Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 229 10
Γενική βαθμολογία
 
3.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η Αννα ειναι μια πιτσιρικα, λεει ρωσιδα, Χμμμ; αρχιδια ρωσιδα...ξανθο μαλι καρε, ομορφο προσωπο, κωλαρακι στρογγυλο ομοιομορφο, βγηκε τοπλεςς στο σαλονακι, και η τσατσα διαλαλησε οτι δινει το κωλαρακι της στα 20€, οποτε την πληρωσα μιας και ηταν η μονη που μου αρεσε, απο ολες που ειδα και οι οποιες δινανε κωλο. Το δωματιο αθλιο μικρο, ισα ισα το κρεβατι χωρουσε και ενας μικρος νυπτηρας.
Η και καλα ρωσιδα μπηκε στο δωματιο και αφου εβγαλε μονης της το εσωρουχο της με μια παγερη σταση εκατσε στα γονατα στο κρεβατι και με περημενε, ο πουτσος φυσικα ηταν πεσμενος και δεν εβλεπα η κατασταση να πηγαινει καλα, προκαταρτικα δεν προσφερε, προσπαθησα να παιξω με τα βυζια της, τα οποια ειχαν καλη αφη, ψιλοσκληρα, αλλα η τυπισα ηταν σε μια σταση κλειδωμενη και δεν μου αφηνε περιθωρια κινησεων, αφου ψιλοσικωθηκε περασε καποτα και αρχισε μια πιπα ατονη με πολυ χρηση δοντιου μηδεν αισθηση...την σταματησα και την ξαπλωσα να παρω πρωτα το μουνακι της και μετα το κωλαρακι της, σε ολη την φαση απο την αρχη της συνευρεσης το μονο λαθος μου ηταν οτι δεν της εξηγησα απο την ωρα που μπηκε μεσα οτι θελω το κωλαρακι της, οποτε αφου την εσπρωξα ελαχιστα ιεραποστολικα, και βλεποντας οτι εχει παρει μια σταση σαν να ελεγε μην με ακουμπας, τα χερια της τα ειχε σε μια σταση λυγισμενα στον αερα με ανοιχτες παλαμες και λυγισμενα δαχτυλα σε σταση αηδιας ενα πραγμα λες και ειχα λεπρα ενα πραγμα.?? τα βογγυτα της καθως την εσπρωχνα ακρως αντικαυλωτικα, οποτες της ψιθυριζω να την παρω απο το κωλο και εκει αρχιζει το παραμυθι...εχεις μεγαλο πουτσο και δεν τον παιρνω μου λεει...Θυμός και γιατι μωρη πουτανα λες στο σαλονι δεινω κωλο.?? της εξηγησα οτι απο την στιγμη που εχει προβλημα με τα μεγεθη να το ξεκαθαριζει απο την αρχη, εκει αρχισε τις μαλακιες, σηκωθηκα εβγαλα την καποτα και της ειπα να σηκωθει να φυγει, συνεχισε τα δικα της, λεγοντας μου τι.??? ....αν χωραει ο πουτσος στο δικο μου τον κωλο.?? και πως να χωρεσει στο δικο της.? Με εστειλε αδιαβαστο.!!!!!!! Θυμός Σε εντονο υφος της ειπα να φυγει...
Βγενοντας τα χωνω στην τσατσα, αυτη στο κοσμο της, εκανε την παλαβη τα εριχνε στην πουτανα, ξαναβγενει η πουτανα απο την κουζινα λεγοντας τις ιδιες μαλακιες, οτι αν την γαμανε με μεγαλους πουτσους την αλλη μερα ποναει και δεν μπορει να περπατησει.!!!!!! WTF.!! της λεω...αν δεν μπορεις κοπελα μου μην δινεις κωλο, ή στην καλυτερη βαλε μια ταμπελα...ενα χαρτι γραμμενο στο χερι, μια ζωγραφια, να λεει αμα ειναι τοσος τον παιρνω στο κωλο μου, αν ειναι τοσος δεν τον παιρνω στον κωλο μου, βαλε ορια στους πουτσους να ξερει ο κοσμος καριολα.!!
Οποτε μακρυψωληδες και χοντροψωλαραδες, μακρυα απο την Αννα γιατι ποναει λεει το κωλι της και την αλλη μερα δεν μπορει να περπατησει...θα φατε πορτα.!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2015
Άλλη μία πουτάνα της σειράς που ξεσκίζουν αβέρτα οι συφιλιάρηδες Αφγανοί λαθραίοι.
Αμ την τσατσά που την πας;
Κάθεται όλη μέρα πίσω από την πόρτα σα χαφιές, λες και θα σου κόψει εισητήριο η κάργια πριν μπεις. Γαμήσου
Ουστ Γαμιόλα, παράσιτο ... Γαμήσου
ΠΛ
ΠαΛούκι Λουκ
22 Νοεμβρίου, 2015
Μεγάλο χαμόγελο
Πολύ γέλιο η περιγραφή σου.Σε αυτό το βρωμομπούρδελο δεν μπαίνω ποτέ.Ας εκδίδεται και ο σωσίας της Candice Swanapoel,εκεί μέσα δεν πάω.
23 Νοεμβρίου, 2015
Εγώ θα ζήταγα τα λεφτά μου πίσω καθώς η κοπέλα δεν
πρόσφερε τις υπηρεσίες για τις οποίες πληρώθηκε Θυμός
P
Parakmiakos
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3