Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
να αρχισω με το δεδομένο ,ότι όποια κοπέλλα ζητησα απο τις δοκιμασμένες από άλλους και αυτές του γούστου μου απο τις φωτο, δεν δουλευε καμμία. Ρώτησα λοιπόν την κυρία στο τηλέφωνο και μου πρότεινε ανεπιφύλακτα την Άννα.Σίγουρα την ρωτάω; Σίγουρο πράγμα μου λέει!
Λοιπόν έρχεται σχεδόν αμμέσως, καθότι το οτελι βρίσκεται στο Μεταξουργείο ( πριβε) . Η νεαρά είναι πολύ αδύνατη και άκολη για τα γούστα μου. απο φάτσα Δεν την λες άσχημη ,αλλά προς τα εκεί τείνει. Λέει ότι είναι Ρουμάνα αλλά δεν είναι . Για Αλβανίδα την κόβω. Δεν ξέρει γρι ρουμανικα γιατί λεει είναι χρόνια στην Ελλάδα και δεν έμαθε απο το σπίτι της! Μπούρδες.
Το μουνί της μικρο ( θετικό ) αλλά φίλε η έρημος σαχαρα!Σκουζει και φωνάζει απαιτόντας άγριο σφυροκόπημα. Ψεύτικα γκαρίσματα που δεν γουστάρω και γενικά να μαμήσουμε πήγαμε και όχι να σκάψουμε σαν οι τελευταίοι εργάτες !Δεν είπε βέβαια όχι σε τίποτα αλλά δεν μπορούσα να βάλω φινάλε με τίποτα. Την άφησα να καπνισει παρα του οτι με ενοχλεί μην σπαστει κι όλας και μ'άφήσει αχυστο.Τ΄΄ελος πάντων τελείωσα με τα χίλια ζόρια στα 45 λεπτα τσααακ το τηλέφωνο! Δεν με ένοιαξε απλά της έβαλα λίγο χέρι γιατί της λεω αν ήμασταν στον αγώνα θα μας έκοβε πριν την ωρα μας.
Εν κατακλείδι η κοπέλα δεν λέει πολλά, όμως είναι πρόθυμη και για όσους γουστάρουν την σκληρή δουλειά ( εργάτες)κάτι λέει .
Ελπίζω να βοήθησα . Δεν έχω ξανακάνει κριτική.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
yanakis
Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
86
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2015
ναταν όλες οι κριτικές έτσι...
Ευγε!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1