Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Ντιανα την σταμπαρα καιρο απο τα μπανερακια δεξια αριστερα του σαιτ, οποτε μετα απο 2 αποτυχημενες προσπαθειες στην Φυλης, ο μονος τροπος για να ρεφαρω ηταν να παω σε στουντιο, μεσα σε 2-3 επιλογες μου, κατεληξα στην Ντιανα. Σημειωνω την κοπελα την επισκευτηκα στο Ηρωων πολυτεχνειου 37, ψαχνω και δεν υπαρχει στην λιστα με τα στουντιο, οποτε βλεπω την Δευτερα την εχουν στο προγραμμα σε αυτο το οικημα, οποτε γραφω εδω την εμπειρια μου.
Το μαγαζακι κρυμενο πισω απο κατι δεντρα σε μια μονοκατοικια στον 1ο οροφο, καγκελοπορτα απο εξω, face control και μας ανοιξε η υπηρεσια, ο χωρος τελειος, (εχω ξαναμπει στο συγγεκριμενο μαγαζι πριν 2 χρονια οταν ειχαμε επισκευτει μια ξανθια μουναρα Παολα αν θυμαμαι καλα) η τσατσα μας ενημερωσε οτι δουλευει η Ντιανα, οπου βγηκε να την δουμε, την βλεπω και χωρις σκεψη με οδηγει η τσατσα στα δωματια στο υπογειο. Μεσα στο δωματιο το οποιο ειναι λες και μπενεις σε 5αστερο ξενοδοχειο, υπηρχε πετσετα σφραγισμενη και πατουσακια τα οποια δεν χρησημοποιησα, αυτοματο μηχανημα χαρτιου, εκανα ενα ντουζακι και περημενα το μωρο να μπει μεσα...
Η Ντιανα απεχει ελαχιστα απο τις φωτογραφιες που υπαρχουν ανεβαζμενες, στα σημεια, πχ το μαλι της ηταν ισιο και δεν ειναι τοσο μπαστυ γκομενακι οπως φενετε, ειναι ποιο αδυνατουλα, αλλα γυναικαρα.!! Επιδερμιδα μεταξενια για την ηλικια της, την κανω 30+ Εκεινο το βραδυ ηταν και αβαφη, οπου στο προσωπο εχει κατι σημαδακια, αλλα και παλι στα ματια μου ηταν ομορφη... Έρωτας
Με το που μπηκε μεσα ανταλαξαμε κουβεντες γνωριμιας και αρισαμε σουπερ προκαταρτικα στα ορθια μπροστα στον καθρεπτη, εκατσα απο πισω της και φορμαριστηκα στην κωλαρα της χωρευοντας στο ρυθμο της μουσικης, ποιανοντας τις βυζαρες της, οι οποιες μου φανηκαν φυσικες, πελωριες ανεκτες με ωραιο σχημα, ανταλασαμε βλεματα στον καθρευτη, αυτα συνεχιστηκαν στο κρεβατι οπου ο πουτσος μου ειχε γινε καγκελο.!! εκει με εμενα στα ορθια και αυτη καθησμενη, τον εβαλε στα βυζια της και τον εξαφανησε προσφεροντας ενα καταπληκτικο ισπανικο στον γυμνο μου πουτσο αφου πρωτα τον εφτυσε να γλυστραει.!! περασε καποτα, η πιπα της δεν θα ελεγα οτι ειναι το ατου της αλλα ηδη ημουν ετοιμος να αφησω το βαρυ φορτιο που κουβαλουσα ολη μερα, με καβαλησε μαεστρικα και με αργες κινησεις εφερε τις βυζαρες τις στο προσωπο μου, δεν μπορουσα να την χορτασω το βλεμα της με καρφωνε και την γυρισα απο κατω, τα βυζια της απλωθηκαν δεξια αριστερα, το μουνι της εκει ειχε καλυτερη αισθηση, ηρθα σε σημειο βραζμου και δεν αντεχα αλλο, ηθελα να την πεδεψω και αλλο αλλα δεν αντεχα και με τελειωσε ετσι σφιγγοντας τα ποδια της στην μεση μου...μειναμε ξαπλωμενοι κανα 2λεπτο ετσι ο ενας διπλα στον αλλον, ανταλαξαμε κανα 2 κουβεντες για σοσιαλ ταιμ και με καληνυχτησε αποχωροντας απο το δωματιο...
Η Ντιανα ειναι μια γυναικα που ξερει τι θελει ενας αντρας, δεν εδειχνε να βιαζετε, και μου προσφερε ενα αξεχαστο 15λεπτο περιπου. Εμφανησιακα δεν θα ελεγα οτι ειναι μουναρα, αλλα ειναι μια γυναικα που δεν περναει απαρατηρητη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, Gingos

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2015
Γιατί δεν είναι στην λίστα των στούντιο το Ηρώων πολυτεχνείου 37? Πριν ήταν μέσα στην λίστα.
23 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωραια κριτικη.
Εντελως ενημερωτικα το στηθος της ειναι ενισχυμενο, αλλα εχει γινει πολυ κλαη δουλειά.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2