Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325759
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Βερα βγηκε απο την κουζινα φορωντας ενα μαυρο δερματινο κορμακι, εκανε μια γυρα και το βλεμα μου καρφωθηκε στο κωλαρακι της ετσι πως χωριζονταν στα 2 απο το σφινομενο κορμακι αναμεσα απο τα κωλομερια της, σαν 1η φαση δεν την γνωρισα, λεω καινουρια.?? Χμμμ; μετα την προσεχω καλυτερα και λεω....η Βερα. Κεφάλι σε τοίχο! (τι κανει ενας κωλος.??)
Τωρα γιατι γυρησα αφου εφυγα.?? οι επιλογες ηταν λιγες και ολες ξαναζεσταμενο φαγητο, ηθελα κατι προστυχο και πονταρα στην Βερα οτι θα μου το δωσει, οποτε η μπιλια εκατσε στην Βερα.
Πετσετα στο δωματιο, ντουζακι πριν και μετα, και η Βερα με το που μπηκε καπως απομακρη, ψυχρη, εκει το μετανιωσα... εμφανησιακα ειναι καπως αδυνατησμενη σε σχεση με το παρελθον, καθως εβγαζε το δερματινο κορμακι...επεξεργαζομουνα τον τροπο να την γαμισω φοροντας το, αλλα δεν γινοταν.! λιγο μπαλαμουτι στα ορθια, οι νερουλες βυζαρες τις φτασανε στο πατωμα, την πεσαμε στο κρεβατι, ανταλαξαμε φιλακια ο ενας στο σωμα του αλλου, και λαιτ προστυχολογα, φορεσε καποτα και εκανε μια καλη σχετικα πιπα. 2η ξενερα δεν ανεβηκε απο πανω οταν το ζητησα και το αρνηθηκε με οχι και τοσο ωραιο τροπο, κυριως επαγκελματικο θα ελεγα, και δικαιολογηθηκε οτι αναλογα τα κεφια της, κανει οτι της ζητησει ο πελατης...Κεφάλι σε τοίχο! το προσπερασα γιατι δεν εβλεπα να βγαζω ακρη, την εβαλα απο κατω και τον εχωσα στο ζεστο, καυτο μουνι της, καθως την εσπρωχνα εκανε κατι γκριματσες οχι και τοσο καυλωτικες, αλλα τα λογια που βγενανε απο το στομα της με αναβανε περισοτερο, παρα η θεα απο το μαυρο μουνι της.!! Την γυρησα στα πλαγια κρατοντας το ενα ποδι της στον αερα, και κρατοντας αυτη τον πουτσο μου τον καθοδηγουσε στην μουναρα της, δεν ηθελα και πολυ η καυλα χτυπησε κοκκινο, εβλεπα τα βυζια της να τρανταζοναι και την εχυσα ετσι απλα...ντυθηκε με καληνυχτησε και της ειπα ψεματα οτι θα την ξαναδω...!!!!
Η Βερα την 1η φορα που την συναντησα δεν με ειχε ενθουσιασει ωστε να την ξαναπληρωσω, την ξαναπετυχα πολες φορες απο τοτε στα σαλονια αλλα δεν ειχα σκοπο, ελπιζα να κανει κατι ωστε να μου αλλαξει γνωμη, αλλα ματαια, η σταση της προς το πελατη θελει να ειναι επαγκελματικη, αλλα χανει στα σημεια, δεν μπορεις να λες θα κανω οτι θελω εγω και οχι οτι θελει ο πελατη, αυτο ειναι αντιεπαγκελματικο...τελος παντων Βερα Τελος.!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 22, 2015
Όνομα κοπέλας
Βέρα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού