάτι , την σήκωσα λίγο τα πόδια και μπήκα ανάμεσα στα πόδια της και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της. Έδειξε να γαργαλιέται αλλά δεν είπε τίποτα , την έγλυφα για πάρα πολύ ώρα , πιστεύω αν δεν σταματούσα δεν θα με σταμάταγε. Ξάπλωσα και της έδειξα να ανέβει απο πάνω μου , το έκανε , ξεκίνησε να μου χαϊδεύει το στήθος και την κοιλιά , της έπιασα το χέρι και την έβαλα να μου χαϊδεύει τον πούτσο . Το έκανε αλλά κάπως άγαρμπα , διστακτικά έσκυψε και με φίλησε στις ρόγες , κατέβηκε ποιο κάτω , όταν έφτασε χαμηλά στον πούτσο μου που είδη ήταν καυλωμένος μου έδειξε το προφυλακτικό , της έκανα με το χέρι κίνηση ότι δεν θέλω . Διστακτικά με την γλωσσά της ξεκίνησε να με γλύφει πάνω πάνω στο πουτσοκέφαλο , στην συνέχεια ξεκίνησε να βάζει τον πούτσο μου όλο και ποιο βαθιά στο στόμα της , η πίπα της αρκετά άγαρμπη με χέρι αλλά και δόντι...Την σταμάτησα και της έδειξα να μου περάσει προφυλακτικό , δεν το είχε ...έτσι το πήρα και το έβαλα μόνος μου.
Πρώτη στάση την ανέβασα απο πάνω μου όπου την έκανα να κινείται σε ότι ρυθμό εγώ την έβαζα , γενικά δεν είχε καμία συμμετοχή πέρα απο την φυσική της παρουσία αλλά ήταν δεκτική , απο ότι έχω καταλάβει κάποιες φορές γ αυτό οφείλεται και στο ότι δεν μπορεί να συνεννοηθεί. Αλλαγή στάσης την σήκωσα όρθια και την πήρα πισωκολλητά στα όρθια με αυτή να στηρίζεται με τα χέρια της στον τοίχο , ξανά αλλαγή στάσης στα τέσσερα , πολύ ωραία θέα αλλά και καλή στάση έπειτα απο διορθώσεις. Της τον έχωνα βαθιά μέσα στο μουνάκι της ενώ με το χέρια μου χάιδευα τα βυζιά και την κλειτορίδα της. Τελευταία στάση ιεραποστολικό αρχικά και μετά με τα πόδια της πάνω απο τους ώμους μου , μου άρεσε έτσι όπως είχε αρχίσει να αναστενάζει και να με τραβάει με τα χέρια της προς το κορμί της έτσι δεν δοκίμασα να δώ αν μπορώ να την χύσω κάπου(στόμα , πρόσωπο , βυζιά κλπ), έτσι μετά απο λίγη ώρα τελείωσα , μείναμε για λίγο και φιλιόμασταν , σηκώθηκα να πλυθώ , φόρεσε το στρίνγκ της δεν είπε τίποτα , απλά χαμογέλασε και έφυγε.
Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 20 λεπτό , δεν είχα καμία ενόχληση απο τον κυρ Βασίλη αλλά ούτε και σημάδια βιασύνης απο την Σόνια , βέβαια είχε και νέκρα....Η Σόνια είναι μια πιτσιρίκα με πάρα πολύ ωραίο κορμί αλλά δεν έχει αέρα σε αυτό που κάνει. Όποιος θέλει να πάει μια πιτσιρίκα με ωραίο κορμί όπου θα πρέπει να την καθοδηγεί ας την δοκιμάσει , όποιος θέλει και υπηρεσίες συμμετοχή κλπ θα απογοητευτεί , τουλάχιστον τώρα στο μέλλον ίσως φτιάξει. Βγαίνοντας ο κυρ Βασίλης με ρώτησε πώς πέρασα με το τζιτζιλόνι και του απάντησα ότι απαντώ σε όλους και σε όλες , ένα σκέτο καλά χωρίς λεπτομέρειες είτε θετικές είτε αρνητικές. Θα ήθελα να σημειώσω ακόμα ότι τόσο το δωμάτιο όσο και ο οίκος γενικά την συγκεκριμένη μέρα μύριζε άσχημα κάτι που με γύρισε χρόνια πίσω ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Σόνια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.700
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2015
Την ίδια εμπειρία είχα και εγώ άρχοντα εδώ και στο Φυλής 65Α, χωρίς τα γλωσσόφιλα όμως γιατί σκεφτόμουν το ακα...όσο για τον κυρ. Βασίλη είναι απολαυστικός από τότε που ήταν σε στούντιο στην Ηλιουπόλεως... Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1