Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 251506
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί , στην υποδοχή μια γνώριμη φιγούρα... Ελπίδα , οι μυημένοι στα του μασάζ θα την ξέρουν από το Συγγρού 40-42 όπου δούλευε σαν κοπέλα , τώρα εδώ σερίφησα . Με πέρασε στο σαλόνι , ευγενέστατη επέμενε να με κεράσει κάτι , τηρώντας τις αρχές μου ποτέ δεν παίρνω κάτι
αν δεν περάσω στο δωμάτιο... Μου είπε ότι δουλεύουν 3 κοπέλες και ένας μασέρ , χαμογέλασα και είπα ότι θέλω να δώ μόνο τις κοπέλες , οκ απάντησε δές τις κοπέλες και μετά θα σου πώ τα προγράμματα.

Πρώτη ήρθε η Λώρα ξανθιά ουκρανή μίλφ χοντρούλα με 3άρια βυζιά ....γνωστή φυσιογνωμία και αυτή .....έχει περάσει απο το Θησέως 22 όπως και από κάποια μπουρδελάκια.... δεύτερη κοπέλα η Αλεξάνδρα καστανή ψηλή ρωσίδα με κανονικό σώμα 2άρι το πολύ βυζί και κάπως αμήχανη στο σαλονάρισμα...χτύπησε το κουδούνι και η Ελπίδα μου είπε να περάσουμε σε δωμάτιο για να δώ και την 3η κοπέλα , 3η κοπέλα Ελένη ξανθιά αδιάφορη ελληνιδα μιλφογκίλφ με λεπτό κορμί και μικρό βυζί , ευγενέστατη και χαμογελαστή όμως , αφού η Ελπίδα υποδέχτηκε άλλο πελάτη στο σαλόνι ήρθε στο δωμάτιο να μου πεί τα προγράμματα τα οποία είναι τέσσερα μισή ώρα 60 ευρώ ,μια ώρα 80 ευρώ ,μια ώρα body to body σε στρώμα με ζεστό λάδι 100 ευρώ και μασάζ τέσσερα χέρια επίσης 100 ευρώ., επέλεξα να περάσω με την Λώρα στο πρόγραμμα btb .

Η Ελπίδα έφερε το στρώμα στο δωμάτιο , παραμέρισε το μασαζοκρέβατο και έστρωσε ένα σεντόνι πάνω του , με ρώτησε αν θα κάνω μπάνιο , μου ζήτησε να την προπληρώσω το έκανα και μπήκα για μπανάκι στην ντουζιέρα που διαθέτει το δωμάτιο(φώτος του δωματίου στην ενημέρωση μου) όσο έκανα το μπανάκι μου μπήκε στο δωμάτιο η Ελπίδα και άναψε κεράκια χαμήλωσε τον φωτισμό για να φτιάξει ατμόσφαιρα όπως είπε.

Μετά από λίγο και αφού είχα τελειώσει με το φρεσκάρισμα μου , ήρθαν στο δωμάτιο τόσο η Λώρα όσο και η Ελπίδα η οποία κρατούσε ένα μπώλ με το ζεστό λάδι , είσαι πολύ ωραίος είπε η Λώρα εγώ δεν έδωσα καμία σημασία , είναι πολύ θερμή γυναίκα μου είπε η Ελπίδα , θα περάσεις καλά μόνο να μην φωνάζετε πολύ γιατί έχουμε και άλλους πελάτες είπε γελώντας…
Η Λώρα μου είπε να ξαπλώσω και να περιμένω να βγάλει και αυτή τα ρούχα της γιατι στο btb πρέπει να είναι και οι δύο γυμνοί… Μιλήσαμε λίγο είπε ότι είναι από την Ουκρανία 35 ετών. Αφού με πασάλειψε με λάδι στην πλάτη και στα πόδια κάθισε πάνω στον κώλο μου , ξεκίνησε να κάνει μασάζ τόσο στα πόδια όσο και στις πατούσες μου ήταν αρκετά ωραία αλλά μέχρι εκεί…. Μετά μου έτριξε λίγο την μέση και τους ώμους με τα χέρια της και στην συνέχεια έκανε κάτι άγαρμπες κινήσεις με το κορμί της στο κορμί μου που αρκετές φορές με πονούσε και νόμιζε ότι κάνει btb , αρκετά βιαστική μετά από περίπου ένα τέταρτο μου είπε να γυρίσω γιατί θέλει να με γλύψει… Όσο ήταν πάνω μου μου έγλυφε τα αυτιά και έπαιζε τον πούτσο μου κάτω από το σώμα μου. Μου είπε ξανά να γυρίσω… Γύρισα μου άλειψε και άλλο λάδι και για ένα δυό λεπτά έτριβε τα μπούτια μου . Στην συνέχεια ξεκίνησε να μου τρίβει ωραίο τον πούτσο , ωραία αίσθηση έτσι με τα λάδια , έπιασε τα αρχίδια μου με το χέρι της και ξεκίνησε να τα ρουφάει…..πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα καλή την άφησα για κάνα 7λέπτο να με γλύφει. Την σταμάτησα , της έγλυψα λίγο το μουνάκι της και της δάγκωνα τις ρόγες που όπως είπε την καυλώνει…. Πέρασμα προφυλακτικού και μία μόνο στάση , στα τέσσερα , αντέχει δυνατό σφυροκόπημα μετά από κάνα 5λέπτο έβγάλα το προφυλακτικό και έχυσα στα κωλομέρια της.

Μου είπε να πάμε να κάνουμε μπάνιο μαζί , αφού μου έβγαλε τα πολλά πολλά λάδια με οινόπνευμα πήγαμε μαζί στην καμπίνα , πλύναμε ο ένας τον άλλο και έφυγε.

Στο δωμάτιο έκατσα ούτε 40 λεπτά μαζί με το μπάνιο….Η κοπέλα αν και φιλότιμη και χωρίς να την βοηθάει κα ο σωματότυπος της , για body to body δεν το έχει καθόλου και ήταν χαλαρά το χειρότερο που μου έχουν κάνει ever… Πίπα καλή και στο σεξ καυλιάρα . θα μπορούσε με κάποιο τρόπο να καλύψει το 20λέπτο που έμενε…

Όταν ντύθηκα ήρθε στο δωμάτιο η Ελπίδα και ήθελε να μάθει πώς πέρασα , ήμουν αρκετά επιεικής σε αυτά που της είπα γιατί ήταν τόσο ευγενική και φιλόξενη και προσπάθησα να δικαιολογήσω εν μέρει την Λώρα , μου είπε ότι με περιμένει πάλι και ότι την άλλη φορά για btb να πάρω την Ελένη … οκ αλλά καλύτερα θα ήταν να μου το είχε πει από πρίν…Έφυγα με μια γλυκόπικρη γεύση ….
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2015
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λώρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.643
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2015
Σμύρνη μου, τέτοιο κωλοτριψιμομασάζ κάνει και η Ελένη στην Μπακνανά (που είναι και γειτονιά σου) με ένα 50άρι μόνον, και είναι και μέσα στην καύλα όλη την ώρα, και τον κάνει και λαμπίκο. Μπράβο σου πάντως που ως γνήσιος εξερευνητής δεν κολώνεις να εξερευνήσεις τα νέα μαγαζιά, και να τα πεις και στα ίσια.
17 Νοεμβρίου, 2015
Σμυρνη, μιας και εισαι εμπειρος στο θεμα μασαζ, αυτο που σου εκανε η κουτοπονηρη, να εχεις πληρωσει μια ωρα και να στην κανει στα 40 λεπτα, επρεπε να το τσαμπουκαλευτεις ζητωντας τη διαφορα των χρηματων. Γνωμη μου. Δεν ειναι μιζερια, μιας και πληρωνεις σεβαστο ποσον και οχι 20 ευρω.
Και φυσικα , πρεπει να το ζηταμε και ολοι μας στα ινστιτουτα : οτι η κοπελα ή θα κλεισει μεσα μια ωρα ή θα μου επιστρεψει τη διαφορα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2