Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η κατερινα ειναι μια πολυ ενδιαφερουσα μελαχρινη παρουσια. φορουσε στολη μπατσινας και ηρθε στο σανολι με πολυ χαμογελο. δινω το 20 ευρω ατην υπηρεσια και μπαινω δωματιο μετα απο πεντε λεπτα ερχεται η κατερινα. για να σπασει ο παγος με ρωτησε το ονομα μου της ειπα γιωργος εκεινη μου ειπε οτι τα πηγαινει καλα με τους γιωργηδες μου ειπε οτι της αρεσε η εμφανιση μου και το αρωμα που φορουσα. στα του αγωνα η κατερινα μου εκανε πιπα σε σταση που μπορουσα να χουφτωσσο το κωλαρακι το οποιο ηταν πολυ ωραιο. συνεχισαμε και μετα απο λιγο στηθηκε να την γαμησω απο μουνακι την γαμησα. για λιγο διοτι ηθελα να την γαμησω πισωκολητο στηθηκε τιμια και την γαμησα με αφησε να χουφτωσω τα βυζια της με απο καποια λεπυα εχυσα ειπαμε καποιοες κουβεντες και εφυγε. στο δωματιο εκατσα πανω απο 10 λεπτα η κοπελα ηταν ευγενικη εγω θα ξαναπαω σιγουρα. και την προτεινω σε ατομα που τους αρεσουν τα ωραια κοριτσια. δεν την προτεινω σε συναγωνιστες που κανουν φουλ προγραμματα διοτι δεν κανει. τελος η υπηρεσια δεν ενοχλησε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
5.075
Πόντοι:
7.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Εκλεκτικός και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2015
Χρηστικότατη η κριτική σου.Περιγράφεις όλες τις φάσεις της πράξης, λιτά χωρίς να κουράζεις.
ΟΜ
Ο ΜΑΛΑΚΑΣ
15 Νοεμβρίου, 2015
"... με αφησε να χουφτωσω τα βυζια της ..."

Αρχηγέ με απογοήτευσες ...

Money Mouth
ΠΛ
ΠαΛούκι Λουκ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2