Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Βιολετα ειναι μια μικρη πιτσιρικα καπου στα 22-25 την εκανα, μου ειπε οτι ειναι Μολδαβεζα, με το που την ειδα γυμνοστηθη στο χωρο αναμονης, μου την επεσε κανονικα στα ορθια και με αναψε, και με επεισε λεγοντας μου οτι δινει και το κωλαρακι της, μιας και ο σοχος ηταν ο κωλος.! οποτε η αποφαση παρθηκε. 20€ στην τσατσα η οποια δεν ελεγε και πολλα, μονο το 20αρικο εισπραξε, μιας και η Βιολετα μαζι με την Σιμονα που δουλευε εκεινο το πρωι κανανε παιχνιδι μονες τους με τους πελατες.
Το δωματιο κλασικο μικρο για τα δεδομενα μπουρδελου, νυπτηρα ειχε με μια ξεχαρβαλομενη βρυση, και χαρτι αν θυμαμαι καλα κουζινας.
Η Βιολετα δεν αργησε μπουκαρε μεσα στο δωματιο, τουμπανακι με καμπυλες, ομορφο προσωπακι ψιλοαγριο, βυζακια μεσαια λαχταριστα, κωλαρα τουμπανο, επιδερμιδα λευκη καθαρη. Ειχαμε ελαχιστα προκαταρτικα στα ορθια, πουτσοτριψιματα στο σωμα της, οπου την εγδυσα και με αφησε να παιξω αρκετα με το καθαρο μουνακι της λεγοντας μου οτι καυλωσε αρκετα, πιπα μου πηρε στα ορθια με προφυλακτικο και πρωτη σταση ιεραποστολικα, εβγαζε καλους αναστεναγμους και ανταλασαμε καυλωτικα βρωμολογα, το μουνακι της δεν μου εδεινε πολες πληροφοριες, ψιλομπανιερα.!! ...καπου εκει ειπα να παρω και το κωλαρακι της, σηκωθηκα ορθιος και την τραβηξα στην ακρη του κρεβατιου ετσι οπως ηταν ξαπλωμενη, χρησημοποιησε τζελ και προσπαθησα να μπω στο στενο κωλαρακι της, αλλα καλα καλα πριν μπω σαν να εκλεισε καποιος διακοπτης.?? επεσε ο ρελες.?? Χμμμ; αρχισε να μου πεφτει δραματικα η στυση με αποτελεσμα να μην μπωρω να μπω με τιποτα.!! η Βιολετα προσπαθησε να μου τον σηκωσει, επαιξα ξανα με την μουναρα της, τον ξαναπηρε στο στομα της, αλλα ματαια στυση δεν υπηρχε 100%, η ζεστη στο δωματιο ηταν αφορητη, ειχα γινει μουσκεμα απο το ζορι μου.!! δεν το πιστευα... κοιτοντας οτι το παιχνιδι ειχε χαθει, της ζητησα να τον παρει ακαποτα στο στομα της μπας και τελειωσω, δεχτηκε, με πιπωσε με μανια, αλλα και παλι δεν γινοτα, τιποτα...Λύπη δεν ενιωθα τιποτα, οποτε της ειπα να ριξει και αυτη λευκη πετσετα να μην την ταλαιπωρω, εδειξε να στεναχωριετε...εμεινε ξαπλωμενη διπλα μου και με αγγαλιασε παρηγοροντας με...ντυθηκε, ξανα αγγαλιες φιλια και με αποχερετησε...το ιδιο σκηνικο και βγενοντας ο αποχερετησμος της ηταν εγκαρδιος με αγγαλιες που με εξεπληξε.! ισως ενιωθε καποιες ενοχες.?? ξερω εγω.?? παντως το μικρο αν και δεν με τελειωσε, το φταιξιμο ειναι δικο μου, μου αφησε θετικα συναισθηματα...μακαρι να εμενα ακομα μια μερα Αθηνα να ειχαμε επαναληπτικο αγωνα...
Η κοπελα εχει το πυχη ψιλα, με 20€ εκανε πραγματα και προσπαθησε αρκετα να μην με αφησει ετσι, που αλλες στην θεση της και με ποιο μεγαλα κασε, θα με ειχαν παρατησει φευγοντας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Βιολέτα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού