Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ελενα ξανα, ελευθερο στοματικο να νιωσω την γλωσσα της πανω στο πουτσο μου.!! Η Ελενα φυσικα με θυμαται αν και 3η επισκεψη μου σε αυτην, εχει καλη μνημη. Ελαχιστα προκαταρτικα κυριως απο μερους μου, γιατι την εβλεπα να μην εχει και πολυ ορεξη, δεχτηκε δαχτυλιασμα στην μουναρα της παραπερα δεν ειχαμε δεν επιδιωξα. Η πιπα της χαλια τελειως, μονοτονη γρηγορη αντικαυλωτικη, την σταματησα και την πασπατεψα ελαχιστα, ξανασυνεχισε να με πιπωνει με μανια, αλλα χωρις καποιο αποτελεσμα να μπορει να με φτιαξει, στο γαμισι πανω ηταν απλα αμετοχη, λιγο στο αποπανω εδειξε να το γουσταρει αλλα κοινως βαρεμαρα λες και ηταν 5 η ωρα το πρωι, την εχυσα στα γρηγορα να φυγω γιατι αρχισε να με ξενερωνει, με το που την εχυσα ενα πλατυ χαμογελο και μια αλλαγη διαθεσης αρχισε να βγενει απο μεσα της, επεσε στην αγκαλεια μου και μου εκανε αγκαλιτσες, μειναμε αγκαλιασμενοι να χαιδευουμε ο ενας τον αλλον, χωρις να μπορουμε να κανουμε κουβεντα της προκοπης μιας και δεν γνωριζει ελληνικα και αγγλικα ελαχιστα, σε σημειο να αρχιζω να βαριεμε.
Εκεινη την στιγμη, φευγοντας η κοπελα απο το δωματιο, σκεφτηκα οτι παει η Ελενα το βαρεθηκε το αθλημα, χαλασε. Μετα και τωρα που το σκεφτομαι καθαροτερα και φερνοντας στην μνημη μου σχολια καποιο συναθλητη, (δεν θυμαμαι ποιος το ειχε γραψει, πρεπει να ψαξω, ζητω συγνωμη) οτι η κοπελα θελει αγκαλιτσες για να ξυπμησει, θελει ''αγαπη'' συναισθημα...! Τωρα αναλαμβανω τις ευθηνες μου και ισως φταιω και εγω σε ενα σημειο που δεν τις τα εδωσα, ωστε να μου ανοιχτει οπως την προηγουμενη φορα. Ισως ειναι αυτο που λυπει απο την ζωη της και οταν της το προσφερεις γινετε αλλος ανθρωπος. θα τις δωσω ακομα μια ευκαιρια στο μελλον, φυσικα προετοιμαζμενος να προσφερω συναισθημα.!! Money Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 22, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.161
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2015
Εσύ φταις φίλε, αγκαλίτσες , φιλάκια, για να σε νιωσει γκόμενο της και μετά τα δίνει όλα. Εγώ δεν είχα ούτε μια αρνητική κατάθεση...... Μέχρι τώρα Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1