Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Λάουρα είναι μία κοπέλα που την είχα σταμπάρει σε παλιότερες βόλτες και είπα αυτή τη φορά να την δοκιμάσω. Πρέπει να είναι ελάχιστα πιο κάτω απο 1.70 μιάς και δέν έβγαλε ποτέ τα τακούνια και δέν μπόρεσα να καταλάβω καλά. Δηλώνει Ελληνορουμάνα, έχει ωραίο πρόσωπο, γλυκό με ωραία μάτια, έχει ωραία πόδια, ωραία πλάτη, ωραία χέρια και πολύ ωραία μεγάλα φυσικά βυζιά. Έχει ένα σύνολο που άνετα θα μπορούσε να δουλεύει σε στούντιο μιάς και το κορμί της μπορώ να πώ ήταν αψεγάδιαστο ως προς την οπτική μεριά. Στα ενδότερα λοιπόν μετά την είσοδο της είπαμε 2 κουβέντες να σπάσει ο πάγος και ξεκίνησε την πίπα η οποία δέν έλεγε και πολλά πράγματα, ναι μεν αισθησιακή αλλά μέχρι εκεί. Ούτε deepthroat ούτε περιποίηση της γύρω περιοχής. Να σημειώσω οτι η κοπέλα είναι απο τις λίγες του χώρου που ξέρει να φοράει το προφυλακτικό σωστά μιας και δείχνει να φοβάται κάτι το οποίο είναι καλό για μένα. Αλλαγή 3-4 στάσεων και κατάθεση. Σέ όλων τον αγώνα δυστηχώς έβαζε με τρόπο τα χέρια της με αποτέλεσμα να μήν μπορώ να εισέλθω σωστά στο μουνί της και γενικά εκτός απο κατι λίγους αναστεναγμούς που έβγαλε στο τέλος επι το πλήστον ήταν απαθής. Επίσης δέν θυμάμαι μία στιγμή, σε όλη την μάχη, να με κοίταξε στα μάτια αντιθέτος κοίταζε μονίμος χαμηλά ή μπορεί και να τα είχε και κλειστά. Μπαίνοντας στο δωμάτιο ήταν ζωντανή όπως επίσης ξαναζωντάνεψε με το που τελείωσα. Όλη την υπόλοιπη ώρα ήταν σαν να έκανε αγγαρεία-καθιερωμένο πρόγραμμα. Το κορμάκι της ήταν μεν μοσχομυριστό και καθαρό αλλά στην αφή του παρατήρησα μια ελάχιστη τριχοφυια κάτι που μπορεί να μην με ξενέρωσε αλλά δεν ήταν και ότι το καλύτερο. Ο κώλος της παρότι ήταν στα τέσσερα έδειχνε σημάδια πλαδαρότητας και χαλάρωσης κάτι που με γυμνό μάτι σε καμία περίπτωση δεν το υποψιάζεσαι.
Δέν είναι μία κοπέλα με την οποία θα επιθυμούσα να ξανασυναντήθώ αν και κάτι μου λέει πως στο παρελθόν, πρίν ξεκινήσω να γράφω κριτικές, την έχω ξανατιμήσει απλά δεν είμαι σίγουρος.
Καλή συνέχεια μάγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2015
Ωραία εμπεριστατωμένη κριτική φίλε,αποδίδεις με ακρίβεια την εικόνα της κοπέλας στο δωματιο την συγκεκριμένη χρονική στιγμή
16 Νοεμβρίου, 2015
Δεν αποδιδεις ομως με ακρίβεια το δηλητήριο που φτύνει.η αρνητική ενέργεια που βγαζει σπάει κοκκαλα.αυτα που κανει ειναι λιγότερο απο τυπικα.κανονικη αγγαρεία οπως το πες.καποτε εκανε και ακαποτο.την ρωτησα τις προάλλες αν κανει και μονο που δεν με εφαγε.εκανες της λεω.ποτε λέει. Εκανε και την ανηξερη η καργια. Το μονο ατου της τα βυζια.καθόλου αρκετο να σε κάνει να ξαναπας.
Β
βορδελογυρισμένος
16 Νοεμβρίου, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=TJxqC4fiqcM

Αποχαιρέτα το για πάντα το εικοσάρικο που "πέθανε".

Money Mouth
ΠΛ
ΠαΛούκι Λουκ
16 Νοεμβρίου, 2015
Ευχαριστώ φίλε! Χαμόγελο
16 Νοεμβρίου, 2015
αυτο το χνουδι που εχει με καυλονη με αφηνη και γαμαω καλα πληρης διησδηση ενοω με γλυφη στης ρογες αναστεναζη σωστα και οχι ψευτικα αρα οχι παντα ειναι ευχαρηστη και ευαισθητη το κολαρακι της ειναι ολα τα λεφτα οταν το πιανο εχει ζουμερο δερμα και δεν ειναι νταμαρι σαν αρσηβαριστα ποδι η κολος προσοπικη αποψη τυπε μου
16 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοίταξε να δείς φίλε μου..διάβασα και τις κριτικές των υπολοίπων για την κοπέλα (δυστηχώς αφού έγραψα την δική μου) και η αλήθεια είναι οτι οι περισσότεροι έχουν μια αρνητική εικόνα. Απ'οτι καταλαβαίνω πρέπει να πέσεις στην περίπτωση να έχει τα κέφια της για να περάσεις καλά πράγμα πολύ δύσκολο. Ευτυχώς στην δική μου συνάντηση δέν έβγαλε όλα αυτά τα αρνητικά που περθγράφεις, ήταν απλά ουδέτερη αλλά πολύ εύκολα μπορώ να φανταστώ τα όσα μου λες γιατί αμέσως σχημάτησα μια εικόνα. Προσωπικά δέν αναζητώ το ακάποτο είτε μιλάμε για τσιμπούκι είτε για σέξ και δέν ζητάω πολλά και απο καμία κοπέλα. Πάντα ζητάω τα τυπικά για να περάσω ένα ευχάριστο 10-15 λεπτο. Η συγκεκριμένη απλά δέν κάνει γι'αυτήν την δουλειά όχι όμως πως με τσάτισε όπως έκαναν κάποιες άλλες. Αφού λοιπόν δέν μπορείς να δώσεις τα βασικά παράτα το..
(Updated: 17 Νοεμβρίου, 2015) 16 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προσωπική και σεβαστή η άποψη σου φίλε μου...Απλά μία χάρη..φτιάξε λίγο την ορθογραφία σου..Τα ρήματα έστω καταλήγουν με 'ει' και 'ω' Γλώσσα
Φιλικά και με χιούμορ πάντα..
17 Νοεμβρίου, 2015
Ωραία κριτική φίλε αλλά δυο παρατηρήσεις.Τελικά λες ότι από κοντά δεν ήταν όσο όμορφη δείχνει αλλά της έβαλες 9 στην εμφάνιση.Μάλλον λοιπόν βαθμολόγησες σαλόνι όχι δωμάτιοΧαμόγελο
Τα βυζιά της δεν είναι φυσικά.Την είχα πάρει προ τριετίας στο στούντιο και τα θυμάμαι αισθητά πιο μικρά.Ναι εγώ έκλαψα πενηντάρικο αντίθετα με σένα οπότε υπάρχουν και χειρότεραΜεγάλο χαμόγελο
17 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι βαθμολόγησα σαλόνι..ενα 8 ισως ηταν πιο σωστο..σε πιο στούντιο δούλευε φίλε? μήπως την έχω πάρει σε στούντιο και δεν το θυμάμαι..? Χαμόγελο
17 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έλα μου ντε!
Αλμπάνι με τέτοιες φυσικές βυζάρες, γκίνεται;
Ντεν γκίνεται.
ΠΛ
ΠαΛούκι Λουκ
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2