Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η νεαρή Μόνικα (ίσιο καστανό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, γλυκόξινο πρόσωπο, μικρό στήθος, καλοσχηματισμένο σώμα, ωραίο κώλο) εμφανίστηκε στο σαλονάκι του ισογείου σεινάμενη λυγάμενη κι αφού χαιρέτησε είπε το πρόγραμμά της (απλό, στα δέκα ευρώ).
Ακούγοντάς την μου έδωσε την εντύπωση πως γνώριζε ελληνικά, κάτι όμως που δεν ισχύει, μιας και μιλάει μονάχα τη μητρική της γλώσσα —τα ρώσικα—, άντε και μια-δυο αγγλικές λέξεις.
Στο συμπαθητικό δωμάτιο την περίμενα κανένα πεντάλεπτο.
Χωρίς να βγάλει το μπικίνι της (ξεβρακώθηκε λίγο αργότερα, χωρίς να ξεστηθωθεί) πήρε θέση ανάμεσα στα σκέλια μου κι αφού ξετύλιξε την καπότα κατά μήκος της σε ηρεμία πούτσας μου ξεκίνησε ένα μετριότατο τσιμπούκι μ' εξωτερικούς γλωττισμούς και χαμηλής έντασης «μμμ».
'Οταν της το ζήτησα, πρόθυμα μετακινήθηκε πλάι μου — έτσι ώστε να μπορώ κι εγώ να πιάνω τίποτα...
— Σεξ; (δεν είχαν συμπληρωθεί δύο λεπτά πίπας όταν μου έκανε την ερώτηση)
— Γιες (απάντησα κακώς, μιας και ήμουν κάτι λιγότερο από μισοκαυλωμένος)
— Στεντ απ! (στ' "αρχίδια" της η κατάσταση του πέους μου)
Ξαπλώνοντας ανάσκελα άλειψε με λίγη κρέμα το μουνί της κι απάγοντας τα πόδια με δέχτηκε μέσα της.
Κατάφερα να μισοκαυλώσω κατά τη διάρκεια των παλινδρομήσεων.
Κάποια στιγμή τραβήχτηκα και της έδειξα να γυρίσει στα τέσσερα — είχα πια σχεδόν καυλώσει.
— Πισωκολλητό; (ρώτησε).
Ακουμπώντας το μάγουλο στο σεντόνι και με το πρόσωπο γυρισμένο προς το μέρος μου τούρλωσε τον κώλο.
Τον ξαναέχωσα και συνέχισα το γαμήσι με το κεφάλι της να παραμένει στην ίδια θέση. Μονάχα όταν δυνάμωσα τις ψωλιές (καλή αίσθηση του κόλπου) το σήκωσε στρέφοντας το πρόσωπο μπροστά (κρίμα, γιατί μου άρεσε έτσι όπως με κοίταζε στραβολαιμιασμένη...), αλλά ταυτόχρονα πήρε και μία θέση που δεν με βόλευε —χαμήλωσε— στην οποία είχε την τάση να επανέρχεται κάθε φορά που την επανατοποθετούσα τραβώντας την απ' τις λαγόνες.
Ολοκλήρωσα στο οκτάλεπτο — λίγο πριν ειδοποιήσει η υπηρεσία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2015
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hellas666, n.smirni76, ZeroTolerance

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2016
μπράβο το κορίτσι γύρισε από τις διακοπές του στη Ρωσία αρχές Μαρτίου όπως υποσχέθηκε.

Στο σεξ είναι για το πέος, αλλά κάτι η εξάσκηση των ρωσικών, κάτι η κορμάρα, μια στις τόσες την τιμάω.

θενκς για το ριβιού συναγωνιστή.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1