Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ο υπηρέτης μού παρουσίασε τη Μαρία (κοντόφαρδη, νέα στην ηλικία, αθιγγανοειδής, με ξανθωπό μαλλί μαζεμένο πίσω, μέτριο φιλήδονο πρόσωπο και μεγάλο φυσικό στήθος), η οποία πρόσφερε εξήντα εννιά και ισπανική στα δέκα ευρώ. Στο συγκεκριμένο μπουρδέλο, απ' ό,τι μου είπε η ίδια αργότερα, δούλευε πεντέξι μέρες.
Στο ικανοποιητικό δωμάτιο την περίμενα δώδεκα λεπτά — έπρεπε να είχε άλλον πριν από μένα.
— Γεια σου μωρό μου! (εκείνη)
Εισήλθε γυμνόστηθη κι αφού έμεινε τσίτσιδη ξεκίνησε μ' ένα σύντομο ακρογλώσσιο γλείψιμο στις θηλές μου, στους βραχίονες, στον κορμό, στους μηρούς, στους βουβώνες, για να πάρει θέση ανάμεσα στα πόδια μου και ξετυλίγοντας την καπότα κατά μήκος του καυλωμένου πούτσου μου να συνεχίσει με μία μέτρια πίπα χτυπώντας τον στα χείλη και τη γλώσσα της.
— Πανέτοιμος είσαι, για όλα! Χα χα χα... (με κοίταξε παλινδρομώντας τη χούφτα της κατά μήκος της ψωλής μου).
Καβαλώντας με "καρφώθηκε" κι άρχισε να "χτυπιέται" πάνω-κάτω. Δεν ένιωθα πολλά πράγματα, οπότε της ζήτησα να το πάει ήρεμα. Κατά τη διάρκεια της γάμευσης (η αίσθηση κάπως είχε βελτιωθεί) έσκυβε για να μου γλείψει λαιμό, μάγουλα, λίγο τ' αυτί.
'Ηθελα να τη δοκιμάσω κι από πίσω...
— Πισωκολλητό; (εκείνη)
— Ναι.
Στήθηκε έχοντας τα πόδια της κλειστά, οπότε κι εγώ την "κάρφωσα" όρθιος, με τα γόνατά μου ελαφρώς λυγισμένα, μέχρι που —έπειτα από ένα σύντομο αλλά έντονο μέσα-έξω (μέτρια αίσθηση του κόλπου)— έχυσα.
Πριν σηκωθεί απ' το κρεβάτι με φίλησε στο μάγουλο. Βλέπετε δεν την είχα ταλαιπωρήσει πολύ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού