Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 201 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Προσκύνημα Προσκύνημα!
Η πανέμορφη αυτή πόρνη, επέστρεψε στο χώρο για να καταλάβει επάξια το θρόνο της!!
Είχε χαθεί μεγάλο διάστημα από τα πορνεία. Αρχές καλοκαιριού και σε διάστημα 15 ημερών την επισκεπτόμουν σχεδόν καθημερινά. Πολλές φορές 2η και 3η φορά στη βάρδιά της.
Ενημερώθηκα από το σάιτ για την επιστροφή της και την τίμησα Κατσικογάμηςπάραυτα....
Το κοριτσάκι μοιάζει νά χει γεννηθεί για αυτή τη δουλειά. Ζει το γαμήσι, δείχνει να το απολαμβάνει όσο εγώ..
Με θυμόταν με το όνομά μου και μόλις με είδε στο σαλόνι ήρθε πάνω μου και με σφιχταγκάλιασε. Δεν έκατσα με σταυρωμένα τα χέρια, αλλά της έπιασα τα γυμνά υπέροχα κωλομαγουλάκια για ¨καλωσόρισμα¨ κι αμέσως ο πούτσος μου ...πέτρωσε!
Πλήρωσα την ίδια και μπήκα στο δωμάτιο, αφού της ζήτησα να μπανιαριστεί.
Ήρθε μοσχομυριστή και χαμογελαστή. Τα γλωσσόφιλα δεν είχαν τελειωμό. Εβγαλε τα ελάχιστα ρούχα της και ξαπλώσαμε συνεχίζοντας τα φιλιά. gfe κατάσταση. Το υπέροχο λεπτο κορμάκι της ήθελα να το φάω. Άρχισα από λαιμό και βυζάκια, κοιλίτσα, μπουτάκια, για να καταλήξω στο αδηφάγο αιδοίον. Όσο την αιδοιολειχούσα τα μουνόζουμα πληθύνονταν. Άκουγα βαριά την ανάσα και καυλωτικά τα βογγητά της. Ξαφνικά νοιώθω το μπούτσο μου στο καυτό της στόμα. Είχε γυρίσει 69, και με τσιμπούκωνε με μανία. Φτυσίματα ηχηρά και ρουφηγμα και παιχνιδάκια με τη γλώσσα και deepthroat. Για να μη χύσω άμεσα, την διέκοψα. Την πήρα στα χέρια μου και κάθησα στη καρέκλα. Το μινιόν πιπινάκι, έβαλε το πούτσο στο μουνάκι του και γαμήθηκε πάνω μου με λύσσα. Τα ζουμιά της τα νοιωθα στ αρχίδια και τα πόδια μου. Δεν έκανα τίποτα έγώ. Απολάμβανα την καύλα που με συντάραζε. Μετά από 10λεπτο κοπάνημα κουράστηκε και σταμάτησε. Πήγαμε ξαναμμένοι στο κρεβάτι και σε ελάχιστο χρόνο κατέθεσα τεράστια ποσότητα σπέρματος -σε ιεραποστολική στάση- στη καπότα.
Μείναμε για λίγο αγκαλια κι ύστερα αποχώρησε, για άλλο λουλουδάκι(=πούτσος).
Σαν τη μέλισσα, που γυρίζει όλα τα λουλούδια και τα ξεζουμίζει.
Αξίζει συνμπουρδελιάρηδες, να μας ξεζουμίζει η βασίλισσα Ρόντιτσα.

Υ.Γ: 10άρι στο πάρκινγκ λόγω moto.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Ροδίκα
Ζ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TEGE, sexdreamer

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2015
Μάγκες αν αυτή η μουνιτσα βάλει βυζια θα γαμιεται στο 50 οπουδήποτε
15 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι ακριβώς Ironhead.. Καπέλο
Ζ
Ζορό_2
27 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο
T
TEGE
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3