Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 145 10
Στριπτιτζάδικα 197152
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η ημερομηνία είναι απ΄την πρώτη επίσκεψή αλλά ακολούθησε και άλλη...Λοιπόν η πρώτη μου επίσκεψή έγινε Παρασκευή και η δεύτερη καθημερινή...Καλά για καθημερινή δεν είναι,λιγοστός κόσμος και οι κοπέλες πολύ πιο λίγες...
Παρασκευή η είσοδος στα 15,σου δίνουν και μία "μάρκα" η οποία εξαργυρώνει το ποτό σου...Το προσωπικό ευγενικό σε γενικές γραμμές και εξυπηρετικό.Τα ποτά μάπα...Χάλια νερωμένα με καθόλου γεύση...Πήρα ένα ουίσκι με coca-cola και ήταν ότι χειρότερο έχω πιει...Εντάξει το ξέρω γι αυτά τα μαγαζιά,αλλά τόσο χάλια δε το περίμενα...
Κάθισα κοντά στη πίστα σχετικά όπου και είχα καλή οπτική επαφή!Τα κορίτσια η αλήθεια είναι πως χορεύουν συνεχώς επάνω δε μένει η πίστα κενή για ώρα κάτι το οποίο είναι στα συν...Σόου τώρα,φυσικά έχει Τεό και Ίνα αλλά και λεσβιακό με Μάρθα...Το ζευγάρι βγαίνει κατά τις 2 παρά και μετά επανεμφανίζεται στις 3 και μισή με 4 αν θυμάμαι καλά...Ενδιάμεσα για όσους ενδιαφέρει είναι στο sins...Και μετά ξανά εδώ....

Ο χορός απλός στα 10 με προσόχή όμως σε ρέστα και στις κοπέλες οι οποίες θέλουν χορό των 20 και τα συναφή...Επίσης προσοχή και στο πριβέ,ναι μεν έχει των 50 αλλά τάζουν διάφορα για των 100 το οποίο δεν αξίζει κατά τη γνώμη μου,εκτός εάν έχεις μιλήσει με τη κοπέλα για το τι θέλεις και συμφωνήσετε...Και εφόσον την πιστέψεις σε ότι λέει...

Κοπέλες αρκετές...Μία μικρή προσπάθεια απ΄'όσες θυμάμαι...

Μάρθα η γνωστή σεξοβόμβα ξανθιά...Μόνο Παρασκευή και Σάββατο.
Έρικα η μελαχρινή όμορφή σχετικά,τυπική γκόμενα.
Σεμπτά.μία μετριότης που τη θυμάμαι και από άλλες επισκέψεις...Ζητάει με τη μία πριβέ...
Ρομπέρτα,όμορφη κοπέλα αλλά τυπική...
Έυα,ξανθιά Ελληνίδα έτσι είπε και αυτή αλλά και ο dj...Έχει δουλέψει Θεσσαλονίκη...
Μαρκέλα,η ξανθιά ώριμη κυρία με τα σέξυ φορέματα...Διατίθεται μόνο για κέρασμα σε επιλεγμένα τραπέζια...
Ίνα από το baby gold,μέτρια αλλά πάντα ευγενική...
Βέρα,το άλογο του καταστήματος...Εντυπωσιακή μελαχρινή καύλα αλλά με τυπικές υπηρεσίες και στον απλό χορό...
Ρόζα,συμμετέχει και στο λεσβιακό μαζί με τη Μάρθα και την ίνα του Τεό...Εντάξει σχετικά καλή σε καμία περίπτωση εντυπωσιακή και τα επιπλέον που γράφουν...Επίσης απλός χορός με συναγωνιστή περίπου στα 2 λεπτά...
Λουίζα η βραζιλιάνα με τις βυζάρες...Απλή τυπική και μέτρια...
Λολίτα,όμορφη κοπέλα με ωραίο σώμα και ξανθιά.Αλλά με τη μία"Πάμε γκια χορό"
Αλίσα μία με έκφυλο πρόσωπο ξανθιά...Φορούσε ένα διχτυωτό το οποίο κάπως την κολάκευε...Δεν την έχω επιλέξει ποτέ,όσες φορές την έχω δει...
Άντζη,ωραίο κορμί και καλός χορός...Τώρα στο πριβέ δε ξέρω αλλά γενικά για έναν απλό χορό καλή είναι...

Αυτές θυμάμαι είχε κι άλλες αλλά δε μπόρεσα να τις δω όλες...
Νεώτερα στο φόρουμ...Αυτά για την ώρα...!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2015
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού