Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 55 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Κατερίνα όσοι γυρίζουν την περιοχή και κάποια σπιτάκια πιο παλιά την γνωρίζουν.Ώριμη γυναίκα με κοντό ξανθό μαλλί και σώμα με πιασιματάκια...Βυζί μέτριο και απαλή επιδερμίδα...
Όπως έγραψα και στο τίτλο έψαχνα για μιλφ γυναίκα και συνάμα καλές υπηρεσίες...Είχα ακούσει καλά λόγια για την Κατερίνα και επείδή ήμουν στη περιοχή πέρασα να δω...

Όμορφος χώρος,περιποιημένος,το μόνο μείον πως έχει κοινόχρηστο μπάνιο αλλά στουντέλο είναι μη τα θέλουμε και όλα....Όταν δε ζήτησα να χρησιμοποιήσω το μπάνιο η υπηρεσία "σκάλωσε" λίγο αλλά μου έδωσε πετσέτα...

Πέρασα δωμάτιο με 20 ευρώ και περίμενα την μιλφ Κατερίνα...Ήρθε μετά από περίπου 5 λεπτά και ξεκινήσαμε τις περιπτύξεις...Τριψίματα αρκετά,εκεί εστιάζονται τα προκαταρκτικά της...Κάποια φιλάκια στο στήθος μου και κάποια εγώ στο δικό της και εν συνεχεία πέρασμα του προφυλακτικού....
Στοματικό καλό αλλά σχετικά σύντομο κάτι το οποίό δε το περίμενα καθώς το κάνει καλά απ'ότι είχα ακούσει...Για περιποίηση στα α@@@κια μην περιμένετε...!
Σεξ σε δύο στάσεις,πρώτα με την Κατερίνα στα τέσσερα να έχει καλό στήσιμο και καλή συμμετοχή.Αλλαγή και τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με πιο γρήγορους ρυθμούς κατέθεσα...!
Κάθισε ελάχιστα δίπλα μου μάζεψε το κομπινεζον της και αποχώρησε αφού πρώτα με ευχαρίστησε...

Δε μπορώ να πω είναι ευγενική,καθαρή και δείχνει να το προσπαθεί σύμφωνα πάντα με την εμπειρία της...Όμως δεν μου άφησε αυτή την απόλαυση που έχω πάρει από άλλες έμπειρες γυναίκες στη κατηγορία αυτή...Άλλωστε όπως έγραψα και στο τίτλο τη μέρα εκείνη αναζητούσα μιλφ...


Αυτά για την εμπειρία μου με την Κατερίνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2015
Πολυ σωστή κριτικη. Η Κατερινα πλεον εδω και καιρο , δεν εχει ορεξη γι αυτη τη δουλεια / δειχνει αλλωστε θλιμμενη και ειναι πολυ τυπικη. Καποιος ειχε γραψει στο σαιτ, οτι λογω προσωπικων προβληματων ελειψε περσι στην Ρωσία. Απο οταν γυρισε και μετα…. χμμ-- Ευγενικη - αλλά αδιαφορη, θλιμμενη , τυπικη και αλλού..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1