Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 54 10
Sex Studio 55798
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με παρέσυρε ο Μπακαγιοκος aza στο μωρό από την Τσεχία!Καπέλο
Σαλοναρισμα το μωρό κάνει που τα σπάει έρχεται τόσο κοντά στο καναπε που κάθεσαι και σε κοιτάει μες τα μάτια!Εμμμμ Ένοιωσα εκείνη την στιγμή σαν κριτής που θα σήκωνε το ταμπελακι της βαθμολογίας!Κουλ Πέρασα με το απλό των 30€ ,αν και ή τσατσά μας τα μασαγε στην αρχή έλεγε κάτι 40 άρια!Μαλακία Βρε με 30€ της λέω ήδη μέσα είμαι!Μεγάλο χαμόγελο
Εκεί που περίμενα το μωρό μέσα στο δωμάτιο ,άκουγαν από τα ηχεία ξένα! Σε μια στιγμή ο ήχος δυναμωσε και εβαλε Πλουταρχο. Αμαν λεω αρχισαν τα οργανα απο νωρις και ακομα δεν μπηκε το μωρο!Θυμός Εισέρχεται το μωρο που μιλάει μόνο αγγλικά! Έβγαλε το κομπινεζον και ...Έρωτας
Βυζαρες, ΚΩΛΑΡΑ εδώ είμαστε λέω!Ναι! Το μωρό είναι 20 χρ. Με μαύρο μακρυ μαλλί ,βυζακια 2+ και μια ΚΩΛΑΡΑ που χάνεις το φως σου!Γλώσσα ύψος φυσιολογικό γύρω στο 1.70 !
Αφού γνωρίστηκαμε , την ξεκιναω κάτι ρουφηγματα στις βυζαρες τις! Μετά ααπό λίγο με ξαπλώνει και ξεκινάει την πίπα της ,πολλά παιχνιδια με την γλώσσα, μετά με το χέρι ταυτόχρονα και στα τελειώματα του σόου της πίπα της απανωτα deepthroat που προσπαθούσε να πάρει και αρχίδια!Γλώσσα Το χει πολύ αυτό μπορώ να πω!Γλώσσα Μας που μας έκανε Τούρμπο μας καβαλάει κιόλας... Την έπιασαν από τα κωλομερια για να μην ξεφύγει ή κατάσταση σε χαλαρό ρυθμό!Μεγάλο χαμόγελο Της λέω έλα μωρό μου change. Μου σστήνεται στα 4 ,όχι της λέω face to face! Γλώσσα Γαμησι έπεσε πολύ παθιαρικο με αυτήν να με κοιτάει στην αρχή μες τα μάτια,αλλά όταν της τα σήκωσαν τα πόδια το μωρό έχασε το φως του! Έβγαζε κάτι βογγητα και να μου δαγκώνει τα αυτιά που μας τα πήρε όλα για πλάκα!Κατσικογάμης Όταν βγήκαν από μέσα της αφού της φιλησα την κοιλιτσα ,έπιανε τον πουτσο μου και έβλεπε το προφυλακτικό ! Good με λέει!Χμμμ;
Μου είπε ότι δουλευει κάθε μέρα! Και δεν έχει δει ακόμα την Σαλονικα!Κεφάλι σε τοίχο!
Με έκανε στο τέλος για χαιρετισμό ένα νόημα με τα μάτια της σαν να θέλει να με ξαναδεί και bye bye!Καπέλο
Very nice baby!Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Κάρλα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.318
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού