Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 74 10
Μασατζίδικα 246891
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Το κατάστημα είναι λίγο μακριά, αλλά σε κεντρικό σημείο και μάλλον σε δύσκολο χώρο. Είναι μέσα στον κόσμο και την κίνηση, έχει και μια στάση λεωφορείων μπροστά. Μέσα (είναι στον 1ο όροφο) έχει πολύ καλούς χώρους και έχουν γίνει επενδύσεις σε πλήρη εξοπλισμό με ντουσιέρες, καναπέδες, καλά κρεβάτια, ωραίο ντεκόρ κλπ. Στην υποδοχή η Ελπίδα. Μου είπε πως είναι χρόνια στο χώρο και γενικά ήταν πολύ ευγενική. Προγράμματα ότι έχουν γράψει τα παιδιά (60-80-100), μου τα είπε και η Ελπίδα συνοπτικά. Βασικά για λόγους διακριτικότητας (πρώτη φορά στο μαγαζί τους) δεν συζήτησα αναλυτικά την λίστα υπηρεσιών. Λάθος μου.
Παρούσες εργαζόμενες η Ειρήνη και Αλεξάνδρα, και οι δύο επιλέξιμες. Η Ειρήνη γύρω στα 30 μελαχρινή, ψηλή και με ωραία μεγάλη περιφέρεια. Διάλεξα την Αλεξάνδρα κύρια λόγω των κριτικών. Μου είπε πως είναι Ουκρανίδα, γύρω στα 25-30, μελαχρινή, ψηλή, λεπτή. Πήρα το πρόγραμμα των 100 με λάδι και body-to-boby, για να το απολαύσουμε ως πρώτη φορά (τρομάρα μου). Η Ελπίδα ζήτησε να προπληρωθεί (φάουλ αυτό, αλλά δευτερεύον). Εκκινήσαμε καλά με την Αλεξάνδρα με το στρώμα στο πάτωμα και το ζεστό λάδι. Ωραία κοπέλα αλλά όχι και "άλογο" βρε παιδιά. Βασικά δεν την λες και κούκλα γιατί έχει μάλλον μέτριο πρόσωπο, έχει μικρό στήθος (1.5) αλλά δεκτικό σε χάδια και πιπίλα, και δεν έχει ακριβώς αρμονικό κορμί, γιατί δεν έχει λεπτή μέση και είναι κάπως σουβλερή η κοιλιά της. Μετά τα ωραία τριψίματα (το έχει το λαδομασάζ η Αλεξάνδρα) ολοκλήρωσα με το 1-0 με πίπα και βυζοτρίψιμο στο 20' περίπου. Αυτός είναι ο δικός μου χρόνος για το 1-0 όταν το πρόγραμμα έχει και 2ο γύρο (λογάριαζα χωρίς τον ξενοδόχο εδώ). Στα συν της Αλεξάνδρας το ότι είναι δεκτική στα χάδια παντού, στα μείον ότι δεν φιλάει. Ακολούθησε ντους και καθάρισμα.
Η κοπέλα με ρώτησε μετά αν ήθελα και μασάζ (?). Παραξενεύτηκα για την ερώτηση, "Φυσικά" της είπα και ξάπλωσα στο κρεβάτι. Με χαζοχάιδευε στην πλάτη. Βασικά δεν το έχει στο μασάζ καθόλου, ερασιτεχνική φάση, μέσα μου είπα "Δεν πειράζει αρκεί να το έχει στον αγώνα". Είπα να γυρίσω. Με ξαναχαζοχάιδευε μπροστά να περνά η ώρα, χωρίς να αγγίζει κάτι επίμαχο. Την παρότρυνα για πίπα. Ααα μου λέει "δεν έχει δεύτερη φορά, μόνο με έξτρα 20 ευρώ". Της είπα πως άλλα περίμενα. Μου είπε πως λάθος κατάλαβα (!).
Το έχω αρχή μου να μην υποκύπτω σε τέτοιους εκβιασμούς, παρότι το κάτω κεφάλι ήθελε και άλλο και το ποσό δεν θα μου έκανε κάποια διαφορά. Να επισημάνω πως ο συναγωνιστής mamasan πιο κάτω έχει γράψει για 2 γκολ στα 80 και το είχα πάρει ως δεδομένο. Συνεχίσαμε το χαζομασάζ και στο 45 το έληξα γιατί σπάστηκα από την κουτοπόνηρη συμπεριφορά της. Η Αλεξάνδρα κατάλαβε το φάουλ της (μάλλον) γιατί στο τέλος με καλόπιανε.
Η Ελπίδα ήρθε για ενημέρωση ρωτώντας πως πέρασα. Της είπα ευθέως πως 100 ευρώ για μια πίπα των 20 λεπτών δεν είναι σωστή συμπεριφορά προς νέο πελάτη και σε νέο μαγαζί, και πως ο κανόνας στον χώρο είναι πως τα προγράμματα των 80+ έχουν δύο εκτονώσεις. Η Ελπίδα έκανε πως έπεσε από τα σύννεφα! Το να ενδιαφέρεσαι για τον πελάτη είναι καλή κίνηση και δείχνει επαγγελματισμό. Όταν όμως ο πελάτης σου δίνει αρνητικό feedback το να του λες πως αυτός είναι λάθος και εσύ είσαι εντάξει είναι κλασικό λάθος και κάνει διπλό κακό. Σαφώς και δεν είχα ρωτήσει λεπτομέρειες στην αρχή και τυπικά είναι σωστή η Ελπίδα. Από την άλλη οι έντονοι ισχυρισμοί της πως έχει δουλέψει σε τοοόσα μαγαζιά στην Αθήνα και πως πουθενά δεν έχει δει να έχεις 2 εκτονώσεις χωρίς έξτρα χρήματα με έκαναν να θέλω να βάλω τα γέλια. Είπα να την συζητήσω αλλά κατάλαβα πως θα έχανα και τα λόγια μου, γιατί τα 100 τα έχασα έτσι κι αλλιώς. Ας κέρδιζα την ηρεμία και τον χρόνο μου.
Τέλος πάντων, το μαγαζί ξεκίνησε λάθος για μένα. Με κουτοπονηριές και εκμετάλλευση των πελατών δεν μπορείς να πας μακριά. Δεν προτίθεμαι να ξαναξενιτευτώ για να με κοροϊδεύουν και από πάνω. Ευτυχώς από "πορτοκαλιές" γεμάτη η Αθήνα. Από μένα μαύρο στο κατάστημα και δεν ξαναασχολούμε μαζί τους.
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
208
Likes:
4.318
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού