Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μαριανα ειναι μια νεαρη Ρουμανα με σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο με ωραια ματια , μακρυ ξανθο μαλλι , ωραια μικρα στητα βυζακια , ελαφρως μελαμψο δερμα , ενα τατου τραιμπαλ πανω απο τον κωλο , ψηλο αναστημα και μοντελε κορμι.Ανακοινωθηκε κανονικο προγραμμα με σταση 69.Μετα τα γαμησια με τα μιλφακια ειχα αναγκη να γαμησω ενα πιπινακι! Ενα αδυνατο πιπινακι! Ειχα αναγκη ενα στυλιαρι! Ειχα καυλωσει στην ιδεα να στησω στα τεσσερα αυτο το στυλιαρι! Οποτε αποφασισα να την τιμησω.

Περασα στο δωματιο και μετα απο καποια λεπτα ηρθε η χαμογελαστη κοπελα καθοτι ειχε αλλο δωματιο πριν απο εμενα.Η κοπελα μιλαει σχετικα καλα Ελληνικα και η συννενοηση ειναι ευκολη.Η κοπελα ανεβηκε απο πανω μου και αρχισε τα προκαταρκτικα.Αυτη μου εγλυφε τα βυζακια αργα και αισθησιακα και εγω την χουφτωνα και επαιζα με το μουνακι της χωρις αυτη να διαμαρτυρηθει.Το καυλι ειχε φουσκωσει και η κοπελα μου εφαρμοσε το προφυλακτικο.Ηταν ξαπλωμενη στα τεσσερα πλαγια προς τα εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειναι μετρια.Ενταξει για πιπινακι ειναι σχετικα καλη.Το θετικο ειναι οτι ειχε αργο ρυθμο και δεν χρησιμοποιουσε το χερακι της.Την ευρυτερη περιοχη των αρχιδιων ομως δεν την εγλυψε.Η πιπα ειχε αρκετη διαρκεια.

Η κοπελα ξαπλωσε ανασκελα και εγω εγλυψα το καθαρο μουνακι της.Της τον εχωσα και αρχισαμε το κυριως σεξ.Την γαμουσα και αυτη με κοιτουσε με τα καυλαρικα ματακια της.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη τη σταση.Ειναι αμαρτια ομως να μην στησεις τετοιο κορμι στα τεσσερα! Δευτερη σταση λοιπον το πισωκολητο.Καλο στησιμο εκ μερους της.Της τον εχωσα και αρχισα να την ξεμουνιαζω σε γρηγορους ρυθμους.Αυτη εβγαζε αληθινα επιφωνηματα και συμμετειχε στο γαμησι.Την ξεμουνιαζα και αυτη επαιζε με τον καθρεπτη.Αυτο το βαζω στα θετικα.Εριχνε ματιες στον καθρεπτη και εβγαζε την γλωσσα της.Την ξεσκιζα και της εριχνα κωλοχαστουκακια.Δεν αντεξα αλλο να βλεπω αυτο το καυλωτικο θεαμα και πεταξα το υγρο πυρ μεσα στο προφυλακτικο.Η κοπελα περιμενε μεχρι να τα χυσω.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Μαριανα ειναι μια ιεροδουλη αξιολογης εμφανισης.Το προσωπο της ειναι σχετικα ομορφο.Το δυνατο σημειο ομως στην εμφανιση της ειναι το κορμι της! Ειναι ο ορισμος του στυλιαριου! Η πιπα της ειναι μετρια αλλα εχει αρκετη διαρκεια.Κανει μερικα προκαταρκτικα.Στο κυριως σεξ δειχνει καποια συμμετοχη και δεν ειναι επιπλο.Ειναι καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Δεν εχει μη μου απτου συμπεριφορα.Γενικα ειναι μια ευγενικη και χαμογελαστη ιεροδουλη.Εμφανη σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Γενικα για το επιπεδο των παρεχομενων υπηρεσιων στα κεντρικα της Φυλης , η Μαριανα ειναι μια αξιολογη επιλογη.Στα πλαισια του κανονικου προγραμματος ειναι μια αξιολογη επιλογη.Αν σας αρεσει εμφανισιακα τοτε αξιζει να την δοκιμασετε μια φορα.Δεν θα τρελαθειτε αλλα ουτε και θα κλαψετε τα λεφτα σας! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού