Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...η διέγερση απο την 24ωρη υπηρεσία για την γαμημένη κοινωνία σας και οι αυθόρμητες αντιδράσεις μια γυναίκας , μεταφράστηκαν σε έναν 10ωρο πριαπισμό και σε πολλαπλές εκκρίσεις αιδοιϊκών χυμών...
...όμως τα υπολείμματα διέγερσης και η ανάγκη μου να ακουμπήσω το σώμα και κάποιας άλλης γυναίκας , έσυραν το κρέας μου στο μετάξι για καφέ και ηδονοθηρία...
...ανέβηκα τα σκαλάκια του οικισκου και βάλθηκα να καυλαντίζω με την Σάρα κοιτάζοντας τα χυτά βυζιά της...
...η αυθόρμητη και χαρούμενη συμπεριφορά της στο σαλόνι πάγωσε λίγο στο δωμάτιο, πήρε την επαγγελματική της όψη, αλλά ήταν άκρως δεκτική...
...ήθελα απλά να εκσπερματίσω απλά πιάνοντας τις καμπυλότητές της τπτ άλλο...
...ψυχρές χειλεοχειλικές παρατρίψεις ...προσπαθώντας να ξεχάσω το πόσες ακάθαρτες υγρές
γλώσσες ήρθαν σε επαφή με τη γλώσσα της σάρας για να φτάσει στο σημείο να την έχει ερμητικά κλειστή στην στοματική της κοιλότητα...
...λίγος θηλασμός των μαστών της ...και η τσατσά άρχισε να φωνάζει "σάααααρα" ερεθίζοντας τον κροταφικό λοβό μου...
άρχισα χειροκίνητα να παρατρίβω τον φαλό μου με το άγχος της βιασύνης να υποκλέβει πεϊκή αιμάτωση...αλλά έφτασα σε μια 85άρα στύση η οποία απο την αγχώδη διέγερση του συμπαθητικού ήταν έτοιμη να απεκκρίνει το περιεχόμενο των σπερμοκύστεων...
...η Σάρα καβάλησε την 85άρα στύση ...και μετά απο 2-3 πιστονιές εξέκρινα το υγρό ...το οποίο συμπαρέσυρε την έκκριση λίγων ευφοριστικών οπιοειδών στο λιμβικό σύστημα του εγκεφάλου μου...
...το παρασυμπαθητικό μου προκάλεσε μια έπειξη προς ουροδόχοεκκένωση την οποία ανέστειλα μέχρι να φτάσω στην τουαλέτα του σπιτιού μου και έτσι πιο ανάλαφρος να σας γράψω αυτές τις ηλεκτρονικές γραμμές...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάρα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2015
Φαντασιώνομαι την στιγμή που την ώρα που χτυπά η όποια τσατσά την πόρτα να πεταγομαι
σάν ελατήριο , να ανοίγω την πόρτα, να την πιάνω από τον λαιμό .......(κλπ κλπ βίαια)
Εστω και μιά φορά ....
18 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κύριε Πρύτανη έχετε μέσα σας μια αστείρευτη πηγή πορνικού πάθους !

την καλησπέρα μου Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2