Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Να υπαρχει εξηγηση τι εννοω με τον τιτλο , το εγραψα γιατι ειχα την ατυχια να φαω και εγω την μεγαλη φολα που λεγεται Καρλα την προηγουμενη βδομαδα χανοντας τα λεφτα μου τζαμπα χωρις να γινει σχεδον τιποτα με την επισκεψη γι αυτο κιολας δεν ειχα μπει καν στο κοπο να γραψω κριτικη γιατι εκτος οτι δεν ειχα κατι να περιγραψω ισως να ελεγα και πολυ ασχημα λογια που δεν αρμοζουν για την δημοσιεση στο σαιτ...Σπασίκλας
Ετσι μετα την μεγαλη ηττα επρεπε να ρεφαρω οπωςδηποτε οσο το δυνατον το συντομοτερο πηγαινοντας πλευρα villa vegas...στην αρχη μπαινω να τσεκαρω τι υπαρχει στα ξυλινα σπιτακια και νομιζα οτι μπηκα και σε καταυλισμο τσιγγανων με το συμπαθειο ,και σε στα 3 που ειδα τσατσα και εργαζομενες σε μια gypsy φαση..αλλα επηδει δεν ξερω να χανω γενικα επρεπε να παρω νικη ρεβανς οπωςδηποτε και καθως παω στο διπλα κοκκινο σπιτακι ενιωσα μια καλη ενεργεια και αυρα και μολις ανοιγει η πορτα βλεπω μπροστα μου ενα γλυκο προσωπακι με πρασινα ματια και βυζια απο εξω μονη της χωρις να υπαρχει καποια κουραστικη τσατσα...Γαμήσου ..απο την πρωτη εικονα με καυλωσε η κοπελα και μπηκα στο δωματιο να περιμενω με μια ιδιαιτερη ανορθωση για τα δεδεμενα του συγκεκριμενου σπορ Γλώσσα.....μπαινοντας μεσα το μωρακι καθεται στο κρεβατι και την δινω με την μια στα αρκετα καλα βυζια της οπου εκει εφτασα σε πολυ ακραιο σημειο καυλας μετην ιδια να με αποκαλει με διαφορα προστυχα και ωραια επιθετα για να με φτιαξει κι αλλο ..και ενω εγιναν ολα κανονικα ωραια ειχα σκοπο μετα το ωραιο γαμησι που μου χαρισε να τελειωσω στα βυζια της δεν προλαβα ομως γιατι απο την υπερδιεργεση τελειωσα και σχετικα γρηγορα απο οσο συνηθιζω μεσα στο ωραιο μουνακι της ..και εγω να της λεω ποσο ομορφη ειναι και ποσο καλη σε αυτο που κανει και να αυτη να ανταποδιδει οτι και εγω ειμαι ομορφος Έρωτας....αρα πιστευω οτι το κοριτσι για τα δικα μου δεδεμενα μπορει να εξελιχθει σε στανταρακι για για ευκολο ταμειο !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Λουίζα
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.349
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Φανούρης Τζούρας

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2015
Είναι αστεράκι η μικρή και έχει εξελιχθεί σε πολύ καλή περίπτωση, αν και τα προστυχολογα δεν τα έχει, περισσότερο θα της πήγαινε το στυλ της γατούλας, στήνεται πανέμορφα όμως και τον τρώει βαθιά, είχα πρόσφατη εμπειρία κι εγώ μαζί της που σκοπεύω σύντομα να επαναλάβω Γλώσσα Tip ζητήστε πετσετούλα και κάντε μπανακι, το πιο πιθανό είναι να πάρετε κανα δωράκι στο απλό των 30 Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1