Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 16 10
Call-Girls 41400
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ας προσθεσω λοιπον κι εγω τον οβολο μου για την Μπετουλα , μιας και προκειτε για μια τιμια εργατρια του σεξ , ετσι θα την χαρακτηριζα διοτι πραγματικα τα ιδρωνει τα λεφτα που περνει , και ειναι απιστευτα φιλοτιμη στα του αγωνα . Η συναντηση πραγματοποιηθηκε σε γνωστο χοτελι του Φαληρου με θεα το ΣΕΦ , διοτι γενικα την βολευει Νοτια την κοπελα , και η συνενοηση εγινε σχετικα αρκετα ευκολα διοτι το κανονιζαμε καιρο αυτην την συναντηση , ετσι με μερικα μηνυματα και τηλεφωνα στο Viber απο την Κυριακη ειπαμε να το κανουμε Δευτερα οπου πραγματικα κι αυτο ειναι ενα απ τα συν της κοπελας οτι σε ενημερωνει απ την προηγουμενη για το ραντεβου σου μαζι της , εδω να ενημερωσω οτι η Μπετη εχει αλλαξει αριθμο διοτι την ειχανε ζαλισει με τηλεφωνα και μηνυματα πολυς κοσμος , και καθοτι εχει και προσωπικη ζωη οπως ολοι μας αλλωστε , αλλαξε αριθμο και απλα κρατησε καποιες απ τις παλιες τις επαφες , οποιος λοιπον επιθυμει συναντηση μαζι της , της στελνει μαιλ κι απο εκει κανονιζει αυτη να του δωσει πληροφοριες η τηλεφωνο . Ετσι λοιπον αφου ειχα απυθμενη ορεξη για Αναλ και καθως τα δυνατα χαρτια του Αναλ οπως Ναγια ο Μυθος κι αλλες 2 κορασιδες οπου βλεπω συχνα , ειναι δυσκολο να τις πετυχεις διοτι εχουνε γινει αναρπαστες και δυσευρετες , προσπαθοντας να χτισουν εναν αστικο μυθο για το τι πλαναται γυρω απο αυτες , ετσι λοιπον κανονισα με την Μπετουλα με την οποια ειναι η 4η φορα που περνω καθοτι πραγματικα μου ειχε αφησει πολυ καλες εντυπωσεις τις προηγουμενες φορες . Στο δρομο για το χοτελι της εστειλα μηνυμα οτι θα καθυστερισω λιγο απ την ωρα που ειπαμε λογο κινησης , και με την μια απαντησε με μηνυμα οτι δεν υπαρχει προβλημα θα ειναι στην ωρα της απλα θα καθεται στο λομπι του ξενοδοχειου , και αυτο στα συν της . Να ενημερωσω οτι προκειται για μια ψηλη κοπελα , με σεξυ προστυχο προσωπο , ωραια ζωηρα ματια , και πολυ ζεστο χαμογελο . Οταν εφτασα στο χοτελι ζητησα δωματιο απ την μπροστινη πλευρα καθοτι ειχε απιστευτο ηλιο , πηρα την κορασιδα απ το λομπι και αναιβηκαμε σιγα σιγα στο δωματειο . Ξεκινησαμε χαλαρα με κουβεντουλα λιγων λεπτων αλλα οι ορεξεις που ειχα εκεινη την στιγμη δεν αφησαν πολλα περιθωρια , οποτε ο αγωνας αρχισε να περνει μπρος απο πολυ νωρις , αρχισα να την γδυνω και να την φιλαω ποντο ποντο , και αυτη να βγαζει τα ρουχα , μεχρι που βγαζοντας το τζινακι της αποκαλυψε μια εκπληξη που μου ειχε πει οτι θα φοραγε , ενα δικτιωτο καβλιαρικο καλσον το οποιο ειχε μια σεξυ τρυπα στην περιοχη του μουνιου και του κωλου , καυλα ηταν της ζητησα να μην το βγαλει τουλαχιστον στον πρωτο γυρο , ετσι λοιπον ξεκινησε την απιστευτη λαρυγγωτη τις πιπα με εμενα ορθιο στην αρχη και μετα στο κρεβατι , η πιπα της ειναι ενα απ τα δυνατα της χαρτια , κανει απιστευτη πνιχτη πιπα , οπου ενω πνιγεται προσπαθοντας να τον βαλει ολο μεσα μετα το πνιξιμο τον βγαζει λιγο αργα αργα να παρει λιγο αερα και μετα κανει παλι βουτια να τον παρει παλι βαθια , η θεα του να σε κοιταει με το προστιχο αυτο βλεμα της ενω σε τσιμπουκονει ειναι ολα τα λεφτα , αφου μετα την πιπα ασχοληθηκα με λιγο πινελο κ λιγη δακτυλοσκοπιση να προετοιμασω λιγο τις τρυπουλες της , μπηκα λιγο απο μπροστα να κανω ενα ζεσταμα , και μετα απο μπολικο σαλιο και δακτυλακια στο γκροβερ της ,παραμερισα λιγο το διχτιοτο καλσον κι αρχισα να καρφωνω και το πισω συστημα , να ενημερωσω οτι δεν ειναι χωνι η πισω τρυπουλα της , αν και δουλεμενη γενικα , ειναι αρκετα σφικτη στη αρχη και κατα την διαρκεια του αναλ αρχιζει και χαλαρωνει και σε δεχεται καλυτερα , το τελος δεν αργισε να ερθει καθως την ξαναεβαλα να μου παρει τσιμπουκα πνιχτη και μετα απο ενα καλο γλυψειμο στις μπαλες μου τις τα ερειξα στα μικρα καλοσχηματισμενα βυζακια της τα οποια και τα πασαλειψε και μετα απο λιγο σηκωθηκε και πηγε στο ντους να κανει μπανιο . Αφου εκανα κι εγω κι αυτη το μπανακι μας , ηρθε και κουρνιασε διπλα μου συζητησαμε λιγο περι ανεμων κ υδατων , ειναι πολυ καλη και φιλικη στις συζητησεις ,μπορεις να συζητησεις μαζι της το οτιδηποτε , κι εκει πανω που την εβλεπα με την πετσετα και τις πελωριες διμετρες ποδαρες τις , ξεκιναμε ενα μπαλαμουτι διχως τελειωμο , να σημειωσω οτι η Μπετουλα δεν δεινει γλωσσοφιλα παρα μονο αν την ξεκλειδωσεις και το γουσταρει θα στα δωσει κι αυτα με ρεγουλο , ετσι λοιπον ξεκινησε κι ο δευτερος γυρος με παρατεταμενη λυσσαλεα πιπα κ αυτη τη φορα , με μπολικο σαλιο και καβλερες ματιες , δεν αργισα και πολυ να μπω μεσα τις , κι εκει καπου αρχισε το παρτυ του αναλ , αναλ σε ολες τις πιθανες στασεις που μπορειτε να φανταστειτε ,μπρουμιτα , ανασκελα , ορθιοι μπροστα στον καθρεφτη ,διαλειμα για πιπα , ξανα παλι αναλ , στεισιμο στα τεσσερα που πραγματικα εχει απιστευτο στησιμο και το ξερει κιολας , μεχρι που η τελευταια σταση για αποκορυφωμα που την κραταω παντα για το τελος ειδικα με τις λιγεροκορμες κορασιδες , να την εχω στησει περιπου στα τεσσερα με την μιση να βρισκεται εξω απ το κρεβατι να στηριζεται με τα χερια της στο πατωμα , μαξιλαρια κατω απ την κοιλια της , ανοιχτα τα ποδια οσο μπορει , κι εγω απο πανω να καρφωνω με δυναμη ριχνοντας της απιστευτα μπατσιδια στα κωλομερια , να βγαινω να ανοιγω την σουφρα της και μετα να ξαναμπαινω , να καρφωνω με δυναμη , να της λεω εισαι οκευ ?, αυτη να τρεμει απο καυλα και να λεει μην σταματας με λιωνεις , να εχει γινει μουσκεμα στο μουνι να κατεβαζει αρκετα μουνοζουμα , μεχρι που και μονο στην εικονα αυτη δεν αντεξα ,εβγαλα το προφυλακτικο και πασπαλισα πανω στα στογγυλα τουρλωτα της κωλομερια ολο μου τον καυτο μου ζωμο , ο οποιος εκαιγε απο την καβλα της στιγμης . Να πω επισης οτι ολες αυτες οι σκηνες απειρου καλους διαδραματιζονταν με ανοιχτο το παραθυρο του δωματιου κι ο ηλιος να μπαινει και να αγκαλιαζει ολες αυτες τις στιγμες και τα κορμια μας κατα την διαρκεια του σεξ . Κι επισης να προσθεσω οτι λογο της καλης μου φυσικης καταστασεις λογο αθλητισμου που κανω , οσες φορες εχω προσπαθησει να την παω στα ακρα να δω τα ορια της η της αντοχες της , η τυπισσα απλα ακολουθει χωρις να δυσανασχετει και να κλεβει με μια ταση υποταγης θα ελεγα κιολας , οποτε ειναι και αυτο στα συν της , οπως επισης οτι οταν γουσταρει απο καβλα οταν την δακτυλιαζεις η οταν την σφυροκοπας βλεπεις οτι εχει ενα τρεμουλο , κανει κατι σπασμους το σωμα της εκεινη την στιγμη , που πραγματικα ειναι πολυ καβλερο να το βλεπεις εκεινη την στιγμη . Ετσι λοιπον για να ανακεφαλεωσουμε η Μπετουλα προκειτε για μια κοπελαρα πολυ γλυκια , με πολυ γλυκο χαμογελο και διαθεση να ικανοποιησει τον αλλο , τιμια εργατρια του σεξ , με απιστευτες αντοχες και επειδοσεις , που αν της συμπεριφερθεις σωστα και την ξεκλειδωσεις σιγουρα θα σε αναταμοιψει με ενα ανεπαναληπτο σεξ διχως αυριο , γνωμη μου ειναι να την παρεις πανω απο ωρα , διοτι θελεις αρκετη ωρα για να παιξεις με αυτην την γατουλα , κατεμε εμενα μια ωρα δεν μου φτανει με την συγκεκριμενη, προτειμω παντα 1μιση , για τους λατρεις του Αναλ συνισταται χωρις δευτερη σκεψη το γραφουν και οι προλαλισαντες αλλωστε , κι ελπιζω να συνεχισει ετσι τις καλες τις επειδοσεις και να μην καει στο περασμα του χρονου , αυτα τα ολιγα απο τον Don Chicharito να περναμε παντα καλα κ να εχουμε τα καταρτια μας παντα σηκωμενα παντα ανοιχτα και για καινουργιους προορισμους !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 30, 2015
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.274
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Alexander81, lecastel, xoxoxo123 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2015
Nobel λογοτεχνίας. Αναλυτική περιγραφή . Αρα πέρασες καλά
01 Δεκεμβρίου, 2015
Μπράβο τυπε Ναι!
Ξεπέρασες και τον Βαρουφάκη Προσκύνημα
Εγω λέω να εκτυπώσεις τη κριτικη σου και να τη κρεμάσεις στο καθρέπτη του μπανιου, ετσι ωςτε οταν αυτοθαυμαζεσαι να θυμάσαι και τα κατορθώματα σουΚεφάλι σε τοίχο!
06 Δεκεμβρίου, 2015
Έχει αλλάξει κινητό φιλε...; Γιατι το 496 δεν παιζει... Αν θες στείλε μου το νεο
17 Ιανουαρίου, 2016
τηλεφωνακι εχουμε??
14 Φεβρουαρίου, 2016
Υπαρχει γλομπεοπροφιλ ωστε να βρουμεστοιχεια επικοινωνιας? Εχει κοια αγγελια?
14 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μόνο mail στην ιδια.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6