Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για αρχη θα ξαναπω ενα ευχαριστω και απο εδω στον Ζαρδεν και στον Σακης1976 για τα ινφος που μου εδωσαν και ελπιζω στο μελον να πατσισω!!

λοιπον η Αννα ειναι στην κατηγορια μιλφ για εμενα, πολυ ευγενικη στο τηλεφωνο σχετικα ευκολα κανονισα την δευτερη φορα απαντησε,
ξενοδοχειο κοντα στο κεντρο στην ωρα της, με χαλασε το ντυσημο της που εκανε λιγο ρετρο πουτανα απο σαλουν στην αγρια δυση...την εκανε πολυ μεγαλητερη απο οτι ειναι , το σωμα της ειναι καλο για μιλφ εχω δει και καλητερα, φιλια με γλωσσα βυζι φτιαγμενο καλο στο αγγιγμα με ρογα πολυ καλη, αυτο που εχω να πω που δεν εχει αναφερθει ειναι οτι κατω τα ζουμια τρεχουν ποταμι μετα απο τα πρωτα φιλια και χαδια, το κολαρακι της ειναι δουλεμενο αρκετα, πιπα πολυ καλη και περιφεριακα, στο σεξ το εχει και δεν εχει υπερβολες με φωνες και διαφορες μαλακιες που κανουν τα cg..

γενικα για τα λεφτα της ειναι καλη τιμιο εχει ενα θεματακι με την ωρα μαλον γιατι ειχε ραντεβου καπακι οχι σε ενοχλητικο βαθμο ομως το βαζω στα μειον..

αυτα ελπιζω να βοηθησα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
sarantispolatos198231
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
603
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2015
Χαιρομαι που σου αρεσε...Η γυναικα αυτη ειναι απο τις καλες περιπτωσεις, φιλε...Ματάκι
Z
zadren
08 Δεκεμβρίου, 2015
το τηλεφωνακι της ειναι ευκολο???
09 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τυπε διαβασε ολες τις κριτικες και τα σχολια και θα το δεις..
11 Δεκεμβρίου, 2015
Καλησπέρα επιδεί είμαι καινούργιος την συναντάω σε κάπιο ξενοδοχείο και πληρώνω δωμάτιο ή έχει σπίτι?
11 Δεκεμβρίου, 2015
Καλησπέρα η κοπέλα σε δέχεται και στον χώρο της?
12 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σε ξενοδοχεια κοντα στο κεντρο παει δεν νομιζω οτι εχει χωρο δικο της για αυτη τη δουλεια...
12 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τυπε δεν εχει δικο της χωρο.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7