Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 26 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Να πω κ γω τη 'μαλακία' μου για μια κοπέλα που έχουν γραφτεί πολλά ήδη. Δεν ξέρω πόσο είναι δείχνει όμως για 35 το πολύ. Ύψος γύρω στο 170. Προσωπάκι γλυκό στυλ barbie. Σώμα χωρίς γραμμάριο λίπους, flat κοιλίτσα με body piercing στον αφαλό κ πολύ στενή μέση (αν έχετε μεγάλα χέρια μπορείτε να τα ενώσετε γύρω από τη μέση της!). Τα βυζιά πραγματικά εξέχουν από το υπόλοιπο σώμα κ ναι είναι μαλακά αλλά όχι φυσικά. Από την αρχή καταλαβαίνεις ότι ειδικεύεται στο french kiss. Πολυ γλώσσα κ πάθος. Αν την αφήσεις αρχίζει με αισθησιακό μασάζ κ πίπα με καλό dt. γλύψιμο στα αρχίδια κ πιο κάτω για όσους αρέσει - εγώ πήρα κ μ'άρεσε! Παίρνει κ αφήνει πρωτοβουλίες το ίδιο καλά, ενώ πιάνει γρήγορα το νόημα του τι σε καβλώνει (όταν κατάλαβε ότι μ'αρέσουν τα πόδια της να τα γλύφω ή να τα βλέπω στηνόταν κατάλληλα). Κάτι που αν κ το κάνει καλά (ότι το απολαμβάνει) εμένα δεν μου άρεσε είναι ότι σχεδόν όλη την ώρα έχει κλειστά τα μάτια! Γενικά όλη την ώρα κυριαρχεί ένας αισθησιασμός που βγάζει η κοπέλα. δεν μπορούσα να κάνω κάτι πρόστυχο, δεν μου έβγαινε. ακόμα κ όταν χύνει (ή κάνει ότι χύνει) είναι αθόρυβα! σαν να γαμούσα τη γκόμενά μου. με κάβλωνε αλλά δεν με έφτασε να χάσω τον έλεγχο σε καμία στιγμή. πέρα από το σεξ είναι ευχάριστη, συμπαθητική και το σίγουρο είναι ότι δεν θα σας τρελάνει στην πάρλα (βοηθά κ ότι δεν μιλά καλά αγγλικά). σε σύγκριση με την Victoria που φαντάζει σαν το αντίπαλο δέος, η diana δεν πολυθυμίζει milf (κάτι που εμένα τουλάχιστον με χάλασε λίγο), είναι πολύ πιο κουκλίτσα, πολύ λιγότερο sluty, πιο αισθησιακή τελικά πιο gfe.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 03, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
silverpalm
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού