Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αφού δοκίμασα την Καμέλια στο μπουρδελάκι της Φωκαίας 27, αποφάσισα να δοκιμάσω κάποια από τις πιο εμφανίσημες της περιοχής με το υπεραπλό πρόγραμμα, έτσι για την σύγκριση. Γυρνώντας τα μαγαζιά πέτυχα την Σόνια στο μαγαζί της Φωκαίας 9. Μου άρεσε έτσι όπως ήταν ομορφούλα και χαρούμενη και επέστρεψα για την δοκιμή που δυστυχώς βγήκε αποτυχημένη.

Περιγραφή: Ξανθιά με μαλλί ως τους ώμους, ενδιαφέρον μουτράκι, γελαστή, ομιλητική. Καλό λεπτό κορμί με πατούρα σπέσιαλ και ωραίο στήθος. Από Αλβανία.

Επιστρέφοντας την βρίσκω στο σαλόνι με αγαπούλη πελάτη που την επισκέφτηκε για να τα πούνε (περισσότερα γι αυτό αργότερα). Μπαίνω σε ένα τρισάθλιο δωμάτιο με χέστρα μέσα και την πόρτα να ανοίγει φάτσα κάρτα στο σαλόνι. Περιμένω, έρχεται, γνωριμία, πολύ ομιλητική, πλακώνουμε συζήτηση (κακώς, για της έδωσα θάρρος), προκαταρκτικά με χρήση στήθους, γκαβλώνω, τσιμπούκι με προφυλακτικό, εκεί το πρώτο φάουλ. "Ξες", μου λέει,"εγώ δεν κάνω γυμνά τσιμπούκια και φουλ, δεν είμαι σαν τις άλλες, εγώ κάνω εξετάσεις". Οκ δικαίωμα της, την είχα ρωτήσει προηγουμένως και δεν επέμενα. Μετά από λίγο πάνω στο τσιμπούκι: "Ξες αν μου δώσεις άλλα 30ε θα σου κάνω γυμνό τσιμπούκι και τελειωτικό στο στόμα". Ε wtf, εσύ δεν μου έλεγες προηγουμένως ότι δεν τα κάνεις αυτά και δεν είσαι σαν τις άλλες; Και θες και 30ε γι αυτό; Ψιλοσπάστηκα, αλλά η συνέχεια ήταν χειρότερη. Αυτό που κάναμε ήταν κουβέντα με σεξ on the side με το να μου λέει πόσο κακοί είναι οι Αλβανοί άντρες και πόσο καλοί είμαστε εμείς οι Έλληνες και πως οι πελάτες της, όπως ο αγαπούλης έξω της δίνουν δωράκια. "Δεν έχεις κανά tip να μου δώσεις, εσείς οι Έλληνες έχετε λεφτά!" Ρε ας το διάολο μωρή. Τώρα πείτε μου: την έχεις στα τέσσερα και δείχνει πολύ ωραία με στενό ευχάριστο μουνί και σου λέει τέτοιες ξενερωτικές μαλακίες. Τι κάνεις; Τίθεται θέμα αρχής τύποι. Χτύπησε και το τηλέφωνο μου (ξέχασα να το βάλω στο αθόρυβο και απάντησα κάπως απότομα - sorry και πάλι σ΄αυτόν που το διαβάζει Money Mouth ) και ο εκνευρισμός μου πήγε στο φουλ, άσχετα αν δεν το έδειχνα. Σκέφτηκα γρήγορα και πήρα την απόφαση να σηκωθώ να φύγω, κάτι που το έχω κάνει πολύ λίγες φορές - δεν θυμώνω εύκολα. Της είπα ευγενικά ότι είμαι κουρασμένος (και ήμουν όντως) και θα δυσκολευτώ να χύσω, ας το αφήσουμε. Αυτή το χαβά της: "Α μωρό μου, αν αργείς να χύσεις δως μου άλλα 20ε για περισσότερο χρόνο!" Εμμμμ Σηκώθηκα και έφυγα λοιπόν κρατώντας το σπέρμα μου, μ΄αυτήν να με χαιρετάει χαζοχαρούμενα στο σαλόνι σα να μην τρέχει τίποτα και πήγα πάλι στην Καμέλια για μια τίμια συναλλαγή και άδειασμα του μαζεμένου φορτίου μου στο στόμα της.

Βασικά με είδε ότι δεν είμαι τυπικός πελάτης Φυλής και μου έσπασε τα αρχίδια για να βγάλει ένα φράγκο παραπάνω. Μαύρο για την συμπεριφορά της, άσχετα με το ό,τι στο σεξουαλικό κομμάτι ήταν οκ. Αυτές τις καριόλες δεν τις χύνουμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Apollo64
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
487
Πόντοι:
5.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, yorkie

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού