Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 252166
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σήμερα πέρασα από το μαγαζί και ήμουνα αποφασισμένος να γνωρίζω την Έλενα επηρεασμένος από κριτικές αλλά δυστυχώς δεν ήταν παρούσα στο μαγαζί ήταν Σοφία και η Αλεξάνδρα. Διάλεξα την Αλεξάνδρα και πήρα το προγραμμα body to body με ζεστό λάδι.Η Ελπίδα πόλυ ευγενική με ρώτησε να με κεράσει και με ρώτησε επίσης από που γνώρισα το μαγαζί από το ίντερνετ ή από τις εφημερίδες. Της λέω από κριτικές, και κοκκίνησε. Ναι, έγινε ένα λάθος με την Αλεξάνδρα, αλλά είναι παρά πόλυ καλό κορίτσι και πολύ ευχάριστη. Οκ, της λεω θα μπω. Σε δύο με τρία λεπτά εμφανίζετε η Αλεξάνδρα με το νερό και το Ουίσκι. Μεγάλα μάτια, ψηλή και φιλότιμη.....μου άνοιξε πέτσετα και παντοφλίτσες και μου πρότεινε να κάνουμε μαζί Ντους. Ωραία εμπειρία λέω.γιατί όχι? Πολύ προσεκτική με κοιταζε καλά καλά. Τα χέρια της ήτανε τρυφερά και έγινε 1-0. Φανταστικό. Της λεω δεν πιστεύω να έχει τελείωσει τα πρόγραμμα. Όχι μωρο μου,μου απανταει ακόμα δεδ ξεκινήσαμε καλά.Με σκουπίζει από νερά και με απλόνι σε στρώμα για Body to Body. Η μουσική ήτανε απαλά και ωραία, ξεκιναει να με τριβει καλά από πάνω μου με την σώμα της,πολύ ωραίες κίνησεις, που τρελάθηκά.
.παρόλα που ήμουνα φιαγμένος, μου πήρε μια βαθιά , φανταστική πίπα, κατάλαβα ότι φιάχτηκε και με μια κίνηση έκανε πως γλιστράει και το μουνί της με προκάλεσε, να την δοκιμάσω.Της λέω ότι όπως πάμε τα γίνει 3-0 .Της άρεσε πολύ οπου έτρεμε από κάβλα, γλύφω το μουνί και γίναμε 2 ψυχές σε ένα σώμα. Με απαλές κίνησης βρήκαμε πάλι στο Ντούζ, μου λεει ότι πρεπει οπωσδήποτε να με βοηθήσει να φυγεί το λάδι. Οκ, μου αρέσει λεει και έτσι δεν κατάλαβα πως πέρασε η ώρα. Με προκάλεσε να ξαπλώσω στο κρεβάτι masaz για χαλάρωση. Tης λεω είμαι ευχαριστημένος. Με ρώτησε 2 φορές αν σίγουρα δεν θέλω και masaz γιατί δεν θέλει να έχει πρόβλημα. Της λέω τη πρόβλημα? Άστο, δεν πειράζει, μου απαντάει και κατάλαβα πως έχει ανασφάλειες, αλλά δεν επέμεινα. Μετά όταν αποχώρησε η Αλεξάνδρα, ήρθε η Ελπίδα να με ρώτησε πως πέρασα. Παρά πολύ καλά της λέω ήθελε να συγυρίσει και με ρώτησε και δεύτερη φορά. Η επίσκεψη σήμερα δεν με χάλασε καθόλου, ο χώρος είναι πόλύ καθάρος και χαρουμένος. Τελικά πήγα να γνωρίσω την Έλενα, αλλά η Αλεξάνδρα με κέρδισε!
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2015
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pipinoskistis

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2015
Μαλακία
07 Δεκεμβρίου, 2015
ΠΑΝΟΣ237876, Όνομα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ432
Ημερομηνία εγγραφής: σήμερα στις 01:10
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 01:14
Αρχηγέ μου εσύ είσαι πιο γρήγορος και από τον Usain Bolt! Μέσα σε 4 λεπτά από την εγγραφή σου μας έφτιαξες την ωραία σου κριτική και μετά... εξαφανίστηκες. Μα τι καλός που είσαι! Το κατάστημα προφανώς επιμένει να ψάχνει για κορόιδα...
08 Δεκεμβρίου, 2015
Καλό αλλά και τα 100 για λιγο τριψιμο και 2 μπαλάκια δεν ειναι λιγα αν σκεφτεί κανεις οτι σε άλλα μαγαζιά ειναι 80
Για Αλεξάνδρα οι αποψεις διίστανται
08 Δεκεμβρίου, 2015
100 ευροπουλα χωρις να τον βρεξεις; Μαλακία αλλου δινεις λιγοτερα κ κανεις παρτυ.
15 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν στο σεξ ήσουνα τόσο καλός όσο και με το χίουμορ σου. Πιστεύω δε θα είχες κανένα πρόβλημα στην ερωτική σου ζωή Χμμμ;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5