Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652874
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περιεργη ημερομηνια,κινητοποιησεις και πορειες στο κεντρο και ευκαιρια που δεν ειχα πολλη δουλεια για επισκεψη στο μαγαζι.
παρελαση των κορασιδων και η Τζεσικα φυσικα απουσα. ρωταω τη σεριφ και μου λεει σε 20 λεπτα τελειωνει και βγαινει.

αποφασισα να περιμενω λοιπον και αφου λεω οτι σε 20 λεπτα ξαναρχομαι πηγα κατω στο ισογειο παλι για καφεδακι.ανεβαινω μετα απο λιγο και περναω στο δωματιο στο βαθος του διαδρομου.
μεγαλο δωματιο με ενα κρεββατι μασαζ μεσα,στρωμα φουσκωτο ψηλο για nuru,μεγαλη για δυο ατομα ντουζιερα και ανοιγομενο καναπε. κανω μπανακι για φρεσκαρισμα και περιμενω. σε 5 λεπτα ερχεται η Jessica και με βρισκει στον καναπε να παιζω με το κινητο. τα λεμε για λιγο και αρχιζει η συνεδρια εκει οπως ειμαστε.

πεφτει στα γονατα λοιπον κι εγω καθιστος στον καναπε να μου παιρνει πιπα. γλυψιμο παντου,ολα μεσα που λενε,ωραιο καραμελλωμα στα αρχιδια και τελειωμα στο στομα της.στραγγισμα μεχρι σταγονας και φτυσιμο.πλυσιμο με listerine και λεω δεν κανουμε και λιγο μασαζακι πριν το δευτερο γυρο? η αληθεια ειναι οτι οσες φορες κι αν την εχω παρει κανουμε ή nuru ή μονο sex και τιποτα αλλο.

αρχη λοιπον μασαζ με πλατη και μετριες πιεσεις.επειδη εχω ενα θεμα με τη μεση μου φοβοταν να πιεσει περισσοτερο αλλα αφου της ειπα ok προχωρησε πιο καλα.ανακουφιστικο και χαλαρωτικο ταυτοχρονα το μασαζ της που λιγο κοντεψα να κοιμηθω.τριψιμο και στα ποδια αλλα και στον αυχενα.μετα απο ωρα αρχισε να γινεται πιο απαλο το χαιδεμα και ηταν το συνθημα για εναρξη του β γυρου.

γυριζω λοιπον οπως ημουν στο κρεββατι και αρχιζει τη φανταστικη πιπα της. απλα τον εξαφανιζε. τον καταπινε ολοκληρο.γλυψιμο στα μπαλλακια και πιο κατω τετοιο που εφτασε σε κωλογλυψιμο διαρκειας.ανοιγει υστερα τον καναπε για να ειμαστε πιο ανετα και προχωραμε στο παρασυνθημα.περασμα καποτας και στησιμο στα τεσσερα.μπαινω μεσα της κι αρχιζω το ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
οπως ηταν αλλαζω και μπαινω σιγα σιγα στη μικρη περιοχη.ομορφη αισθηση,δουλεμενο κωλαρακι με πολλα χιλιομετρα στο κοντερ αλλα παραμενει παντα καλο.δεν ηθελα και πολυ με τετοια καβλα. τελειωσα μεσα της και βγαινοντας βγαζω την καποτα για ενα τελευταιο γλυψιμο.αφου πηρε και την τελευταια σταγονα τα εφτυσε στο χαρτι και μπηκαμε μαζι για μπανακι.

εκει μπαλαμουτιαστηκαμε για λιγο ακομα αλλα η ωρα ειχε περασει παραπανω απο μια ωρα που ηταν το προγραμμα και σφυριξε ληξη συνεδριας.

σταθερη λοιπον αξια η Jessica στα μασαζ,εχει τιμηθει πολλακις και παντα με πολυ καλες εντυπωσεις.για την επομενη φορα εχει στοχοποιηθει η Αλισια.ΜατάκιΜατάκι

να ειστε καλα παιχτες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 17, 2015
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Jessica
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.943
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, jimy.m., Εκλεκτικός και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού