Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στις 1.41 το πρωί στο κλασσικό διώροφο κτήριο στην Φυλής 59. Η υπηρεσία ευγενική, μου παρουσίασε την Κατερίνα. Όμορφη κοπέλα, πολύ εντυπωσιακή, ψηλή μελαχρινή με όμορφα μάτια, πολλά τατουάζ σε όλα τα σημεία του κορμιού της που χτυπούν αμέσως στο μάτι και ντύσιμο που θύμιζε δασκάλα από τσόντα Ναι! . Έχοντας περάσει πολύ καιρό καταθέτοντας στις ίδιες και τις ίδιες κοπέλες, και καθότι ήθελα να αλλάξω παραστάσεις, αποφασίζω να ρισκάρω με την μορφονιά και δίνω το 20άρικο.
Μπαίνω στο δωμάτιο, το οποίο ήταν αρκετά καθαρό και ευρύχωρο, από τα σχετικά καλά της περιοχής, ετοιμάζομαι και μετά από λίγο έρχεται και το Κατερινάκι σινάμενο κουνάμενο, με ένα πλατύ χαμόγελο στα χείλη. Εδώ είμαστε, σκέφτομαι, θα περάσουμε καλά. Ξαπλώνει και κατευθείαν περνάει το σκουφί στο πούτσο μου και κάνει μια σχετικά καλή πίπα. Γρήγορα σταματάει, ξαπλώνει ανάσκελα στο κρεβάτι και μου λέει έλα να με γαμήσεις. Ανεβαίνω λοιπόν από πάνω και αρχίζω να δίνω πόνο, οι κραυγές που έβγαζε σχετικά αληθοφανείς. Μετά από λίγο της λέω ανέβα από πάνω, ώστε να μπορώ να κοιτάζω τις ματάρες της καθώς με καβαλάει ΈρωταςΈρωτας Η συμμετοχή της στην στάση αυτή δεν ήταν ιδιαίτερα θερμή, κυρίως περίμενε από μένα να κάνω όλη την δουλειά. Δεν περνάει πολύ ώρα και μου ζητάει να αλλάξουμε στα τέσσερα, όπου μετά από λίγη ώρα σφυροκοπήματος ήρθε το τέλος. Με χαιρέτησε με ένα πλατύ χαμόγελο και πάλι και έφυγε σαν σίφουνας Χμμμ; Γενικότερα φαινόταν βιαστική και εκτός κλίματος καθ' όλη την διάρκεια της συνεύρεσης.
Η Κατερίνα μου άφησε ανάμικτα συναισθήματα. Από την μία, την ώρα που μπήκε στο δωμάτιο ένιωσα μια ένα παράξενο συναίσθημα, μία έξαψη ας πούμε. Η κοπέλα είναι πραγματικά από τις πιο όμορφες κοπέλες που έχω δει στην περιοχή, τουλάχιστον σε ό,τι αφορά το πρόσωπο της το οποίο είναι εκπληκτικό.Έχει επίσης μια παράξενη φινέτσα και νάζι στον τρόπο με τον οποίο κινείται και μιλάει.Ωστόσο την ώρα του αγώνα δεν φαίνεται να έχει την όρεξη την οποία περίμενει κανείς με βάση όλα τα χαμόγελα και τα ναζάκια του σαλοναρίσματος. Σε καμία περίπτωση δεν θα της έριχνα μαύρο, ωστόσο δεν θα έλεγα ότι η συνεύρεση μαζί της ήταν κάτι το αξιοσημείωτο. Τι να πω, ίσως να έφταιγαν οι υπερβολικά πολλές προσδοκίες που είχα όταν μπήκα στο δωμάτιο, αλλά όπως κάνω ξεκάθαρο και στον τίτλο αυτή τη φορά τα ωραία μάτια με ξεγέλασαν. Καπέλο
Η συμπεριφορά της υπηρεσίας ήταν καλή, δεν ενόχλησε κανένα σημείο. Η βαθμολογία στο πάρκινγκ μη αντιπροσωπευτική αφού ήμουν πεζός.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 astakos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού