Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η κατάθεση έγινε βράδυ Παρασκευής 20/11. Πρώτη φορά στη Φυλής για μένα (είμαι από Θεσσαλονίκη), έψαχνα να πηδήξω κωλαράκι και αφού πρώτα γύρισα καμιά 25άρια μαγαζιά κατά τις δύο η ώρα το βράδυ επέστρεψα σ΄αυτό το καταγώγιο, επειδή η κοπέλα (Μαρίνα, χωρίς να είμαι και 100% σίγουρος για το όνομά της) μου είχε αφήσει καλές εντυπώσεις στο σαλόνι.

Περιγραφή: μελαχρινή, γύρω στα 35 ( ; ), 3-4 έξτρα κιλά χωρίς να τη λες παχουλή, καλό στήθος, χαλαρότητα από εγκυμοσύνη στο στομάχι, όχι νεανικό σώμα. Ωραίο έκφυλο ζωντανό πρόσωπο όμως, το δυνατό της σημείο. Σε γενικές γραμμές θα της έβαζα ένα 5 στο σώμα (μου αρέσουν οι λεπτούλες, άλλοι θα προτιμούσαν τα έξτρα κιλάκια) και 8 στο πρόσωπο.

Προγράμματα κώλος και 69, δεν κάνει ελεύθερο στοματικό. Αφού παίχτηκε ένα καλό μπαλαμούτι στο σαλόνι που μ΄άρεσε, δίνω το 20άρι και μπαίνω στα ενδότερα. Χάλια μικρό δωματιάκι χωρίς παράθυρα (ημιυπόγειο γαρ) με χτισμένο γωνιακό κρεβάτι. Με το που ήρθε συνεχίσαμε το μπαλαμούτι μας στα όρθια μ΄αυτή να μου παίζει τον ήδη σηκωμένο πούτσο και με τα πολλά πέσαμε στο κρεβάτι όπου την άρχισα απευθείας γλειφομούνι. Πολύ καλή αντίδραση, πλημμύρισε γρήγορα. Γύρω στο τρίλεπτο σήκωσα το κεφάλι μου διερευνητικά, γιατί δεν είχα ιδέα τι παίζει με το χρόνο εκεί (πρώτη φορά στη Φυλής όπως είπα), άνοιξε τα μάτια και χαμογέλασε χωρίς να κάνει καμία κίνηση. Εκεί κατάλαβα ότι θα είχα άνεση χρόνου. Συνέχισα λοιπόν όσο γούσταρα αφού και αυτή φαινόταν να γουστάρει Γλώσσα

Αφού έκανα το κομμάτι μου, ξάπλωσα και πέρασε προφυλακτικό για πίπα. Λυσσασμένη και άγρια, σε κάποια σημεία πόνεσα. Βασικά είχε ανάψει, δεν ξέρω αν ήταν θέατρο ή όχι, αλλά γούσταρα με το σκηνικό. Και εδώ έπρεπε να την κόψω, συνέχεια με μουνί στα τέσσερα, όπου έβλεπα τον επόμενο στόχο, την ξεχαρβαλωμένη μισάνοιχτη κωλοτρυπίδα της σε σχήμα (). Γυρνάμε εκεί, βάζει τζελ και ξεκινάω να πηδάω τον κώλο της για ίσα με 10 λεπτά συνεχόμενα. Από τις πιο ανοιχτές ξεχειλωμένες κωλοτρυπίδες που έχω πηδήξει στη ζωή μου, μπήκε για πλάκα μέσα, πρέπει να έχει περάσει πολύς πολύυυς κόσμος από τον κώλο της. Από ένα σημείο και μετά δεν καταλάβαινα τίποτα, άνετα χωρούσαν δυό ψωλές ταυτόχρονα. Την ρωτάω αν μπορώ να γυρίσω μουνί, μου λέει ναι και γυρνάω, κάνουμε άλλες τρεις στάσεις (στα τέσσερα, από πάνω, ξανά στα τέσσερα) και τέλος.

Συνολικά πρέπει να ήμασταν πάνω από 25 λεπτά στο δωμάτιο και δεν έδειξε την παραμικρή βιασύνη. Ένα κάποιο άγχος το έδειξα προς το τέλος που δεν τελείωνα και φρόντισε να με χαλαρώσει αμέσως. Η συμπεριφορά της άψογη και γκαβλωτική. Ζωντανή και χαμογελαστή σε όλη τη διάρκεια. Μεγάλη έκπληξη για μένα, όπου με ένα 20ρικο περίμενα πίεση χρόνου και μηχανικά πράγματα. Ίσως ήμουν τυχερός στην επιλογή μου. Αρνητικά το ότι ο κώλος της ήταν ξεχειλωμένος σε επικό βαθμό και δεν τον ευχαριστήθηκα. Όπως και το ότι δεν ήταν καραφούλ Μεγάλο χαμόγελο

Την επόμενη μέρα λοιπόν επέστρεψα το μεσημέρι στη Φύλης ψάχνοντας για καραφούλ του 20ρικου..

..to be continued

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Apollo64
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
487
Πόντοι:
5.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 yorkie, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού