Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 22 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Βραδυνή επίσκεψη κατ'ευθείαν εκεί, μια και είχα δει την κοπέλα σε προηγούμενη επίσκεψη, και μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον. Η κοπέλα είναι μια αδύνατη μελαχροινή κοπέλα, με κοντό καρέ, όμορφο σώμα και κυριλέ πρόπωπο. Την προηγούμενη φορά μου είχε φανεί πολλά υποσχόμενη, και έτσι αποφάσισα να πάω για δοκιμή.

Μπήκα και η τσατσά παρουσίασε το κορίτσι που "δεν βιάζεται, κάνει καλή πίπα, και κάνει όλες τις στάσεις". Δεν ανακοινώθηκε τίποτα έξτρα, και πέρασα στο δωμάτιο τέρμα μέσα. Το κλιματιστικό παίζει να το είχαν και στους 30 βαθμούς, και έτσι το αίμα ζεστάθηκε αμέσως. Φρεσκαρίστηκα, και το κορίτσι ήρθε.

Νωχελικά (και όχι αισθησιακά όπως αρχικά ήθελα να πιστεύω) έβγαλε το στριγκάκι της που ήταν και το μοναδικό που φορούσε, και ήρθε στο πλάι μου. Αμέσως το χέρι κατέβηκε στην μικρή περιοχή, και το στόμα της ήταν γύρω από τον λαιμό και τα μάγουλα μου. Προσπάθησα να ξεκλέψω κανένα φιλάκι, αλλά ο ρυθμός και το ύφος της άρχισαν να δείχνουν τι θα ακολουθήσει...

Προσπάθησα να παίξω λίγο με τα βυζιά της όπου αρχίσαμε τα "όχι δυνατά. μην τσιμπάς τις ρώγες, μην με κρατάς έτσι" σε σημείο που άρχισα να ξενερώνω επικίνδυνα.

Της ζήτησα να ξεκινήσει το τσιμπούκι, που ήταν τόσο αδιάφορο που αν δεν υπήρχε ο καθρέπτης για να γλέπω ότι το έχει στο στόμα, θα έλεγα ότι του κάνει αέρα με καμιά βεντάλια. Παρόλα αυτά το όργανο σηκώθηκε και επειδή δεν ήθελα να βλέπω την μούρη της που είχε αρχίσει να ξυνίζει, την γύρισα αμέσως σε πισωκολλητό, που τουλάχιστον η θέα ήταν καλύτερη. Την σφυροκόπησα έντονα για περίπου 10 λεπτά μέχρι να έρθει το τέλος.

Αμέσως μετά πήγε στο νιπτήρα, έπλυνε το μουνί και τα βυζιά της και έφυγε τόσο αθόρυβα όσο μπήκε.

Δεν ξέρω αν η μέρα της δεν ήταν καλή, αν ήταν κουρασμένη η΄οτιδήποτε άλλο, αλλά δεν θα ξαναπάω για να δοκιμάσω.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν σημαίνει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Όλγα
Υπηρεσίες
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, lkjhgfdsaa, jerrone και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού