Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 152 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειχα διαβασει στις ενημερωσεις για μια καινουργια μιλφαρα στο μπουρδελο της Κολωνου 48Καπέλο.Εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα μου παρουσιασε την Ελενη.Οντως προκειται για πολυ καυλωτικο μιλφακι!Γλώσσα Ειναι μια περιπου 40ρα Ρωσιδα με καρρε ξανθο μαλλι , ομορφο γλυκο προσωπο με Σλαβικα χαρακτηριστικα , ωραιο στητο μεσαιο φυσικο στηθος , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα και κανονικο κορμι.Εχει αρκετα καλο κορμι για την ηλικια της.Το κυριοτερο ειναι ομως οτι εχει ωραια Ρωσικη καυλοφατσα!Γλώσσα Τρελαινομαι για Ρωσιδες μιλφαρες!Ναι! Η κοπελα εκανε ενα ηρεμο σαλοναρισμα.Η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα.Ηλπιζα σε πιο εμπλουτισμενο προγραμμα σε αυτο το ρομαντικο μπουρδελοΕμμμμ.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στα πορνοενδοτερα.Υστερα απο λιγο ηρθε η Ελενη.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Δεν ξερω αν εχει δουλεψει καπου αλλου.Εγω παντως δεν την εχω πετυχει σε καποιο μπουρδελοΕμμμμ.Η κοπελα καθισε διπλα μου στο κρεβατι.Φορουσε ενα καυλιαρικο μαυρο νυχτικο!Γλώσσα Η κοπελα καθισε στα τεσσερα στα πλαγια προς τα εμενα και ξεκινησε την ακαποτη τσιμπουκοδρομιαΧαμόγελο.Προκαταρκτικα δεν μου εκανε αλλα εμενα δεν με πειραξε αυτο.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη.Ειναι πανω απο τον μεσο ορο.Καλυτερη απο οτι κανουν τα πιπινια αλλα δεν φτανει τις εμπειρες μιλφαρες.Πιπωνε το μισο καυλι και χρησιμοποιουσε λιγο το χερακι της.Η πιπα της ομως δεν ηταν μονοτονη.Εγλυφε την πουτσα απο την βαση μεχρι το πουτσοκεφαλο.Επισης εκανε ενα ρομαντικο γλυψιμο και καραμελωμα στα μπαλακιαΈρωτας.Γλυφει αρχιδια απο μονη της , χωρις να της το ζητησεις.Αυτο το βαζω στα θετικα.Φαινεται οτι προσπαθει να ικανοποιησει τον πελατη στην πιπα.Η πιπα της ειχε αρκετη διαρκεια.Εγω χουφτωνα την κωλαρα της.Μου εφαρμοσε το προφυλακτικο για να ξεκινησουμε το κυριως σεξ.

Την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω τα πολυ ωραια της βυζια.Αυτη εβγαζε αληθινα επιφωνηματα και εδειχνε να γουσταρειΚουλ την ολη φαση.Ταυτοχρονα εβαζα δαχτυλο μεσα στο μουνακι της.Αυτη ομως με σταματησε γιατι δεν θελει δαχτυλο μεσα στη μουναρα της.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω σε μετριους ρυθμους.Αυτη συνεχιζε τα αληθινα επιφωνηματα.Την πλησιασα και αρχισαμε να φιλιομαστα βαθια και παθιασμεναΈρωτας.Η αναπνοη της ηταν καθαρη.Γλωσσοφιλιαζομασταν βαθια και εγω συνεχιζα το ξεμουνιασμα.Αν και περνουσα καλα , ηθελα να τελειωσω στο στοματακι τηςΜατάκι.Βγηκα απο μεσα της και ξαπλωσα.Αυτη εβγαλε το προφυλακτικο και ξαπλωσε απεναντι απο εμενα.Ξεκινησε μια δυνατη και γρηγορη πιπα με πολυ χρηση χεριου για να μπορεσω να ολοκληρωσω.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω παρατεταμενα μεσα στο στοματακι της! Αυτη συνεχιζε μεχρι να βγουν ολα τα χυσια! Φωναζα απο καυλααα!!! Η κοπελα σηκωθηκε , εφτυσε τα χυσια , ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ελενη ειναι μια αρκετα εμφανισιμη μιλφαρα.Ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης του Μεταξουργειου σε εμφανιση αλλα και σε αποδοσηΓερο-μύστης.Ανετα δουλευε και στο 20ρικο.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη και μεγαλης διαρκειας.Προκαταρκτικα δεν κανει.Δεν με πειραξε αυτο γιατι σε ολα τα υπολοιπα ηταν καλη.Κανει γλυψιμο και καραμελωμα στα μπαλακια.Ειναι καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε αν και αρχικα μιλησε για γαμησι 10 λεπτου!Money Mouth Οι γνωστες μαλακιες αυτου του οικου!Κεφάλι σε τοίχο! Αυτα προφανως θα της ειπαν οι τσατσαδες!Κεφάλι σε τοίχο! Η τσατσα ενοχλησε περιπου στο 10 λεπτο αλλα η κοπελα δεν της εδωσε σημασια.Γενικα ειναι μια ευγενικη,φιλικη,φιλοτιμη ιεροδουλη που θελει να ικανοποιησει τον πελατηΚαπέλο.Πιστευω οι λατρεις των μιλφ αξιζει να την δοκιμασουν!Γερο-μύστης Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2015
+1Κουλ
11 Νοεμβρίου, 2015
«Η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα»

Αλλά μέσα, από μόνη της έκανε ελεύθερο στοματικό στα 10 ευρώ;

Παλιά οι τσατσάδες κτύπαγαν και φώναζαν στο 5λεπτο εκεί.
ΟΜ
Ο ΜΑΛΑΚΑΣ
13 Νοεμβρίου, 2015
Σε σχέση με την Άντζελα καλύτερη ή χειρότερη?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3