Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τηλέφωνο το μεσημέρι στο γραφείο για συνάντηση το απόγευμα με την Μελίσσα, κανονίστηκε η ώρα και εγώ είμαι στο δωμάτιο κανένα μισάωρο πριν με το ποτάκι μου να περιμένω το χτύπημα της πόρτας.
Η πόρτα χτυπάει ακριβώς την ώρα του ραντεβού, ανοίγω και να σου η Μελίσσα.
Καλησπεριζόμαστε και αρχίζω να την βγάζω ακτινογραφία με τα μάτια μου...
Ήταν όμορφα ντυμένη, φορούσε μαύρο φορεματάκι στενό και μίνι, κάλτσες ψηλές και μπότες στο γόνατο Ναι!
τα μαλλιά της όπως στις φωτογραφίες της, καρέ και της πάνε.
Αρχίζουμε φιλάκια χουφτώματα και να αφαιρούμε τα ρούχα της, μόλις έμεινε με τα εσώρουχα βλέπω ότι έχει ωραίο αδύνατο σώμα.
Κάνουμε ενα pause εκεί για να πάει για μπανάκι και επιστρέφει σε 5 τυλιγμένη με την πετσέτα της Γλώσσα η οποία αφαιρέθηκε αμέσως.
Η Μελίσσα έχει τριάρι στήθος που στέκεται πολύ καλά, ωραία μεσούλα και πόδια, για τον κώλο της τώρα έχει ωραίο σχήμα αλλα αν ήταν λίγο πιο πεταχτός θα τον έλεγα κωλάρα! Πρόσωπο μέτριο προς καλό.
Στον αγώνα τώρα είναι πάρα πολύ καλή σε GFE κατάσταση, νόμιζα ότι ήμουν με γκόμενα που ήταν τρελά καψούρα μαζί μου. Γενικα δεν γλύφω σε τέτοιες φάσεις αλλά με την συγκεκριμένη μπήκε ο διάβολος μέσα μου... και δεν ήθελε πολυ να γίνει Ντροπή
Το μουνάκι της είναι καλοσχηματισμένο και στενό, δέχτηκε δαχτύλιασμα και υγράνθηκε γρήγορα, η Μελίσσα είχε καυλώσει και έβγαζε όμορφες κραυγούλες και κουνούσε την λεκάνη της καυλιάρικα... με σταμάτησε όμως λίγο πριν τελειώσει όπως κατάλαβα, τώρα αν προσποιούταν το έκανε τέλεια!
Σειρά της τώρα και αρχίζει το γλύψιμο, η πίπα της είναι υγρή και βαθιά με πάθος και πολύ καύλα παράλληλα Προσκύνημα deepthroat που
την ζόρισα λίγο τραβιέται γρήγορα.
Γλύψιμο σε όλη την περιοχή και κάτω απο τα αρχίδια με την γλώσσα της να πηγαίνει σφαίρα! Χύσιμο στο στόμα της, να πετιέται στα μισά να τον παίζω εγώ και να τρέχει στο μπάνιο γιατί λέει πνίγηκε Χμμμ; μάλλον θα φοβόταν μην καταπιεί τίποτα οκ.
Κουβεντούλα ευχάριστη με γέλια και ξεκίνημα δεύτερου γύρου, πίπα μία απο τα ίδια και φτάνει η ώρα να νιώσω το μουνάκι της Κατσικογάμης, πρώτα ιεραποστολικά να με γλύφει σε λαιμό να βγαζει κραυγές και μετα cowgirl και να εχω τις βυζάρες της μπροστά μου να ανεβοκατεβαίνουν Ναι!, πίπα πάλι και μετά στα τέσσερα με εμένα όρθιο και αυτή στην άκρη του κρεβατιού να έχει στηθεί σωστά Καπέλο και τελείωμα στο στήθος της.
Πέρασα super η κοπέλα αξίζει για αυτό που κάνει και σου δείχνει ότι γουστάρει, συμμετοχή θα έβαζα 9 αλλά δεν με αφήνει το σύστημα.
Τα 130ε δεν ειναι και λίγα αλλά τουλάχιστον τα δικαιολογεί και κοιτάει να σε ευχαριστήσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
507
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού