Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σε προηγούμενη Τσαρκα που έκανα με έναν ΥπερΜαλεα που τις καταθέσεις του τις έχει σε εξοχικό νησί!Ναι! Ή Ελένη λοιπόν στο σαλοναρισμα ήρθε κατά πάνω μου !Εμμμμ Εκείνη την μέρα δεν ενέδωσα, αλλά δεν την άφησα κι ετσι πήγα μέσα στις επόμενες μέρες!Μεγάλο χαμόγελο Ή Ελένη είναι ουκρανικό μιλφακι γύρω στα 35 με μαύρο καρέ μαλλάκι, βυζακια μικρά ,έχει όμως ΚΩΛΑΡΑ και φάτσα μέτρια,αλλά χαμογελαστή και ευδιαθετη. Είναι πολύ σημαντικό η κοπέλα όταν δουλεύει να φαίνεται στα χάι της!Γερο-μύστης Αν δω μια μουναρα και μουτρωμενη λέω αστο !Λύπη Εισέρχομαι με το απλό των 30€!
Εισέρχεται το μωρό μετά από λίγο και αφού γνωρίστηκαμε έκανε επίθεση για να μου βγάλει μπλούζες και
μποξερακι κατευθείαν!Εμμμμ Μιλάει κι ελάχιστα ελληνικά και με μιλούσε καποιες φορές ουκρανικά! Ρε λέω σε τρελοκομείο πεσαμε ?...Χμμμ; Αφού μου τα βγάλε όλα κατευθείαν και αρχινισα να μπαλαμουτιαζω την κωλαρα της.Γλώσσα Μου τον έπαιζε με τα χερια και ταυτόχρονα μου γλείφει τα αυτιά με την γλώσσα της μέχρι όπου έφτανε ...επιχείρησε να μου δώσει και γλωσσοφιλα αλλά δεν ενέδωσα και αρκέστηκαμε σε μερικά πεταχτά!Μεγάλο χαμόγελο Της έπαιξα και εγώ λίγο την μουναρα της, το οποίοτο Μούνι της είναι πιεσμένο προς τα μέσα!Ματάκι Αφού γίναμε Τούρμπο φοράει καποτα με τα χερια και την λέω έλα να σε σκισω τώρα!Ναι! Ούτε πίπα... Την γαμησα τόσο δυνατά σε ιεραποστολικό που το Κρεβατακι της πλάκας πήγαινε κι αυτό πάνω κάτω!Γλώσσα Πολλά φιλία στον λαιμό της κι αυτή μου λεγε στο αυτί πάλι ουκρανικά!Γλώσσα Το τέλος ήρθε με βάρβαρο σφυροκοπημα και αυτή ήθελε κι άλλο!Ναι!
Με το που Βγαινω από μέσα της ,της φιλαω τις μπουταρες τις!Γλώσσα

Πέρασα καλά! Προσπάθησα να μιλήσουμε για κάτι παραπάνω και μου πέταξε κάτι για τα Φεγγάρια live
Των Σερρών!Κουλ Την ρωταω τι έκανες εκεί? Και μου απάντησε ουκρανικά!Μεγάλο χαμόγελο
Μπορεί και ΞαναΜελε Ελένη!Καπέλο
Μ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2015
Όνομα κοπέλας
Ελένη
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.320
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού