Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κριτική μου αναφέρεται την προηγούμενη βδομάδα απλά δεν είχα χρόνο να γράψω..
Λόγω Παρασκευής και ότι θα έφευγα για επαγγελματικό ραντεβού,δεν θα είχα χρόνο για αγαπούλες με το μωρό!
Έτσι κατέληξα στην εύκολη λύση του μεταξιού.Δύσκολο παρκάρισμα λόγω ώρας και αφου έκανα 2-3 γύρους παρκαρα κοντά στο συγκεκριμένο δέλο..
Έκανα την αναμενομενη βόλτα μαζί με το φρέντο μου,εως στο να φθάσω στον τελικό οίκο..
Πριν μπώ στο 10 ήμουν έτοιμος να περάσω με την Μίκυ απο Ιάσωνος 20Α..αλλά έμοιαζε πολύ με την δικιά μου,ήθελα κάτι διαφορετικό και μη έχοντας διαβάσει κάτι για το μωρό δε ρίσκαρα.

Έτσι γυρνώντας στο 10 που είχα επιλέξει,έδωσα τα 10€ στην ευγενική τσατσά και περίμενα την κοπέλα,αφου προηγουταν συνάδελφος.
Επέλεξα την κοπέλα γιατί και στο σαλονάρισμα είμασταν μόνοι μας και έπεσαν κάποια φιλιά και μιλάγαμε πολύ έντονα και παρατήρησα και την 2ρη καταλυτική φορά που περίμεναν και άλλοι ότι μόνο σε εμένα έδωσε σημασιά..
Η Νίκη είναι μελαχρινή με μαλλιά λίγο πιο κάτω απτους ώμους,2,5 βυζιά,όχι στητα,έχει λίγα περιττα κιλά που δεν είναι άσχημα ακόμα..άλλα φαινόταν άγριο θυληκό μέσα,έτσι άκουσα το ενστικτό μου και πέρασα.

Μόλις μπήκε στο δωμάτιο σηκώθηκα όρθιος και την κόλλησα στην πόρτα χαιδεύοντάς την και αναστενάζοντας βαριά κοντά στο αυτί της..Αυτή κατάλαβε πως εδώ τώρα θα κάνω εγώ οτι θέλω..Άρχισα να την φυλάω και αν την γλύφω στο λαιμό και το αυτί της,παράλληλα πλησίαζα όλο και πιο κοντά το χέρι μου στο μουνί της μέχρι που άρχιζα να βάζω δάκτυλο χωρίς κανένα παράπονο..Στη συνέχεια τη γύρισα στα μάτια να με κοιτάει και κόλλησα το πρόσωπό μου κοντά της,κτλβα οτι ήθελε να τη γλωσοφυλιάσω γτ δε δίστασε να μείνουν ενωμένα τα πρόσωπά μας..έτσι και έπραξα..
Τα φιλιά ήταν βαθιά και πολυ έντονα σαν να το είχε ανάγκη μετα απτο παίδεμα που της έκανα.
Την σήκωσα και καταλήξαμε ξαπλωμένοι στο κρεβάτι...εκει ανακάλυπτα και τις άλλες πτυχές του κορμιού της,μέχρι που εκατέληξα στο φρεσκοξυρισμένο της αιδίο..Οι αναστεναγμοί απο μέρους ήταν μονόδρομος και η ανάγκη για να γευτεί το πέος μου μεγάλη..Προσπάθησε να βάλει το προφυλακτικό αλλα παιδευόταν,μάλλον επειδη βιαζόταν και το απομάκρυνε,τον πήρε στο στόμα της με μιάς και δε σταμάτησε..Δε ήθελα έτσι άλλα όταν οι καύλες χτυπάνε κόκκινο καμιά φορά δε σκέφτεσαι..
Η ώρα είχε περάσει(πρπ 7') και ακόμα δεν είχαμε κάνει τπτ..Μου λέει σε θέλω μέσα μου..Αμέσως της ανοίγω τα πόδια και την γαμάω ιεραποστολικά..Αυτή είχε πάρει αγκαλιά το μαξιλάρι και το έσφιγγε..Της λέω άστο αυτό εγώ είμαι εδώ..Την αγκαλιάζω απτο λαιμό και τις δινω να κτλβει..τα χείλη μας ήταν ενωμένα καθόλη τη διάρκεια της πράξης..
Μετά απο λίγο τη γυρνάω στα πλάγια και βάζω το ενα πόδι της απο κάτω μου και το άλλο στην αγκαλιά μου..Συνέχισα απτόητος βλέποντας τον διαρκή πόνο στα μάτια της....
Είχα αρχισει να κουράζομαι,επομένως η τελευταία στάση θα ήταν το πισωκολλητό για να πέσει η αυλαία..Της είπα να στηθεί έτσι και έπραξε.Το στήσιμο ήταν σωστό και το σπάσιμο της μέσης ιδανικό..Δεν έχασα χρόνο την έφερα πιο κοντά στον καθρεύτη για να έχω την ανάλογη θέα,ανταλλαξαμε κάτι γλωσσόφιλα και συνέχισα να την γαμάώ χουφτώνοντας τα βυζιά της..
Το τέλος ηταν αναπόφευκτο και η ικανοποίησή μου μεγάλη..Αφου αράξαμε 1 λεπτό στο κραββάτι με τα απο αυτον τον Μαραθώνιο,σηκωθήκαμε ανταλλάξαμε 2 φιλιά και έφυγε λέγοντάς μου οτι το ευχαριστήθηκε και με ξαναπεριμένει.

Κλείνοντας,η αλήθεια είναι οτι το ευχαριστήθηκα δεόντως και εγώ ,αλλά θα το επαναλάβω αν δε βρω κάτι καλύτερο στην περιοχή.
Αν είχε πιο γυμνασμένο σώμα θα ήταν ΤΟΠ το κορίτσι..

Υ.Γ:αν έχει κάποιος γνώμη για την Μίκυ(ιάσωνος 20Α) ας μου στείλει ΠΜ ή ας γράψει κριτική.
Καλα να περνάμε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίκη
Jason86
Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
129
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2015
Συναγωνιστή,συγχαρητήρια που πέρασες τόσο γαμάτα!Με εμένα,μία φορά που πέρασα για δοκιμή,ήταν εντελώς τυπική,και για να μην το κουράζω και για τους δυο μας αφού έτσι ξενερώνω και μου πέφτει,την έδιωξα ευγενικά και πήγα παρακάτω.Αφού βρήκε τον τύπο της σε σένα,κονόμησες ένα στανταράκι σε δελεαστική τιμή!
17 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε αν είχες γράψει 1 αρνητική κριτική δεν θα δοκίμαζα...καν.
Τώρα μπορεί να άλλαξε και τροπάριο αυτή να είδε οτι δεν περνάει κανείς μαζί της και να γλύκανε.
Στανταράκι δεν νομίζω να'ναι,γτ όπως προανέφερα..θα το επαναλάβω μόνο αν δε βρω κάτι καλύτερο στην περιοχή.
Για την Μίκυ έχεις γνώμη?
(Updated: 18 Νοεμβρίου, 2015) 17 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τη Νίκη την πέτυχα τις πρώτες μέρες που επανεμφανίστηκε, και τη τίμησα κατόπιν καλών σχολίων από παλιό μύστη,φαίνεται όμως ότι δεν είχαμε καλή χημειοταξία.Αφού βρήκες στανταράκι στα 10€,μην την αφήνεις!
Για τη Μίκυ όχι,δεν έχω άποψη.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3