Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πέμπτη φορά επίσκεψη στην Άννα.Είναι κουκλάρα,αναμφισβήτητα.Μέχρι τώρα πέρναγα καλά μαζί της.Αυτή τη φορά όχι.Κι ευθυνόταν αυτή.Δεν είχε καθόλου όρεξη.Φαινόταν αυτό από το σαλονάρισμα.Λάθος μου όμως που μπήκα.Πίστευα ότι μέσα θα έχει καλύτερη εικόνα.Δεν είχε όμως.Βαρεμάρα.Το καλό στήσιμο στα 4 και Ιεραποστολικά που περιγράφω στην άλλη αναφορά μου εδώ,δεν υπήρχε.Μαζευόταν να αποφύγει την είσοδο.Τα ελεύθερα πιασίματα ήταν μόνο στα ωραία της βυζιά.Με τον τρόπο που είχε στηθεί στο στοματικό απέφευγε να ακουμπήσεις το μουνί της,αν και φόραγε το στρίνγκ της...Πίπα αρχάριας.Ούτε βαθειά ούτε τεχνικά καλή όπως τις άλλες φορές.Δυστυχώς απογοητεύτηκα.Αν και είχα πάει τελευταία φορά 3 ημέρες πριν από την ημέρα συνάντησης,δε θα ξαναπάω.Δεν τα βρίσκω τα χρήματα στο δρόμο.Ούτε σε 5 λεπτά βγάζω όσα αυτή.Αν βαριέται ή αν δεν είναι καλά να ζητάει ρεπό.Αντιλαμβάνομαι ότι είναι πολύ δύσκολη δουλειά,αλλά την επέλεξε,έτσι θέλω να πιστεύω.Αν διαβάζει ας το προσέξει.Παλιότερα έχω αφήσει πολλά λεφτά σε κοπέλες που έκαναν καλή δουλειά,με την έννοια των συνεχόμενων επισκέψεων,όχι δώρων,για μαλάκες ας ψάξουν αλλού.Αλλά αυτή έχασε την ευκαιρία να γίνει "στάνταρ" κοπέλα στη Φυλής.Δεν αρκεί η εμφάνιση για να έχεις μόνιμη πελατεία Αννούλα.Χρειάζεται κέφι,θετική ενέργεια,να κάνεις τον άλλο να περάσει τα 5-10 λεπτά καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Άννα
rantanplangr30
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.868
Πόντοι:
2.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2015
Μια ζωή σκατά ήταν η καμμένη. Ματάκι

ΠΛ
ΠαΛούκι Λουκ
06 Δεκεμβρίου, 2015
τα εχουμε πει ενα εκατομμυριο φορες για την συγκεκριμενη οτι ειναι οτι νανε

και σε εξωτερικη εμφανιση ειναι του μεσου ορου

σε πηρε χαμπαρι και πηγε να παρει ακουραστα το 20ρικακι απλα πραγματα
F
filakovios
06 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολύ σωστα τα λες φιλε μου. Αυτή είναι από τις πιο παλιες στη φυλης. Τη ξερω 10 χρονια, και παντα ειχε αυτό το ειρωνικο υφος, και νομιζει ότι είναι η μεγαλύτερη μουναρα. Εχει καβαλησει το καλαμι γι' αυτόν ακριβως το λογο. Είναι παλιοχαρακτηρας. Εγω ευτυχως δεν εχω παει ποτε μαζι της, και ουτε προκειται.
06 Δεκεμβρίου, 2015
Η ντιβα της φυλης είναι αυτή. Απορω πως πηγες και 5 φορες σ' αυτην. Αμα σε δει ότι εισαι και μαλακουλης, σε παιζει στα δαχτυλα, και δεν μας αξιζουν κατι τέτοιες φυσικα.
(Updated: 06 Δεκεμβρίου, 2015) 06 Δεκεμβρίου, 2015
Ακριβώς τα ίδια και με μένα πέρυσι!Στις 2-3 πρώτες φορές έκανε ωραία καυλάντα που με ''έφτιαχνε'',μετά έμπαινε ξινισμένη και φέρονταν απότομα,λες και την είχα πειράξει ή προσβάλλει,οπότε άκυρο οριστικά!
06 Δεκεμβρίου, 2015
Τα έχουμε πεί αυτά φίλε "rantanplangr30" Money Mouth
4 κριτικές κάτω έχω εναποθέσει και την δική μου για την συγκεκριμένη κοπέλα και υπάρχει και ο αντίστοιχος διάλογος των συναγωνιστών που παραθέτουν τις απόψεις τους.. Ματάκι
Ρίξτε μαύρο στην τύπισσα. Θυμός
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6