Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσάνυχτα Παρασκευής προς Σάββατο και κατηφορίζω στο Μεταξουργείο για μια επίσκεψη στα σπιτάκια της περιοχής. Ένα πέρασμα από τα κεντρικά της Κολωνού και της Ιάσωνος χωρίς να επισημάνω τίποτα που να ξεπερνά το μέσο όρο της περιοχής. Ανασύρω από τα υπόψιν μου την Αλίνα του ισογείου της Ιάσωνος 10. Μελαχρινή, αδύνατη, χωρίς ιδιαίτερα προσόντα σε στήθος και οπίσθια, αλλά πολύ γλυκιά φατσούλα. Η πόρτα του ισογείου ήταν κλειστή και ανεβαίνω στον όροφο συλλογιζόμενος ποια θα επιλέξω από αυτές που είχα ήδη δει.
-Δύο κορίτσια έχω σήμερα. Τσιμπουκάκι, σεξ σε όλες τις στάσεις, πάντα με προφυλακτικό, πολύ καλές στο δωμάτιο. 10 λεπτά 10 ευρώ.* δήλωσε η τσατσά. Εμφανίζεται από την κουζίνα η Άννα από τον 2ο όροφο του Κολωνού 30Β με το γνωστό της στυλ και η Αλίνα, ευδιάθετη φέρνοντας και δυο γύρους στο στύλο. Την επιλέγω, πληρώνω το αντίτιμο και η τσατσά με οδηγεί στο μεγάλο δωμάτιο ευθεία μπροστά.
Η συνεύρεση κινήθηκε στα ίδια πλαίσια με τις περιγραφές των προηγούμενων κριτικών. Προκαταρκτικά με φιλάκια σε στήθος και κοιλιακή χώρα από μέρους της, με εμένα να τη χαϊδεύω από τον λαιμό μέχρι τον μηρό που έφτανα. Η πίπα της ήταν γρήγορη, μακράς διάρκειας αλλά σχεδόν μονότονη, ενώ δεν παρέλειψε να χαιδέψει τα αρχίδια. Υποψιάζομαι ότι ήθελε να με τελειώσει έτσι και της λέω να ξεκινήσουμε. Αλλάζουμε θέσεις με την Αλίνα να ξαπλώνει ανάσκελα και μένα να παίρνω θέση ανάμεσα στα πόδια της. Μερικές παλινδρομήσεις με τα πόδια της περασμένα πάνω από τους βραχίονες μου και συνέχεια με τα σώματα μας ενωμένα. Εγώ φιλάω το λαιμουδάκι της κι αυτή αναστενάζει ικανοποιητικά. Νιώθοντας το τέλος να πλησιάζει, τη γύρισα στα τέσσερα όπου και κατέθεσα μετά από λίγο θαυμάζοντας την πίσω τρυπούλα της.
Συνολικά, ήταν μία καλή συνεύρεση, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο. Η Αλίνα ήταν δεκτική και με καλή διάθεση. Είναι γνωστό το θεματάκι που έχει με το ρυθμό της (παίζει στο 1,5) χωρίς όμως να μου δείξει ότι βιάζεται. Η θετική της αύρα με έκανε να το προσπεράσω.
* Βγαίνοντας στην Ιάσονος και πηγαίνοντας προς το μετρό θυμήθηκα αυτό που είπε η τσατσά κατά την παρουσίαση των κοριτσιών. "10 λεπτά 10 ευρώ". Η πρώτη φορά που το ακούω με τέτοια κυνική ειλικρίνεια. Όχι πως αν δεν ειπωθεί δεν ισχύει κιόλας. Μια δεδομένη κατάσταση που όλοι τη γνωρίζουμε. Κακή προώθηση των κοριτσιών γιατί αν δεν είχα ήδη επιλέξει πως θα περάσω θα την έκανα με ελαφρά. Αυτή τη φορά πάντως δεν είχαμε κάποιο σήμα λήξης του χρόνου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2015
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού