Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
H Όλγα είναι καινούρια κοπέλα στο μαγαζί και εμφανισιακά δεν είναι κάτι σπουδαίο.Κανονικών κιλών,κοντή,με κοντά αγορίστικα ξανθά μαλλιά και πρόσωπο τραχύ με στίγματα.Στο σαλόνι ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Η συνολική εικόνα τις κορασίδος απο τις μέχρι τώρα πληροφορίες κριτικές,αναφορές στην ενημέρωση ήταν καλή.'Ετσι πόνταρα το εικοσάρικο με την προυπόθεση ότι θα περνούσα αυτήν την φορά καλά.Τα πράγματα όμως εξελίχθηκαν διαφορετικά και εισέπραξα μέτριες υπηρεσίες απο μέρους της συνοδευόμενες με ψυχρότητα,αντιεπαγγελματισμό και τεμπελιά στον μέγιστο βαθμό.Εδώ θέλω να τονίσω ότι η άλλη η καινούρια κοπέλα του μαγαζιού η Ελόνα που εργάζεται περιοδικά είναι η μέρα με την νύχτα σε απόδοση και συμπεριφορά σε σχέση με την Όλγα.Πραγματικά στάθηκα άτυχος που απουσίαζε και πέτυχα την Όλγα την ακαμάτρα.Στόχος μου με αυτήν την κριτική είναι να προλάβω και άλλους συναδέλφους στους δύσκολους καιρούς που ζούμε απο το να κάψουν ένα εικοσάρικο.
Η κοπέλα ενώ παρουσιάστηκε στο σαλόνι χαμογελαστή και με διάθεση στο δωμάτιο εισήλθε με ψυχρότητα,αγγαρεία και βαρεμάρα.Μπορεί να μην ήμουν ο τύπος της και σε άλλους συναγωνιστές που γουστάρει να επιδεικνύει διαφορετικό πρόσωπο αλλά αυτό δείχνει αστάθεια και αντιεπαγγελματισμό πόσο μάλλον όταν δεν τηρεί τις υπηρεσίες που ανακοινώνονται στο σαλόνι.
Της μίλησα λίγο στην αρχή για να σπάσει ο πάγος,καταλαβαίνει μόνο Αγγλικά και αυτά όχι σε τόσο καλό βαθμό.Την πλησίασα άρχισα να την γλύφω στο λαιμό και στο στήθος και αυτή είχε μία χαρακτηριστική βιασύνη στο να ξαπλώσω, επειδή απότι κατάλαβα βαριότανε που ζούσε και ήθελε να με ξεπετάξει.Έτσι λοιπόν ξάπλωσα αφαίρεσε το κυλοτάκι πήρε μωρομάντηλο και άρχισε να καθαρίζει το πέος.Με τους όρχεις δεν ασχολήθηκε καθόλου.Σαν προκαταρκτικά της είπα να με γλύψει στο λαιμό, το έκανε για λίγο και έπειτα κατέβηκε στις θηλές του στήθους μου.Πιασίματα στο μουνάκι άφηνε αλλά πολύ λίγα και γενικά δεν γούσταρε γλυψίματα και χουφτώματα.Για να τα αποφύγει μάλιστα πήρε θέση σε ευθεία με το σώμα μου και αντίθετα απο μένα το γνωστό κολπάκι που κάνουν όσες πουτάνες είναι φόλες.Άλλωστε τις έχουμε μάθει πλέον καλά.Πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της σε ένα ρηχό τσιμπούκι με την χρήση έντονου χεριού και τον κουνούσε πέρα δώθε δεξιά και αριστερά σαν να χόρευε ένα πράγμα.Της αφαίρεσα τα χέρια για να τον πάρει καλύτερα αλλά αυτή συνέχισε στο ίδιο μοτίβο.Μετά απο λίγο πέρασε προφυλακτικό,αγνοώντας τις προτροπές μου να συνεχίσει.Όταν της είπα να περάσει σε 69 δεν δέχθηκε, στο πρόγραμμα έξω στο σαλόνι το 69 δεν είχε ανακοινωθεί έτσι δεν επέμεινα.Επειδή πλέον ακόμα και για τα πιο προφανέστατα πράγματα τίποτα δεν είναι δεδομένο θα πρέπει να ρωτάμε πριν μπούμε.Μάλιστα ούτε και εχθές είχα την ίδια τύχη στο 69 παρόλο που ήμουν και καθαρός και ξυρισμένος.
Φανερά δυσανασχετημένος απο την οκνηρία της και την κουτοπονηριά της της είπα να ανέβει απο πάνω μου όπου και ανέβηκε για λίγο βλέποντας με όμως να γίνομαι πιο τολμηρός κατέβηκε απο μόνη της και στήθηκε σε στάση πισοκωλητού.
Στο πισοκωλητό δεν με έβλεπε ούτε και εγώ έβλεπα την άθλια μούρη της και μάλιστα στήθηκε και καλά.Στην στάση αυτή είχα καλή πρόσβαση,βάθος στην διείσδυση και την απόλαυσα επαρκώς.Φυσικά δεν επέτρεπε πειράγματα στην κωλοτρυπίδα της όπως ήταν αναμενόμενο.
Στην στάση του ιεραοποστολικού μου είπε ότι δεν έχουμε πολύ χρόνο κλασσική τακτική που ακολουθούν οι φόλες για να αποφύγουν την έκθεση παρόλο που είναι στα πλαίσια των καθηκόντων τους.Την πήδηξα λοιπόν στην θέση αυτή,παίζοντας και λίγο με το μουνί της.όσο με άφηνε, τις έριξα και μερικά γλυψίματα στο λαιμό παρόλο που δυσανασχετούσε για να την τιμωρήσω και επειδή δεν είμαι μαλάκας και δεν γουστάρω την κοροιδία της είπα να πάρει τσιμπούκι.
Αυτή μου είπε ότι δεν κάνει τελειωτικό της είπα ότι η υπηρεσία στο σαλόνι άλλα ανακοίνωσε αυτή επέμεινε στα δικά της.Έτσι αφού με είδε να επιμένω απλά άρχισε να τον μαλάζει με το στόμα της κατά μήκος και για λίγο να τον τσιμπουκώνει με πολύ όμως χέρι.Μάλιστα μου είπε ότι έχω μόλις 1 λεπτό.
Αφού είδα ότι δεν γίνεται προκοπή με την φόλα αυτή την ξάπλωσα κάτω στο κρεββάτι και τελείωσα στο σώμα της.Σκουπίστηκε ντύθηκε και αποχώρησε το ίδιο ψυχρά όπως και μπήκε στο δωμάτιο.
Εν κατακλείδι η κοπέλα αυτή μάλλον είναι επιλεκτική ως προς το σε ποιον θα προσφέρει τις υπηρεσίες,είναι τεμπέλα αρκετά,ψυχρή και ανακοινώνει παραπλανητικές υπηρεσίες στο σαλόνι.Η συμπεριφορά της είναι αρκετά αντιεπαγγελματική και παρόλο που εμφανισιακά δεν έχει τα προσόντα να συναγωνιστεί άλλες καλύτερες της που έχουν και την εμφάνιση και το πακέτο υπηρεσιών συνεχίζει να κάνει μαλακίες νομίζοντας ότι έτσι θα συνεχίσει να δουλεύει.Επειδή όμως οι πελάτες είναι συγκεκριμένοι και ανακυκλώνονται είναι θέμα χρονού πιστεύω να πάει σπιτάκι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Όλγα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού