Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
αφου παιρνω τηλ. πρωτα το βραδυ με πληροφωρουν πως ειναι μια ζωζω η καπως ετσι.αντι γιαυτην ομως η τσατσα,(μια συμπαθητικη ελληνιδα κοντη με γυαλακια,την ειχα πετυχει κ στ 4ο παλια)μου παρουσιαζει μια γιαζμιν ρουμανα,24 ετων,κανονικο σωμα,απο προσωπο μν φανταστειτε τπτ το ιδιαιτερο,μπουρδελο-ρουμανοφατσα.δουλευει θεσσαλονικη πιο πολυ.δινω το 30αρι και περιμενω στ δωματιο.μπαινει μετα απο λιγο αυτη μεσα με τα βυζια απ εξω χαμογελαστη,και ερχεται κατευθειαν προς το μερος μου ενω ημουν ορθιος.αρχιζουμε προκαταρκτικα για πολυ ωρα ετσι,και αφου πιανω και λιγο το υγρο μουνι της μου κατεβαζει το εσωρουχο σιγα σιγα μ τον πιανει κ μου βαζει το προφυλακτικο.καθεται στν ακρη του κρεβατιου,εγω ορθιος και αρχιζει μια ατελειωτη πιπα μεχρι να βαρεθω.τν βαζω να ξαπλωσει ανασκελα και μπαινω αργα αργα στο φαρδυ θα ελεγα μουνι τησ.εμπαινα επιτηδες ετσι αργα και ρυθμικα πιεζα οσο πιο μεσα μπορουσα κανοντας την να βγαζει βογγητα.μετα τν εβαλα πλαγια αλλα λιγο γιατι δν με βολεψε.υστερα απο πανω αφηνοντας την να εχει αυτην τον ρολο και δινοντασ τν και καμια σφαλιαρα στα κολομερια.για το τελος τν εβαλα στ τεσσερα παραλληλα με τον καθρεφτη με σκοπο να τελειωσω.τν εδινα δυνατα για πολλη ωρα ετσι αλλα ειχα κανει τν γνωστη μαλακια να ριξω μια αρκετη ωρα πιο πριν για να φυγουν οι χοντρες οι καβλες και ετσι δν μπορουσα να τελειωσω.ξαπλωσα λιγο για πιπα ξανα αλλα τιποτα.σηκωθηκα ξανα ορθιος οπως πριν μ εβγαλε τν καποτα κ αρχισε να παιζει τν ψολη που ηταν γεματη υγρα.,χαιδευοντας τα αρχιδια και δινοντας κανενα φιλακι στν κοιλια.στ τελος καταιδρωμενος εκανα μια τελευταια απελπιδα προσπαθεια να τελειωσω τραβοντας μαλακια γρηγορα μπροστα στα μουτρα της και πανω στ βυζια της, αλλα παλι τπτ.σηκωθηκε χαιρετησε ευγενικα κ εφυγε.κριμα,γιατι εχασα τν ευκαιρια να χυσω πανω της.γενικα παντως η κοπελα ηταν καλη και αρκετα προθυμη.πλυθηκα χαιρετησα και εφυγα.η τσατσα αρκετα ευγενικη επισης, δν χτυπησε καθολου πορτα παρολο που καθισα πολυ ωρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2015
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
Μέλος
Εγγραφή:
4 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
31
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, madrach

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού