Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 273 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι στις 14.05 , ανέβηκα τα σκαλιά η υπηρεσία με ενημέρωσε ότι δουλεύουν δύο κοπέλες , πρώτη βγήκε η Βανέσα , όχι η κοκκινομάλλα ανορεξική από το κάτω σπίτι , ήταν ξανθιά νταρντάνα με 2.5άρι βυζί , φορούσε μαύρο κορμάκι , μετά βγήκε η Κατερίνα , μελαχρινή με κανονικό σώμα , 1,5άρι νερουλιασμένο και πεσμένο βυζί , πολλά τατού , πίρσινγκ κάτω από τα χείλη , πολλή αεράτο σαλονάρισμα , πολύ χαμογελαστή και αρκετά ωραίο πρόσωπο για τα γούστα μου . Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω ακούσει καλά λόγια γι αυτήν από φίλους μου που την έχουν δοκιμάσει , αλλά σαν δοκιμαστής ήθελα να έχω ιδία άποψη.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και τη περίμενα , ήρθε στο δωμάτιο , μιλήσαμε λίγο γενικά , πολύ χαμογελαστή , την πλησίασα και άρχισα να την φιλάω στον λαιμό , ψιλοτραβήχτηκε όπως έκανε και όταν επιχείρησα να τρίψω το μουνάκι της και μάλιστα πάνω από το στρίνγκ της…. Μου είπε , να ξαπλώσω , κάθισε γονατιστή δίπλα στο κορμί μου , κανένα προκαταρκτικό , απλά έτριβε τον πούτσο μου και έγλυφε τα χείλη της με την γλώσσα της . Άνοιξε το προφυλακτικό και μου το φόρεσε , με ρώτησε αν θέλω πίπα….της απάντησα ότι φυσικά και θέλω , πίπα με πολύ χέρι , πολύ ρηχή και πάρα πολύ μικρή σε διάρκεια … σταμάτησε σχεδόν στο λεπτό και ρώτησε πώς θέλω… Της είπα ,αν μπορώ να την γλύψω , απάντησε ναι και ξάπλωσε ανάσκελα , έσκυψα ανάμεσα στα πόδια της , δεν είχε καν ακουμπήσει η γλώσσα μου στο μουνάκι της και άρχισε να αναστενάζει…. Πήγαν να με πιάσουν τα γέλια αλλά συγκρατήθηκα , φαίνεται την έφτιαξε η καυτή μου ανάσα…Ισα ίσα πρόλαβα να την γλύψω και μου τράβηξε το κεφάλι λέγοντας μου ότι δεν έχουμε χρόνο…

Ξάπλωσα και της είπα να ανέβει από πάνω μου , δεν είχε κάποια συμμετοχή και έδινα εγώ τον ρυθμό , αυτή αρκέστηκε σε κάποιους αναστεναγμούς , αλλαγή στάσης της είπα να σταθεί στα τέσσερα , ωραία ομολογούμενος θέα και καλό στήσιμο , μόλις μπήκα μέσα της μου είπε ότι η ώρα πέρασε….ανέβασα ρυθμούς , το καλό ότι αντέχει , μετά από λίγο άρχισα να χύνω , προτού τελειώσω καλά καλά τραβήχτηκε προς τα μπρός ….Είχα μείνει μαλάκας … Σηκώθηκε γρήγορα γρήγορα φόρεσε τα εσώρουχα της , χαμογελαστή σαν να μην έγινε τίποτα με χαιρέτησε και έφυγε…

Στο δωμάτιο έκατσα ένα δεκάλεπτο , ωραίο πρόσωπο , καλό κορμί , χάλια στήθος , χάλια πίπα , κανένα προκαταρκτικό βιαστική με σχεδόν μηδενική συμμετοχή αλλά καλό στήσιμο στα τέσσερα , μία κατάθεση που γρήγορα θα ξεχαστεί…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2015
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2015
Και χάλια κώλος, εντελώς μα εντελώς νερουλός να προσθέσω στην κριτική σου.. Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1