Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έχοντας καταναλώσει μισό λίτρο ρακόμελο, αποφάσισα να κάνω μια τσάρκα Λυσφή. Πέρασα από διάφορα τσαρδιά και οι μόνες που μου έκαναν καλή εντύπωση εμφανισιακά ήταν η Μόνικα στο 71 και η Αλίσια στον εν λόγω οίκο. Αποφάσισα τελικά να καταθέσω στην Αλίσια μέσα στη παραζάλη της στιγμής. Το προσωπάκι της θα το χαρακτήριζα σκυλέ, το σωματάκι της κάβλα. Αφού έδωσα στη τσατσά το αντίτιμο, μπήκα στο δωμάτιο. Δεν άργησε να κάνει την εμφάνισή της και η ταναπού. Αφού τα "είπαμε" για κανά λεπτό, πέρασε καπότα στο πεσμένο πούτσο μου. Άρχισε ένα μέτριο τσιμπούκι και μετά από κανά δίλεπτο της είπα να γυρίσει στα 4. Ξεκίνησα να τη σφυροκοπώ με το μουδιασμένο από το αλκοόλ καβλί μου, έχοντας την Αλίσια να φωνάζει τα τυπικά επιφωνήματα. Συνέχισα έτσι για κανά πεντάλεπτο. Κάπου εκεί γύρω το καβλί μου ρέταρε, η κοπέλα πρόθυμα το ξαναπήρε στο στόμα της. Αφού ξανακάβλωσα τη γύρισα στην ίδια στάση. Συνέχισα να σφυροκοπώ για λίγο και έχυσα μέσα στη καπότα. Μηδέν προκαταρκτικά, μέτριο τσιμπούκι, αρεστή συμμετοχή στο γαμήσι. Στα 4 αξίζει, έχει πολύ καλό σώμα, μέτρια φατσούλα. Μια τυπική κατάθεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Paparov
Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
4
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού