Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ρε μάγκες και καλοί άνθρωποι, τι μυστήρια όντα είμαστε ; για να κλείσω ραντεβού, ξεκίνησα τηλέφωνα από τις 11 και κατέληξα να την δω αργά το μεσημέρι ! Το όμορφο τρανσάκι κάνει κάθε ημέρα, το λιγότερο 5 - 6 ραντεβού και κανείς δεν γράφει μια κριτική ! Περίεργα πράγματα νομίζω. Τέσπα, μπαίνω στο διαμέρισμα στην Καισαριανή - Παγκράτι (σόρυ δεν τα ξεχωρίζω πολύ καλά) και βλέπω ένα κουκλάκι κυριολεκτικά με ζαρτιέρες, πανέμορφη, μοσχομυριστή, πεντακάθαρη και με έναν από τους ωραιότερους κώλους που έχω δει και γευτεί ποτέ ! Εδώ είμαστε σκέφτομαι. Αρχίζει μπαλαμούτι με γλωσσόφιλα και το οποίο μετά λίγη ώρα καταλήγει στο να με αρχίσει να με γλύφει με τρέλα, με μικρά βογκητά και με κραυγούλες. ΔΕΝ μιλάει καλά αγγλικά και μιλούσαμε ισπανικά, όπου και την ρώτησα αν της αρέσει που μου τον παίρνει τσιμπούκι. Me encanta, απάντησε και σιγά σιγά έγινε γάμος ! Πολύ ωραίο σεξ σαν να γαμάς την γκόμενά σου, πολύ δεκτική, της αρέσει η καθοδήγηση και η ήπια βία, πχ μπατσάκια στα κολομέρια. Έριξα συνολικά δύο σουτ και κάθισα περίπου 50 λεπτά, ενώ στο ενδιάμεσο μου έκανε χάδια για να ξανακαβλώσω. Δεν είναι πολύ ψηλή, έχει τρομερό βυζί στητό, νο 4, περιττά κιλά μηδέν, με πολύ ωραία πόδια και γενικά πολύ καβλωτική παρουσία. Αν μαζέψω ξανά χρήματα, θα την επισκεφτώ σίγουρα. Είναι Βραζιλιάνα που προτιμά και μένει στην Μαδρίτη και αγαπά πολύ την Ισπανία. Είναι η 2η φορά της στην Ελλάδα και της αρέσει πολύ η Αθήνα και τα κλαμπ της. Μάλιστα μου πρότεινε να πάμε το Σάββατο έξω σε κάποιο κλαμπ. Όσοι πιστοί προσέλθετε και καλό βόλι.
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.432
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Mpougiampesas, OUROBOROS

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2015
Θα πάρουμε σβάρνα τα κλάμπ να βρούμε το κορμί! Έρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1