Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
πηγα μια βολτα για να δω αν δουλευε η κορινα. η υπηρεσια ηταν ευγενικη μου εδειξε την κορινα με ρωτησε αν θα περασω ειπα ναι και εδωσα το 10 ευρω. μου ειπε η υπηρεσια να περιμενω λιγακι διοτι ειχε αλλο δωματιο πριν απο μενα το δωματιο ειχε κλιματιστικο δεν κρυωνα και περιμενα μετα απο 10 λεπτα ηρθε η κορινα. Με ρωτησε το ονομα μου για να σπασει ο παγος και ηρθε διπλα μου και ξεκινησε ενα τσιμπουκι που ηταν αρκετα καλο διοτι ειχε καλη σταση σωματος . ωστε να μπορω να την χουφτωνω ανετα της χουφτωνα τα βυζια και το κωλαρακι. μετα απο λιγο τελειωσε το τσιμπουκι και την γαμησα λιγο μουνακι αλλα για λιγο διοτι δεν βολευεομαι σε αυτη την σταση λογω υψους. και αρχισαμε πισωκολητο ειχε στηθει πολυ τιμια μετα μου ειπε αν θελω να με τελειωσει με τσιμπουκι και με τελειωσε με στραγγιξε και βγηκαν τα υγρα η κορινα εκατσε πανω απο 10 λεπτα. και ασ ειχε μαζευτει κοσμος ενα θετικο ηταν οτι δεν εφυγε αμεσως και με ρωτησε αν περασα καλα η υπηρεσια δεν ενοχλησε με την κορινα θα ξαναπαω σιγουρα για ενα 10 ευρω ειναι καλη επιλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κορίνα
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
5.075
Πόντοι:
7.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Εκλεκτικός και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού