Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83219
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι , εννοείτε ότι προηγήθηκε τηλέφωνο για να ρωτήσω αν έχει τίποτα καινούργιο ή αν δουλεύει η Ελενίτσα ώστε να μην τρέχω άδικα… Έχω δύο κοπέλες από την Κούβα , μια μαυρούλα και μία λευκή…γεματούλες ….μου είπε .

Μισή ώρα μετά ήμουν εδώ , με υποδέχτηκε η κα Γιάννα με πέρασε στο σαλόνι στο βάθος όπου είχε στολίσει ήδη χριστουγεννιάτικο δέντρο(βλέπε φώτο στην ενημέρωση )!!! Μιλήσαμε αρκετά με την Γιάννα μίας και οι δύο κοπέλες ήταν στο δωμάτιο. Πρώτη βγήκε η Μαρί, ξανθοκάστανη μαυρούλα μίλφ χοντρούλα με 2.5άρια βυζιά , μετά από μεριά λεπτά βγήκε και η Τζούλι , ξανθιά πολύ ψηλή με κοντό αγορέ μαλλί χοντρή αρκετά ειδικά από περιφέρεια και κάτω με 2.5άρι βυζί , Κυριακή σήμερα κλασσική μέρα μου για μπάζοδοκιμές και αφού είχα αρχίσει πρίν με την Κατερίνα στο Ιουλιανού 71 συνέχισα και εδώ…

Η Γιάννα με οδήγησε στο δωμάτιο , πήγα δίπλα έκανα μπανάκι και γύρισα και περίμενα την Τζούλι . Ήρθε μετά από αρκετά λεπτά και αφού χτύπησε την πόρτα 2-3 φορές μπήκε μέσα , δεν ήμουν σίγουρη αν ήσουν εδώ είπε γι αυτό χτύπησα.. .Μιλήσαμε λίγο , 3-4 μέρες δουλεύει εδώ είπε ότι είναι 35 χρονών αλλά μάλλον ξέχασε μια δεκαετία …, ελληνικά μιλάει πάρα πολύ καλά μίας και έχει χρόνια στην Ελλάδα , κλασσική ιστορία παντρεύτηκε έλληνα ναυτικό ήρθε στην ελλάδα , χώρισε και τώρα πρέπει να δουλέψει για να ζήσει. Της είπα να μου κάνει μασάζ κάτι που της έκανε εντύπωση αφού όπως μου είπε ότι όποιος έχει έρθει εδώ δεν την έχει ζητήσει , δεν ξέρω συνέχισε αλλά θα σου κάνω , οκ της είπα μην αγχώνεσαι λίγο να χαλαρώσω της απάντησα.

Με ρώτησε που θέλω και της απάντησα πλάτη και πόδια , μου έκανε για λίγη ώρα μασάζ που βέβαια δεν ήταν τίποτα το ιδιαίτερο . Θέλεις να γυρίσεις μου είπε οκ απάντησα , η πίπα σου αρέσει με ρώτησε , ναι απάντησα , θέλεις μόνο πίπα ή και σεξ με ρώτησε και συνέχισε λέγοντας ότι πολλοί πελάτες εδώ δεν θέλουν σέξ αλλά μόνο πίπα , της απάντησα και εγώ ότι μερικές φορές δεν θέλω σέξ παρά μόνο πίπα , είμαι καλή στην πίπα μου είπε με μεγάλη αυτοπεποίθηση….για να δούμε της λέω . Θέλεις προφυλακτικό με ρώτησε , όχι απάντησα , απόρησε και μου είπε ότι είμαι μικρός και να μην κάνω χωρίς…αλλά χωρίς πολλά λόγια και αφού έκανε ένα πολύ καλό πέρασμα από τα αρχίδια πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , στην αρχή διστακτικά και στην συνέχεια με καλό ρυθμό , της είπα να φτύσει τον πούτσο μου κάτι που έκανε , τελικά στην πίπα το είχε όπως είπε.

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση πισωκολλητό στα τέσσερα στην συνέχεια με αυτήν ανάσκελα και όταν ήταν η ώρα να τελειώσω της τα έδωσα στο στόμα .

Τα έφτυσε σε χαρτί πήρε τα πράγματα της και έφυγε να κάνει μπάνιο . Πήγα έκανα και εγώ μπάνιο και πήγα να πληρώσω την Γιάννα , η οποία κλασσικά μου είπε ότι ψάχνει κοπέλες και δεν βρίσκει ή όταν βρίσκει όπως πχ την Σαμπρίνα τις της παίρνουν….

Για την συνεύρεση δεν έχω να πώ κάτι , πέρασα απλά για να περάσω και δεν θα την επέλεγα ξανά , για ιδιαίτερα γούστα , απλά να αναφέρω ότι μόλις βγήκε από μένα πήγε σε άλλο πελάτη άλλα η θεωρία που λέει ότι όλες δουλεύουν μπορεί και να ισχύει….
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2015
Κόστος συνάντησης
40
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τζούλι
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2015
Μπαζοδοκιμές... Ήρωας!
(Updated: 27 Νοεμβρίου, 2015) 22 Νοεμβρίου, 2015
αν μπορεις βοηθας.....πηγα χθες αλλα εφαγα πορτα....η κυρια που απαντησε στο θυροτηλεφωνο μου ειπε οτι εκλεισε για ενα μηνα ......προκειται για προσχημα......μαλιστα μεχρι να παρκαρω ειδα οτι καποιος μπηκε....δεν θελω να δημιουργω θεματα ....ετσι χαιρετησα και εφυγα,,,,,.χρειαζεται καποιος κωδικος για να μπεις?.....με ενδιαφερουν γεματες μαυρουλες......αν εχεις δει κατι ....οπουδηποτε... μου λες
06 Δεκεμβρίου, 2015
Ρε παιδια αλλαξε κινητο η Γ....α τσατσα............και αν Ναι, μπορω να το εχω
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3