Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 29 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γράφω και γω την πρώτη κριτική μου, αν και θα έπρεπε να είχε γίνει καιρό τώρα.
Τη Juliette , την έχω συναντήση 2 φόρες , μια στο tour στις αρχές νοεμβρίου και μία στο τωρινό και συγκεκριμένα χθες.
Επειδή είμαι νέος στο σπορ, αν και τα έχω τα χρονακια μου, απλά θα αναφέρω ,ότι έμεινα ξερός από την ομορφιά της την πρώτη φορά,αγχώθηκα οπότε και δεν μπόρεσα να λειτουργήσω όπως ήθελα. Συγκεκριμένα,με τελείωσε 2 φορές με πίπα,και γενικότερα ήταν πολύ ωραία, αλλα λόγω αγχους και κομπλαρίσματος δεν υπήρξε διείσδυση.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Μέσα σε ένα μήνα, όμως εκανα τα κουμάντα μου,πήγα και σε 2 άλλες city tours( αναμένονται κριτικές),οπότε με μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση , επισκέφτηκα την κούκλα χτες. Έρωτας
Το ράντεβου ηταν το τελευταίο για τη μέρα. Εφτασα σε κεντρικό ξενοδοχείο των αθηνών( διαφορετικό απο του νοεμβρίου), και με υποδέχθηκε το μωρό με κοκκινο σετ εσωρούχων. Ηταν πιο απελευθερωμένη στην ομιλία από τη πρώτη φορά, πιο προσιτη, ίσως παίζει ρόλο το ότι είναι ανεξάρτητη , ενώ στο tour του νοεμβρίου ήταν ακομα με operator οπως μου εξήγησε.
Δεν θα επεκταθω σε πολλές λεπτομέρειες , καθώς οι υπηρεσίες της είναι λιγο πολύ γνωστές..
Πάντως, τελειωσα 2 φορές , και τις 2 μέσα της, και φάνηκε και η ίδια να περνάει πολύ καλά και να της αρέσει η όλη κατάσταση( μου κανε μια πιπιλια στο λαιμό ευτυχως δεν ειμαι παντρεμενος ουτε εχω σχεση). Ηταν περισσότερο σαν να κάνουν σεξ 2 παλιοι γνωστοί , που ένω μπαλαμουτιάζονται , σταματάνε το παιχνίδι, για να πουν και καμια μαλακία/αστείο( μάλλον για αυτό έμεινα και στις 2 φορές). Πρέπει πάντως να ήταν και γενικότερα κουρασμένη από το tour/ημέρα , καθώς μετά τη 2η φορά, ήταν εξουθενωμένη και απλά καθόμασταν αγκαλιά, φιλιόμασταν και μιλάγαμε.
Μου είπε επίσης, ότι ενώ θα σταματαγε το tour στις 05/12 , τελικά αποφάσισε να παρατείνει τη παραμονή της, και διαπιστωσα σήμερα ότι το έχει βαλει μέχρι 09/12. Ναι!Ναι!
Κάναμε ένα ντουζάκι μαζί, ντυθηκα και αποχαιρετιστήκαμε.
Σίγουρα θα την επισκεφτώ και πάλι όταν έρθει, μου έβγαλε πολύ GFE αισθήματα , που δεν περίμενα να είμαι ειλικρινής..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 04, 2015
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
228
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2015
Με 350 ευρώ το δίωρο κι εγώ θα σου έβγαζα GFE αισθήματα. Έρωτας
ΠΛ
ΠαΛούκι Λουκ
06 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ξεκινάμε ως αγαπούλες...., με το καιρό θα γίνουμε πιο σκληροί.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2