Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 94 10
Μασατζίδικα 216599
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Λίγο πριν την...επέτειο του Πολυτεχνείου και ενώ το κέντρο είχε ζωστεί με αστυνομία....πήγα κατά τις 12 το μεσημέρι στο ίδρυμα για την Λουλού αλλά έλειπε...και είπα να πάρω τη Λίλη...

Συμφωνούμε για 60ευρω με 2 εκτονώσεις...
Αρχικά με handjob...μετά μασάζ και μετά 2η εκτόνωση με σεξ...

Στα 2-3 λεπτά που ήρθε και μουκανε μια φραπεδιά τελειώνω και καπάκι μουρχεται μια τρελή ζαλάδα....σχεδόν έπεσα κάτω....ήπια λίγο από την κοκα κολα που μου είχαν προσφέρει αλλά χάλια...ίσως μου βγήκε όλη η κούραση των ημερών λόγω δουλειάς...τες πα...δεν ξέρω αλλά ακύρωσα την συνέχεια....

Σύνολο δηλαδή να κάτσαμε 10 λεπτά μέσα και ζήτημα να κράτησε 2 λεπτά το handjob....

Της είπα τουλάχιστον να επιστρέψει αν μπορεί τα μισά λεφτά έστω έκανε πως δεν καταλάβαινε.....έφυγε και έστειλε μια άλλη κοπέλα για...πληροφοριοδότη.....και με τα 1000 ζόρια μου έφερε 10 ευρω πίσω...

Δεν το συνέχισα γιατί δεν την πάλευα και ήθελα να βγω έξω να πάρω λίγο καθαρό αέρα αλλά όντας και πελάτης εκεί (κυρίως με Λουλου) θεωρώ πως δεν φέρθηκαν σωστά....

Κατ' εμε το θεωρώ τεράστιο φαουλ της Λιλη και του μαγαζιού....και μεγάλη ξεπέτα-αρπαχτή...

Δεν είναι πως την κράτησα και...πχ δεν μπορούσα να τελειώσω και άρχισα να της λέω μα μου σου του και πως φταίει αυτή και να μου δώσει λεφτά πίσω κλπ...Μου συνέβει κάτι απρόοπτο κάτι ανθρώπινο και πιστεύω πως τουλάχιστον τα μισά λεφτά έπρεπε να μου τα επιστρέψει...

Σύμφωνα με τη γνωμη μου πάντα...
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
Όνομα κοπέλας
Λίλη
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.833
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Masazonomaxos

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2015
Στις περιπτώσεις αυτές επεμβαίνει και το λύνει ο έχων το γενικό πρόσταγμα. Ειδικά αν είσαι πελάτης. Αν τον ξέρεις τον ενημερώνεις την άλλη φορά. Δεν λέω αν έχεις δίκιο ή όχι.
19 Νοεμβρίου, 2015
Η Λιλή το χεδι γαμίσει πλέον, έχει γίνει πιο ελεεινή και από ελλεεινίδα.
Αποφεύγει το μασάζ, και πλέον δεν αφήνει και πολλά πολλά. Έχει μείνει στάσιμη σαν λουκ, και επικοινωνιακά, οι δε υπηρεσίες της φθίνουν. Κρίμα γιατι την έχω χτίσει.
19 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προσπάθησα να βρώ κάποιον υπεύθυνο και καλά να μεταφέρει το πρόβλημα...παρόλα αυτά η Λίλη είχε κρυφτεί μέσα και στη θέση της είχαν στείλει μια άλλη κοπέλα που μου ζητούσε συνέχεια συγγνώμη αλλά δεν μπορεί να κάνει κάτι εκείνη απλά να μου φέρει...τα 10 ευρω πίσω κλπ.....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3