Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161763
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δευτετη επισκεψη στην Ελενα, το μικρο μου ειχε αφησει καλες εντυπωσεις την πρωτη φορα και την ειχα στο προγραμμα για επαναλυπτικο, 30€ το απλο και 40€ για γλυφομουνι, πηρα το 40αρι να φαω το μικρο ωραιο μουνακι της.
Η Ελενα αργησε λιγο και οταν ηρθε μου ειπε οτι ηταν μπανιαρησμενη και ετοιμη για εμενα, αυτο φενοταν απο την σχετικα νοπη επιδερμιδα της και απο το πεντακαθαρο μουνακι της, προκαταρτικα στο κρεβατι και γλυψιμο το μουνακι της το οποιο δεν το χορταινα, πεντακαθαρο χωρις μυρωδιες, μικρο στενο, εδειχνε να το απολαμβανει ποιανοντας και σφιγγοντας τα βυζια της, γιατι για να το κανα τοσο καλα δεν παιζει.!!Γλώσσα το μονο μειον δεν αφησε να την δαχτυλιασω, μονο εξωτερικα ελαχιστα Θυμός. Αφου εφαγα οσο ηθελα, ανελαβε αυτη να με ικανοποιησει, αφου τον χτυπησε στα βυζια της περασε καποτα, και αρχισε μια αργη καλη πιπα, χωρις να περηποιηθει παρακατω. Στα του σεξ καναμε τις 3 κλασικες στασεις τελειωνοντας στα 4αρα οπου η κωλαρα της ειναι για αερογραφια.!!
Η Ελενα μετα απο αυτη την συναντηση μπηκε στα στανταρακια μου, προφανως της αρεσει αυτο που κανει και το διχνει, τεροιαξαν τα κορμια μας απολυτα, μονο μην μας φυγει, γιατι ως συνηθως οι καλες δεν καθονται πολυ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού