Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα μου παρουσιασε την καινουργια ιεροδουλη του οικου , την Ολγα.Προκειται για μια προμιλφ Ρωσιδα ιεροδουλη με κοντο αγορε ξανθο μαλλι , ωραιο στητο μικρο στηθος , κανονικο αναστημα , κανονικο κορμι , λευκο δερμα και σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο.Η τσατσα ανακοινωσε ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο στομα.Η κοπελα σε εμφανιση και σε προσωπο μοιαζει καπως με την Κατερινα απο Καλυμνου 48 , αλλα σαφως σε νεοτερη εκδοση.

Περασα στο δωματιο και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Δεν μιλαει καθολου Ελληνικα.Τα Αγγλικα της ειναι σχετικα καλα.Η κοπελα αφαιρεσε το μαυρο φορεμα και το στρινγκακι που φορουσε.Ξαπλωσε απο πανω μου και αρχισε τα προκαταρκτικα.Αυτη μου εγλυφε τα βυζακια μου και τον λαιμο και εγω χουφτωνα την κωλαρα της.Η κατασταση ηταν αρκετα gfe! Την χουρτωνα και επαιζα με το μουνακι της.Η στυση μου ηδη βαρουσε κοφτες! Η κοπελα κατεβηκε πιο χαμηλα και αρχισε να με πιπωνει.Ηταν απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη.Ειναι πανω απο τον μεσο ορο αλλα δεν φτανει την αποδοση των εμπειρων μιλφαρων.Παντως εμεινα ευχαριστημενος απο την πιπα της.Με πιπωνε μονο με το στοματακι της και ρουφουσε το μισο καυλι.Υστερα απο επιθυμια μου , αρχισε ενα ρομαντικο καραμελωμα στα μπαλακια.Επισης εγλυφε την πουτσα απο την βαση μεχρι το πουτσοκεφαλο σαν να ηταν παγωτο.Φαινονταν οτι θελει να ικανοποιησει τον πελατη.Το εκανε με ενα παθος.Η πιπα της ειχε αρκετη διαρκεια.

Την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το καθαρο και ομορφο λεπτο μουνακι της.Αυτη εβγαζε αληθινα επιφωνηματα και επαιζε με τα βυζακια της.Πηγα να χωσω δαχτυλο μεσα στη μουναρα της αλλα αυτη αρνηθηκε ευγενικα.Της καρφωσα το καυλι μου και αρχισα να την γαμαω σε γρηγορους ρυθμους.Την πλησιασα σε αποσταση αναπνοης και αρχισαμε να γλωσσοφιλιαζομαστε παθιασμενα.Την ξεμουνιαζα και φιλιομασταν στον στομα! Αν και περνουσα καλα ηθελα να τελειωσω στο στοματακι της.Αυτη ομως αρνηθηκε ευγενικα παρολο που το ειχε ανακοινωσει η τσατσα.Μου ειπε οτι κανει μονο τελειωτικο στα βυζια.Αυτο το βαζω στα αρνητικα.Εκτος και αν η τσατσα ελεγε ανακριβειες χωρις να ρωτησει την κοπελα , που δεν γνωριζει Ελληνικα.Δεν ειχα ορεξη να αλλαξω σταση.Ανεβασα ρυθμο για να μπορεσω να χυσω.Την ξεμουνιαζα δυνατα και αυτη με ειχε σφιξει στην αγκαλια της και με τραβουσε προς το μερος της.Την γαμουσα και αυτη συνεχιζε τα αληθινα βογγητα.Την ξεμουνιαζα και συνεχιζαμε να φιλιομαστε.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω παρατεταμενα μεσα στο μουνακι της.Ειχα μεγαλο οργασμο.Με ξεζουμιξε το μωρακι! Η κοπελα περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ολγα ειναι μια προμιλφ αξιολογης εμφανισης.Δεν ειναι καμια μουναρα εμφανισιακα αλλα εμενα μου εκανε κλικ.Κανει προκαταρκτικα.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη και αρκετης διαρκειας.Της αρεσει το γλυφομουνι και σε αφηνει να την γλυψεις για αρκετη ωρα.Δαχτυλο μεσα στο μουνι δεν δεχεται.Κανει ωραιο καραμελωμα στα αρχιδια.Συμμετεχει στο κυριως σεξ με αληθινα επιφωνηματα και βαθια γλωσσοφιλα.Ειναι καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασημες οσμες.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Στα αρνητικα βαζω οτι αρνηθηκε το τελειωτικο στο στομα.Γενικα ειναι μια ευγενικη,θερμη,φιλικη και αγαπησιαρα ιεροδουλη.Οταν την γαμας νιωθεις λες και την ξερεις αρκετο καιρο! Δημιουργει μια μια gfe ατμοσφαιρα! Νομιζω οτι αξιζει μια δοκιμασια αν σας αρεσει εμφανισιακα.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Όλγα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού