Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τωρα βρηκα χρονο. Επισκεψη πριν λιγες μερες στην Αθηνα την "Πειραιωτισσα", απο τα Μανιατικα συγκεκριμενα μου ειπε, δεν την πιστεψα αλλα δεν εχει σημασια. Πουλαει παντως το Πειραιωτισσα και καλα κανει. Ξανθια με πιασηματα υπαρχουν τοσες κριτικες αλλωστε. Αναμονη 5 λεπτων μιας και δεν ειχε κοσμο και ηρθε στο δωματιο με ορεξη. Το δωματιο καθαρο αλλα πολυ σκοτεινο!! Φιλια στο στηθος και πεταχτα στο στομα, χουφτωματα στις βυζαρες και την κωλαρα της μεχρι να φτιαχτουμε. Ισπανικο οπου με παροτρυνε να γαμησω τα βυζια της.Πιπα πολυ καλη με λιγο χερι στα ορθια με προφυλαξη, περιποιηση και στα μπαλακια για 3 λεπτα. Πρωτη σταση στα τεσσερα. Κωλαρα και το γουσταρει πολυ, ηθελε οπως και εγω αλλωστε να βλεπει τ κανουμε απο το καθρεφτη. Συνεχεια με ιεραποστολικο και μετα στα πλαγια, παλι στα τεσσερα και τελειωμα με μαλακια στις πλαστικες βυζαρες τις. Συνολικος χρονος 10 λεπτα!
Ως εδω ολα καλα!! Κορμαρα και καλο προσωπο! Ομως... Δεν μου αρεσε που μιλουσε συνεχεια και ελεγε σκισεμε και τετοια γτ καταλαβαινα οτι τα λεει επιτιδες και πηγε να μου πεσει. Αλλοι γουσταρουν λογια αλλοι οχι. Ηταν λιγο υπερβολικη σ αυτο το κομματι. Προτιμω να μην μιλαει η αλλη εκτος αν πραγματικα το γουσταρει.
Δεν θα την ξαναεπισκεφτω γιατι βγαινουν δυσκολα τα 20€ και προτιμω να δοκιμασω καποια αλλη.
Ξαναλεω για φυλης ειναι μουναρα και αν καποιος γουσταρει πολλα βρωμολογα θα περασει σουπερ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αθηνά
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
7.442
Πόντοι:
17.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Gingos, Ena Vima Mprosta

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού