Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μια αδιαφορη συνευρεση την προηγουμενη βδομαδα (περιπου). Μην βρισκοντας καποιο στανταρ προορισμο, επελεξα μια μετριου αναστηματος, ξανθια, με πιασιματα και μεγαλα βυζια στο υπογειο αυτου του οικου. Ελαφρως χαμογελαστη (εχει σημασια το ελαφρως) και ευδιαθετη, μου εφερε τα βυζια στα μουτρα απο το σαλοναρισμα και η αληθεια ειναι οτι μπηκα σαν το σκυλο μεσα (κακο πραγμα η βιασυνη).

Πρωτη επισκεψη στο μπουρδελο αυτο, τιποτα το ιδιαιτερο, μια λεπτομερεια που καποιον μπορει να τον ενοχλησει (αν δεν εχει αναφερθει) ειναι οτι το "βαμμενο" τζαμι του δωματιου που κοιταει στο διαδρομο της κουζινας, εχει ξεβαψει στην γωνια κατω αριστερα με αποτελεσμα (σκοπο, θα ελεγα) να μπορει η τσατσα ανα πασα ωρα να σε ελεγξει, μηπως... πνιξεις ας πουμε την πουτανα...!

Ερχεται η κοπελα μεσα, μου σκαει ενα χαμογελο, τα δοντια της δεν την κολακευαν ιδιαιτερα (γιαυτο και η "μαζεμενη" χαρα στο σαλονι), και γενικα το πακετο ηταν καπως χειροτερο οταν εβγαζες την "κορδελα", αλλα σε ανεκτα επιπεδα.
την ρωταω πως την λενε, μου λεει "αννα μπανανα". οκ.... τρελος ειμαι, θα παρακουσα, σκεφτομαι. της λεω "αννα τι;", μου λεει χαζοχαρουμενα "αννα μπανανα!".

νταξει λεω, δε σου χαλαω εγω χατηρι...
ξαπλωνει πλαγια με μενα να χουφτωνω τον κωλο της και εκεινη να μου παιρνει ενα καλο τσιμπουκι (ναι, περασε απευθειας καποτα). Με την γρηγορη ανορθωση μου, η μπανανα φαινοταν οτι δεν ειχε διαθεση να με καβαλησει -ως συνηθιζω να επιλεγω- οποτε ανοιξε τα ποδια της αυτη, ξαπλωτη, και γω την πλακωσα απο πανω.
παρολο που τα βυζια της ηταν ενδιαφεροντα, οποτε πηγαινα να σαλιωσω την εκει περιοχη, αυτη μου τραβαγε τη λεκανη προς το μουνι της με αποτελεσμα, ερχεται το σωμα μου πιο πανω και να μην μπορω να γλειψω με μανια. περιεργα κολπα μου κανει, σκεφτομαι. Παρατηρωντας την και στην συνεχεια, μαλλον για αυτα τα βυζια εχουν περασει πολλοι, και τα εχουν τραβολογησει αρκετα. Εν πασει περιπτωση, βυζι εγω, δεν θα ευχαριστιομουν (εριχνα βλεφαρα στο τζαμι μηπως κανω καμια γκριματσα στην τσατσα -ή οποιον αλλο περναγε απο εκει- που θα παιρνει ματι, αλλα τζιφος)

Γενικα, επειδη δε συνηθιζω να κλαιω τα δεκαρικα και δη να φευγω αχυστος, την γυρισα στα 4 ( μεγαλοκωλα Ναι! ) οπου με πολυ προσπαθεια και με δυνατο ξεσκισμα, καταφερα να χυσω εντος χρονικου πλαισιου, καπως βεβιασμενα θα ελεγα, γιατι δεν ψηνομουν για δευτερη χρεωση σε αλλο μαγαζι.

Αφου τελειωσα, της βαραω ενα σφαλιαριδι στο κωλομερι λαχανιασμενος, και της λεω "αντε... αννα μπανανα", με εκεινη να μαζευει τα σωβρακα της και να φευγει ξινισμενη.
Εν ολιγης, τιποτα το ιδιαιτερο, τιποτα το σημαντικο, τιποτα το αξιομνημονευτο.

Ενα ευχαριστω στον συναγωνιστη που με την (αρχικη) εισοδο μου σε παραδιπλα μπουρδελο, μου εκανε νοημα βγαινοντας να παρω πουλο. Το τσακαλι μεσα σε 5 δευτερολεπτα μου εξηγησε την εμπειρια του, και με επεισε να μην μπω με εκεινη την κοπελα Κουλ , τωρα αν εγω επεσα πανω στην αννα μπανανα, ειναι αλλο θεμα.
καλη συνεχεια !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
paparotriftoulas
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
28.980
Πόντοι:
10.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, kaavlas, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού