Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 35 10
Ξενοδοχεία 55282
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Χώρος (γενικά)
 
5.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
3.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επισκεψη στο εν λογω οτελ την Πεμπτη στις 1 το βραδυ..δεν ειχα ξαναπαει ομως ειχα διαβασει κριτικες απο δω που ηταν καλες και ετσι ειπα να το επισκεφτω..παιδια πολυ μετρια πραγματα..στα θετικα του το ευκολο παρκιγκ αφου διαθετει δικο του το οτελ και η διακριτικοτητα που προσφερει η τοποθεσια του.. η πρωτη εντυπωση μολις μπαινεις ειναι θετικη πορτα που εισοδου που ανοιγει αυτοματα ευχαριστος φωτισμος και γενικα εχει μια αισθηση πολυτελειας..η κοπελα στην εισοδο ειχε ελαφρως ειρωνικο υφος ισως ομως απλα ετσι να μου φανηκε εμενα..ανεβαινουμε στο δωματιο οπου μας περιμενε η πρωτη αρνητικη εκπληξη..δεν ειχε ρευμα Θυμός κατεβαινω κατω και μου λεει η κοπελα..α! ξεχασα να σας πω οτι εχει μια καρτα την πατατε και ερχεται το ρευμα..ε πεστο βρε στοκε μου ηρθα να της πω..ειμαι υποχρεωμενος να το ξερω? Κεφάλι σε τοίχο! πρωτη φορα πηγαινα..τεσπα αναβουμε το φως και βλεπουμε ενα μικρο σχετικα δωματιο με μια τεραστια τηλεοραση μεσα! τουλαχιστον 50 ιντσων ηταν..μπαινω στο μπανιο οπου τρωω την δευτερη ξενερα! απιστευτα μικρο μονο ενα νανος θα ενιωθε ανετα μεσα κει..ηταν δεν ηταν 4 τετραγωνικα! πετσετες σφραγισμενες αλλα δυστυχως οταν ηρθε η ωρα να χρειαστουμε το χαρτι υγειας μετα το σεξ φαγαμε δευτερη ξενερα! δεν ειχε καινουργιο ειχε ενα που ειχε χρησιμοποιηθει το μισο και ηταν και βρεγμενο ισως και κατουρημενο απο τους πρωην ενοικους!Κεφάλι σε τοίχο! α π α ρ α δ ε κ τ ο! Θυμός το κοστος 23 ευρω..αρκετα ακριβο για αυτο που προσφερει..τι να το κανω εγω αν εχει μεγαλη τηλεοραση αλλα δεν εχει καινουργιο χαρτι υγειας? επισης καλο ειναι να ενημερωνουνε τους πελατες οτι το ρευμα λειτουργει με καρτα για να αποφευγονται εκνευρισμοι η και ατυχηματα..επισης να αναφερω οτι το δωματιο διαθετει και μινι στερεοφωνικο για οποιον αρεσκεται να ακουει μουσικη..προσωπικα λογω του παρκιγκ και της διακριτικοτητας που προσφερει το οτελ ισως το επισκεφτω ξανα..αν διαβαζουν τα αφεντικα του οτελ ομως εχω να τους πω οτι απαιτω σαν πελατης περισσοτερη ευγενεια απο την ρεσεψιονιστ(το ειρωνικο υφος της ηταν ενοχλητικο) και φυσικα να υπαρχει καινουργιο χαρτι υγειας στο δωματιο..(ελεος ρε τσιφουτηδες 23 ευρω σας αφησα ποσο θα κοστιζε ενα χαρτι υγειας?)Θυμός επισης να ανφερω οτι λογω του οτι ηταν καθημερινη και αρκετα αργα το βραδυ δεν ειχε καθολου αναμονη..
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2015
θα συμφωνησω απόλυτα σε αυτο με το μπανιο, νομιζω ειναι το μεγαλυτερο προβλημα του μιράντα. επειδή εχω πάει αρκετές φορές δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ προβλημα με τις ρεσεψιονιστ, συνήθως ειναι κατι μικρούλες οι οποίες ειναι αρκετά ευγενικές. οσο για την καρτά, δεν έχεις ξαναπαει σε hotel αγαπητε; αρκετα εχουν αυτο το συστημα...Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1